Закінчення політичного тижня: найважливіші події, які вплинуть на подальше життя українців

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Вбивствo бритaнськoгo шпигунa нa тeритoрії Oб’єднaнoгo Кoрoлівствa призвeлo дo вeликoгo міжнaрoднoгo скaндaлу. У зaмoвлeнні тa викoнaнні звинувaчується Рoсія. Нaвіть більшe, гoвoриться прo причeтність пeршиx пoлітичниx oсіб, в тoму числі прeзидeнтa РФ Путінa.

Як вплинe скaндaл із oтруєнням Скрипaля нa Україну

Об’єднана коаліція включає в себя і Німеччину, і Францію, і Сполучені Штати.

А вбивство взагалі розцінюється майже як військовий напад в громадянина Великобританії. Це може призвести до наступних міжнародних санкцій та ізоляції Росії возьми міжнародній арені. Зрозуміло, що Путін буде торгуватися і намагатися обміняти зняття цих санкцій бери щось. Цим «щось» може виявитись посилення обстрілів получай Донбасі, або в Сирії. Тому, власне, вся ситуація може мати певний вплив возьми Україну.

Ситуація навколо Надії Савченко, можливих терактів та заяв Луценко у Верховній Раді

З одного боку, Луценко наразі невыгодный має так багато народної довіри, щоб йому повірили минус доказів, на слово. Рівень недовіри до нього приблизно такий самий, як і вплоть до самої Савченко. Через це населення повністю маловыгодный сприйняло цю інформацію.

Але загрози від цього без- стають менш реальними. А все, що говорить Савченко, безлюдный (=малолюдный) варто сприймати без певного політичного підтексту, а краще утилитарно сприймати на пряму. Бо заклики до повалення політичних інституцій – це вже мало-: неграмотный політична боротьба, а боротьба проти України.

Отже цей тиждень знаменувався послабленням позицій Медведчука, в якого затримали утилитарно двох політичних фігур: і Рубана, і Савченко, з якої знімають політичну недоторканність. Але потрібно пам’ятати найголовніше, що Савченко приставки не- є політиком, який створює, або нарощує рейтинги, а радше політик-капсюль, який покликаний створювати хаос, дестабілізувати, працювати получи інтереси інших країн.

Приїзд Федеріки Могеріні вплоть до Києва

Її комунікація з певними посадовими особами має скоріше менторське значення. Тому що конец-таки Європейський Союз багато в чому допомагає Україні (в тому числі це і свіжа фінансова допомога возьми мільярд євро). Її приїзд ознаменувався зустріччю із Президентом, керівником Парламенту – Парубієм, та керівником Кабміну – Гройсманом. Предварительно речі, останнього вона виділила серед політичних лідерів України.

Але від всіх політиків в Україні вона чекає пришвидшення реформ, більшої динаміки в їх введенні. Також Могеріні наполягає получи и распишись тому, щоб зробити усе можливе, щоб ці реформи стали невідворотними. Тому що всего хорошего-який реванш регіоналів може поставити під сумнів всі чотири роки, які Україна намагалась змінюватись.

Візит Коболєва у Сполучені Штати

Він намагається презентувати замысел певної реформи «Нафтогазу», коли він уникатиме соціальних обов’язків, які получи нього сьогодні покладені. Зрозуміло, що «Нафтогаз» з точки зору менеджменту, як компанія акціонерне товариство, намагається думати виключно насчет свої заробітки, дуже часто забуваючи, що головним інвестором є Україна, простонародье. І те, що «Нафтогаз» і так з прибутком в 27 мільярдів завершив минулий рік, 50 мільярдів бери соціалку – це не так вже й багато. Тим більше, що варто ще однажды наголосити, його інвестором є український народ. Багато в чому борги якого він закриває.

Тому уникнення цієї соціальної відповідальності маловыгодный є великим позитивом для країни в цілому. Можливо, пользу кого фінансової статистик та бонусів очільників цієї організації це може бути позитивом, але неважный (=маловажный) для всього населення. Тим не менше це без- применшує заслуги попередніх тижнів самого Коболєва та його ефективні менеджерські дії у стокгольмському арбітражі.

«Правки Лозового»

Ситуація, яка багато ким була розцінена як чорна піар-компанія проти самого депутата, адже він повністю заперечив тёцка, що озвучені конкурентами претензії є правдивими. Мова йде однозначно про те, що для захоронення родичів громадянам України потрібне рішення суду. Данная інформація була зманіпульована, перекручена та використана проти самого депутата.

Тиждень був надзвичайно насичений і продемонстрував, що депутати нарешті повернулись зі своїх довгих відпусток і почали працювати. Тим далеко не менше поки що їх якість не така, як активність. Але найголовніше, що наступний тиждень теж сесійний, депутати теж будуть сверху своїх робочих місцях, намагатимуться демонструвати гарний исход.

Також наступний тиждень буде важливий для України з точки зору закордонних подій, в тому числі це вибори президента Росії Путіна, які відбудуться в неділю, що багато в чому отримає відображення у нашій внутрішній політиці.

Варто звернути увагу бери голосування депутатами за антикорупційний суд, призначення повного складу ЦВК та друге читання закону насчет вибори.


Обсуждение закрыто.