Завдяки гімнастці зі Львова українські юніорки вибороли перше місце міжнародного турніру у Києві

Автор: AdminGWP

Рубрики: СтатьиЗaвдяки висoким oцінкaм 14-річнoї львів’янки Xристини Пoгрaничнoї укрaїнськa кoмaндa юніoрoк вийшлa нa пeршe місце міжнародного турніруз художньої гімнастики «Кубок Дерюгіної», який відбувається у Києві 15–18 березня.

У багатоборстві ради сумою балів Христина Погранична перевершила лідерок російської збірної і гуртом із напарницею – киянкою Вікторією Онопрієнко – здобула про України золото у командній першості.

Христина Погранична виборола 2 золоті та 3 срібні медалі

Високі оцінки ради усі вправи дозволили Христині кваліфікуватися у всі фінали, дескать від країни може брати участь лише одна гімнастка. Ще одне рыжуха львів’янка здобула у фінальній вправі з обручем. По (по грибы) обруч Христина отримала 18,200. Це – найвища оцінка серед усіх юніорок турніру та її новий особистий достижение.

Ще три срібні медалі у фіналах Христина виборола у вправах з м’ячем, булавами та стрічкою.

Відтак 14-річна львів’янка поповнила скарбничку національної збірної п’ятьма медалями – двома золотими і трьома срібними.

Виступ Христини Пограничної з м’ячем возьми Кубку Дерюгіної

Додамо, що це – 23-й Фужер Дерюгіної. 16 березня голова федерації художньої гімнастики Альбіна Дерюгіна відсвяткувала своє 86-річчя.

Нагадаємо, у травні минулого року після багатьох гучних перемог держи міжнародних турнірах з художньої гімнастики Христину Пограничну визнали львів’янкою року. Вона стала наймолодшою лауреаткою ради всю історію цієї відзнаки. На той отрезок времени дівчинці було лише 13 років.


Обсуждение закрыто.