Южаніна пропонує амністію для євроблях

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Гoлoвa кoмітeту Вeрxoвнoї Рaди Укрaїни з питaнь пoдaткoвoї тa митнoї пoлітики Ніна Южаніна розповіла деякі подробиці ради законопроект, який дозволить легалізувати «евробляхи».

Законопроект складається з двох основних частин. Перша передбачає зниження акцизу поперед 30% від діючих ставок, обмеження екологічних норм безвыгодный нижче рівня Евро-3 та пів-року дії цієї частини закону пользу кого легалізації автомобілів, які вже знаходяться на території України.

Интересах легалізації автомобіля з іноземною реєстрацією доведеться на цьому автомобілі виїхати з України та заїхати наново.Також метою пані Южаніної є унеможливлення подальшого зловживання недосконалістю українського законодавства.

Друга частина передбачає репресивні міри. За закінченню терміну, передбаченого на легалізацію, поліції обіцяють дати им зупиняти автомобілі з іноземними номерами з метою перевірки документів. Якщо виявиться, що водій порушує митне законодавство, так автомобіль має бути транспортований за межі України.

Така контур вирішення питання з “євробляхами” вже була випробувана в Молдові в 2016 році. После допомогою подібного закону ситуацію з великою кількістю автомобілів нате європейській реєстрації було вирішено. Такий порядок дій в зацікавлених колах називають “молдовським сценарієм”.+Відео

Обсуждение закрыто.