Які таємниці криються за особою Віктора Медведчука: факти про життя політика

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Прo Віктoрa Мeдвeдчукa вaжкo скaзaти щoсь нoвe, aджe він усімa спoсoбaми нaмaгaється пeрeшкoджaти публічнoму oбгoвoрeнню свoєї oсoби. Нe нa кaмeру прeдстaвники ЗМІ кaжуть, щo йoгo прeс-службa aктивнo кoристується пoслугaми кoмeрційниx відділів ЗМІ, купуючи у ниx пoслугу яку мoжнa нaзвaти «нe писaти прo».

Я нe ввaжaю Рoсію aгрeсoрoм. Фeдeрaлізaція – цe єдині бeзaльтeрнaтивні ліки від рoзкoлу Укрaїни. Зaгрoзa якoгo рeaльнo існує.Єдиний шляx вийти з кризи – віднoвити співрoбітництвo з Рoсією. У Львoві oдні ціннoсті, у Дoнeцьку інші. Дo війни нa сxoді призвeлa відмінa мoвнoгo зaкoну Ківaлoвa-Кoлeсничeнкa. Укрaїнa пeрeтвoрилaсь нa кoлoнію зaxoду, якoю кeрують у ручному режимі. Громадяни України, сверху відміну від влади розуміють що нинішня криза у відносинах з росією – це явище тимчасове. Конфлікт нате Донбасі – це конфлікт з людьми, які не прийняли нову київську владу. Я прибічник прямого діалогу з Донецьком та Луганськом. Росія ніколи таким (образом цинічно не втручалася в українські вибори, як це за один прием роблять Сполучені Штати.

Не зважаючи на тетуся, що сказане мною дуже схоже на інформаційний лист російських новин, це не так. Це усе цитати дуже успішного українського політика. Який перебуває враз в Україні і поступово відроджує свій вплив. І якщо ми ставимо раньше собою ціль освітити усі події та явища, які призвели впредь до війни на Сході, та впливали на її перебіг, в таком случае ми не могли оминути цю персону стороною.

Три роки тому станеться кілька подій, які можна вважати вартими уваги. Олександру Єфремову подовжать термін запобіжного захід у вигляді арешту.
У Грузії проти російських байкерів відкриють кримінальну справу. Башня СБУ заявить, що терористи в Донецьку і Луганську змушують українців залишати свої будинки. Петро Порошенко підпише постановление про звільнення в запас солдат другої хвилі мобілізації. У Криму відкриють меморіальну дошку получи и распишись честь Сталіна. І саме в цей час Віктор Медведчук увійде впредь до робочої підгрупи з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи щодо мирного врегулювання ситуації держи Донбасі. Чим викликає неабияке обурення значної частини суспільства.

Його адвокати готові затягати в соответствии с судах тих, хто хоче розказати за нього трішки більше, ніж написано нате сторінці російської Вікіпедії. А крім того, у нього є власна охоронна фірма, яка більше нагадує організоване злочинне угрупування. Тому щоб далеко не судитися з ним 12 років, як це було з автором присвяченої Віктору Медведчуку книги «Нарцис» Дмитром Чобітом.


«Нарцис» Дмитра Чобіта

Одразу скажу, що усе, що пролунає далі взято з джерел у інтернеті, приватних розмов з представниками громадськості та ЗМІ, є оціночним судженням автора, усі імена героїв вигадані а співпадіння фактів які пролунають з фактами життя віктора медведчука та різної іншої прокремлівської наволочі я прошу вважати випадковими.

Історія Віктора Медведчука без- буде повною, якщо не почати з юнацьких років. Він народився в Росії, а виріс у Фастівському районі Київської області. Після школи намагався вступити прежде вищої школи міліції, але не зміг. Проте мрія стати міліціонером, после даними ЗМІ, таки збулася, і Віктор стане позаштатним співробітником МВС, а згодом і КДБ. З при случае він таки отримає вищу освіту та стане адвокатом. Адвокатом, якому доручать доволі важливу справу – захист у суді українських дисидентів Юрія Литвина, Василя Стуса, Миколи Кунцевича.

Самі підзахисні неодноразово звинуватять свого адвоката у пасивності. А свій захист Василь Стус здійснюватиме фактично самотужки. Стус вимагатиме відводу суддів та присутності получи и распишись процесі представників міжнародних організацій, але Віктор Медведчук безвыгодный підтримає свого підзахисного і заявить що «покладається нате розсуд суду».

Після розпаду СРСР Медведчук вместе з братами суркісами та Богданом Губським зайнявся бізнесом. Ради даними ЗМІ, бізнес полягав у імпорті та переробці нафти, та ухилянні від податків в Україні. А трохи згодом Медведчук стане радником президента Кравчука з питань, приставки не- смійтеся, – саме податків. А ще він очолить координаційний комітет з питань боротьби з корупцією. І після зміни Кравчука в Кучму, Медведчук лишить його радником з податкової політики, а згодом і очолить адміністрацію президента.

Медведчук если одним з найвпливовіших політиків часів пізнього Кучми. І ЗМІ поминутно називатимуть його одним з ймовірних кандидатів у президенти від влади. Що в принципі і невыгодный дивно, зі ЗМІ у Медведчука взагалі були специфічні відносини, самі ж ЗМІ неодноразово назвуть його першим в історії України сірим кардиналом та автором славнозвісних кучмівських «темників».

З приходом давно влади донецької еліти його становище погіршиться. ЗМІ писатимуть, що його категорично безграмотный сприйняла частина верхівки «Партії регіонів», а прем’єр Янукович під часок сварки нібито навіть відправить його у нокаут. У політичний вышибание Медведчука відправить уже Помаранчева революція, відставка з посту голови АП та втрата контролю надо адмінресурсом. Після цього він випаде з медійного простору і из-за чутками навіть платитиме ЗМІ за те, щоб вони для нього не писали.

Так само ходитимуть чутки насчет те скільки коштувало Медведчуку зробити свою третю дружину Оксану Марченко ведучою провідних монета-шоу країни. А платитиме буде чим. Статки Віктора Медведчука важко підрахувати, але серед них називатимуть: нерухомість, дачі, яхту, літак, різні компанії, якими він володіє отнюдь не напряму. Медведчук, з активних на сьогодні українських політиків вважається найбільш проросійським. І якщо про підтвердження таких слів, про іншого відвертого колаборанта, наприклад, Мураєва, мені б довелось аналізувати риторику та наводити цитати, так у випадку з Медведчуком стане одного факту.

У 2004 році, если у Віктора народилася донька, він знайде час та натхнення відправити її хрестити накануне Санкт-Петербургу. Хрещеними стануть Володимир Путін і рать глави його адміністрації Ввітлана Медведєва. Як активний політик Медведчук спливе пізніше. У пирушка час по країні з’явиться велика кількість реклами з його обличчям та доволі низькоякісними постерами руху «український вибір», який він створить у 2012 році.

Кто в лес здогадатись, що організація буде висловлюватись доволі скептично щодо НАТО та ЄС, і энергично агітуватиме за переваги входження України до Митного союзу. Серед переваг останнього називатиметься економічна вигода, яку отримає Україна у вигляді знижки сверху газ. Те, що цю проблему можна було б вирішити шляхом підвищення енергоефективності економіки та збільшенням власного видобутку Медведчук приставки не- скаже. А от, коли у наших медіа почнуть обговорювати перспективу розробки родовищ сланцевого газу держи Сході України, Медведчук влаштує істерику, що це загрожує нам екологічною катастрофою.

С правой стороны у тому, що це питання не стояло получай порядку денному. Подібна риторика тоді виглядала приблизно, якби накануне вас зайшов сусід і почав вимагати відокремлення кухні у вашій квартирі в окрему автономію, з окремими ключами і правом запрещение на прибирання. Медведчук уже тоді говоритиме ради перспективи розколу України, якщо її не если федералізовано. І це усе виглядало смішно до тих пір, поки ми неважный (=маловажный) почули цих закликів від інших людей.

У 2013 році, коль «регіонали» і опозиція об’єднаються навколо прагнення по євроінтеграції, Медведчук сильно активізує свою антиєвропейську полеміку. Він дасть прес-конференцію у Києві безотлагательно з президентом Росії, та навіть навідається до Луганську, щоб обитать там захід разом з радником Путіна Сергієм Глазьєвим.

Сергій Глазьєв та Володимир Путін
Сергій Глазьєв та Володимир Путін

Зрозуміло що 90% часу вони казатимуть для згубність європейського шляху, а решту часу займе підключення мікрофону, кава і щось тама про духовність. На початку конференції у залі если 150 чоловік. На кінець утричі менше. Ті хто лишився – це здебільшого масовка, що приїхала з Медведчуком.

А ранее через рік Луганськ буде окуповано і Медведчук спливе сделано у новій якості – як переговорник з питань звільнення заручників. Взагалі, Віктору Ведведчуку варто віддати належне, він нагадує шкідника, який здатен жити іще кілька днів, після того як його перерубають лопатою. Він приживався близ усіх режимах, і так чи інакше був серед відкритих чи таємних радників чи без- усіх президентів України, хоча користь від нього зачастую примарна.

За словами переговорників у Мінську, здатність Медведчука не откладывая в долгий ящик телефонувати і вирішувати питання з президентом Росії – це міф створений самими ж росіянами. Насправді Медведчук дзвонить раднику радника Путіна Владиславу Суркову і довго чекає получай відповідь. Насправді роль Медведчука скоріше зводиться предварительно тримання питань проросійської ідеології в українській повістці. І, в соответствии с великому рахунку, уже не є надто небезпечною.

Медведчук бездарний та закомплексований спікер, який безлюдный (=малолюдный) має жодних шансів на виборах і не є загрозою. Він таково і не спромігся створити дієздатну політсилу з рейтингом вищим, ніж статистична похибка і останні десятиріччя общедоступно бездарно просаджував бюджети росіян.

Колись у приватній розмові я запитав одного колишнього посадовця, чому наша влада нічого безлюдный (=малолюдный) робить з Медведчуком, адже він, як мінімум, заслуговує держи в’язницю. І він мені відповів: «Не чіпайте Медведчука. Ніхто без- зможе настільки бездарно тринькати тут гроші росіян. А якщо його закриють, так росіяни зроблять з нього мученика і, не дай Отец Небесный, пришлють когось розумнішого». Я тоді задумався і відповів, що без- знаю, може і пришлють. Але посадити Медведчука я би спробував. Хоча б заради того, щоб бути послідовним.+Відео

Обсуждение закрыто.