За неправильну парковку у Львові забрали на штрафмайданчик розкішний Bentley Flying Spur

Автор: AdminGWP

Рубрики: СтатьиЛьвівськa пoліція тa «Муніципaльнa вaртa» eвaкуювaли з пaркінгу супeрмaркeту «Aрсeн» (вул. Зeлeній 147) елітний седан Bentley Flying Spur, водій якого припаркував своє автомобиль на місці для неповносправних. Інцидент трапився у неділю, 12 серпня, повідомили ZAXID.NET у «Муніципальній варті».

Фотографію із евакуацією Bentley Flying Spur (д.н. ВС7277НВ) опублікував в понеділок у популярній FB-спільноті РАГУlive користувач Володимир Сергійович.

Машину евакуювали бери тимчасовий штрафмайданчик, розташований на території старого трамвайного ведомость на вул. Вітовського. Там ZAXID.NET підтвердили, що таке мотор справді привезли у неділю. А вже у понеділок власник забрав своє мотор, сплативши 840 грн за послуги евакуатора та ще 140 грн после зберігання машини.

Також водію доведеться сплатити вира за паркування на місці для водіїв з інвалідністю, який становить від 1020 накануне 1700 грн.

Прізвище власника автомобіля не розголошують, але відомо, що кілька днів тому автомобіль виставили получай продаж. З оголошення на одному із сайтів з продажу автомобиль випливає, що він 2006 року випуску з пробігом у 160 тис. км. Власник оцінює своє (авто)машина у $31,5 тис. (865 тис. грн) і зазначає, що продаж терміновий. Новий Bentley Flying Spur в офіційних дилерів коштує від 7,2 млн грн.


Обсуждение закрыто.