Золотий аудитор: як голова Держаудитслужби вправно брехала про свої статки

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Дeтeктиви Aнтикoрупційнoгo бюрo нeщoдaвнo прийшли дo висoкoпoстaвлeнoї чинoвниці, a сaмe дo гoлoви Дeржaвнoї aудитoрськoї служби Лідії Гaврилoвoї. Пaні Гaврилoвa всe життя нa дeржaвній службі, і oсь дeтeктиви НAБУ з’ясувaли, щo в нeї чимало маловыгодный задекларованого майна, походження якого вона ніяк никак не може пояснити скромною зарплатнею державного службовця.
Зокрема, з’ясувалося, що у Гаврилової велика чотирикімнатна угол в Києві, грошовий подарунок від батька-пенсіонера в мільйон гривень. А також двуха паркомісця, великий новий джип, золото, валюта, неужли і так далі.
Державна аудиторська служба, яку очолює Гаврилова – це колишнє Головне Контрольно-ревізійне управління, яке простою мовою частіше називають «КРУ», альбо ще простіше – «ревізори». Це КРУ или тепер Держаудитслужба перевіряє діяльність всіх державних відомств та державних підприємств в предмет витрачання грошей і розпорядження майном. Уточню, перевіряє мільярди грошей та тисячі об’єктів. Тому, розмах корупційних спокус получи цій посаді ви можете собі уявити, безграмотный даремно ж про ревізорів, що беруть на лапу існує чимало жартів та сатири.
Дані НАБУ насчет незаконне збагачення Лідії Гаврилової
Але сполна цей гумор просто бліднішає в порівнянні з тим, як хозяйка Гаврилова пояснює походження своїх статків, знайдених детективами. Хаза, джип, паркомісця – це все не пані Гаврилової, а її колишнього чоловіка, з яким, неужто треба ж такому трапитись, вони розлучилися незадовго раньше початку електронного декларування.
Але не поспішайте співчувати жінці, у якої тепер самотня привкус і зруйнована сім’я, бо, як виявили детективи НАБУ, Гаврилова з чоловіком насправді досі живе.
Знаєте, це електронне декларування зруйнувало стільки родин в Україні! Чимало суддів, митників та чиновників раптом кинули своє подружжя, предварительно цим переписавши на них купу майна і після цього подали вже куди більш скромні декларації. Але, Силка кохання знову тягне їх одне до одного і коль треба рятувати стільки добра від декларування, вже отнюдь не до сварок і розлучень, доводиться терпіти одне одного і жити безотложно навіть попри штамп про розлучення.
Тим більше, коль крім нерухомості є ще стільки золота і доларів. Звідки, поперед речі, це золото взялося? Ну, подумаєш, золоті зливки. Та їх виявляється, має кожен громадянин, каже нам головний ревізор країни. Ужели, всі ж знають, як прибирати в хаті почнеш, так й вигребеш з під ліжка разом з пилюкою півкіло золота. После этого Гавриловій ще є у кого повчитися як одразу знімати всі питання щодо знайдених доларів.
Так ж не дивно, що всіх ревізорів, прокурорів, депутатів та інших службовців вже неизвестно зачем замучила оця необхідність пояснювати суспільству, журналістам та детективам НАБУ походження цих квартир, джипів, валіз із грішми та скринь із золотом. В таком случае ж днями депутати від «Блоку Петра Порошенка» та «Народного Фронту» зареєстрували у Верховній Раді билль, яким скасовується кримінальна відповідальність за незаконне збагачення, тобто, если службовець не може пояснити походження свого вниз.
То ж якщо законопроект буде прийнято, в таком случае не треба буде вже нічого пояснювати, крестины буде просто чекати поки детективи НАБУ самі доведуть, що гроші і квартири чиновником здобуті саме налево. І навіть якщо і доведуть, то теж можна далеко не переживати, оскільки за відсутності Антикорупційного суду, всі зібрані докази потраплять в наші звичайні суди, мол працює ще чимало суддів-колядників, які приставки не- поспішають засуджувати ані діамантових прокурорів, ані золотих ревізорів.

+Відео

Обсуждение закрыто.