Єдина помісна церква, війна з Росією, Ляшко проти НАБУ: топ-5 блогів тижня

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Журнaлісти 24 кaнaлу зібрaли тoп-5 блoгів, які читaли цьoгo тижня нaйбільшe.

1. Єдинa пoміснa цeрквa: чи стaнe Філaрeт її oчільникoм тa щo змінює зняття з нього анафеми 
В один прием із питанням надання автокефалії Константинопольський патріархат може також розглянути зняття анафеми з патріарха Філарета. Чи означатиме це, що саме Філарет очолить Єдину помісну церкву та чим це закінчиться – розбирались журналісти сайту 24 каналу.

2. У Кремля без- залишилось варіантів, окрім великої війни з Україною 
Творці «Новоросії», «ДНР» та «ЛНР» опинилися у тяжкому положенні – нате носі президентські вибори в Україні, а більшість населення нашої держави взагалі малограмотный сприймає тези російської пропаганди та аж ніяк невыгодный вірить у розмови про необхідність домовлятися із московитами держи їх умовах.

3. Критика фільму про Петлюру вражає: що обряд знати про скандальну українську драму 
В Україні триває немелочный прокат історичної драми «Таємний щоденник Симона Петлюри». Тим когда-когда, українці розділились на два полярних табори. Одні поливають картину лайном, інші – акцентують получай змісті й пробачають недоліки в ім’я благої справи.

4. Сурков на сохранения власти загоняет в «ДНР» «кадыровцев» 
Ни дать ни взять я уже писал, ГРУ ГШ ВС РФ, в лице Владислава Суркова, нате оккупированной части Донбасса все же удалось подстраховать контроль над ситуацией и удержать власть, которая, казалось бы, еще ушла в руки ФСБ.

5. Ляшко vs НАБУ: в чому підозрюють головного радикала, і що йому загрожує? 
НАБУ та Сопение готують подання про зняття недоторканності з народного депутата Олега Пшечка. Чому антикорупціонери взялися за одіозного нардепа, і які наслідки розслідування – далі в матеріалі 24 каналу.


Обсуждение закрыто.