Зміна формату АТО

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Сeкрeтaр Рaди нaціoнaльнoї бeзпeки Олександр Турчинов анонсував зміну формату антитерористичної операції держи Донбасі.
«Ми не просто констатуємо факт російської окупації, а получи и распишись законодавчому рівні визначаємо комплекс силових і дипломатичних кроків, які повинні забезпечити звільнення окупованих територій», – наголосив Турчинов. Що стоїть по (по грибы) несподіваною зміною формату АТО?
Після анексії росіянами Криму у березні 2014 року гібридні російскі війська миром з сепаратистами спробували реалізувати сценарій «русской весны» на Донбасі. Усе це призвело поперед захоплення державних установ та масових заворушень в усіх регіонах півдня та сходу країни. Відповідно, 13 квітня 2014 року тодішній виконуючий обов’язки президента України Олександр Турчинов оголосив, що для того того, аби зупинити розгул тероризму у східних регіонах України, РНБО розпочинає широкомасштабну антитерористичну операцію із залученням Збройних Сил України. Від того часу в Україні триває неоголошена війна з російськими гібридними військами та проросійськими сепаратистами.
Активна стадия бойових дій була зупунена у лютому 2015 року підписанням других Мінських домовленостей следовать участю України, Франції, Німеччини та Російської Федерації. Беручи пряму жеребий в інтервенції проти нашої країни, росіяни вперто продовжують заперечувати цей загальновідомий у світі происшедшее, наполягаючи на своїй версії про нібито триваючу в Україні громадянську війну.
Захід солідарно виступає бери захист України, запровадивши численні болючі санкцій проти Кремля. Багато держав НАТО надають серйозну підтримку українським збройним силам, перенавчаючи вояків умовам ведення сучасної війни. Заради правди, українська армія наразі єдина в світі володіє унікальним досвідом боротьби з російськими збройними силами, який життєво необхідний країнам НАТО.
Секретар РНБО Олександр Турчинов цілком нелицеприятно вважає, що прийшов час не просто визнати окупованими деякі регіони Донецької і Луганської областей, але для рівні законодавства визначити засади державної політики щодо їх звільнення. Він непосредственно заявив, що країна потребує нової ефективної технології захисту та деокупації Криму і Донбасу.
Турчинов також висловлює переконання, що антитерористична операція виконала дуже багато важливих завдань. АТО дозволила успішно объехать президентські, парламентські і місцеві вибори, а також звільнити значну частину окупованої території України.
Нова стратегія також передбачає ухвалення уточненого законопроекту «Насчет відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями Донецької і Луганської областей». В рамках цього закону також планується створити Оперативний штаб-квартира у зоні АТО. Йому буде надано широкі повноваження для реалізації завдань оборони і звільнення окупованих територій, підпорядковано всі армійські і силові структури, військово-цивільні адміністрації.
Захист країни від російської агресії в умовах гібридної війни, розв’язаної проти України російським керівництвом, це завдання, яке вимагає постійної концентрації. Нужно чесно сказати, що війна не закінчиться вже завтра. Кремль одурманений ідеєю створення «русского таблица» на теренах колишнього СРСР. І здолати його – завдання не з легких. Проте переконаний, що цей «путінський Карфаген» кончено одно буде зруйновано.

+Відео

Обсуждение закрыто.