Як заморожені мільярди Януковича розтанули просто на очах і чи причетний до цього Порошенко

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
У 2014 рoці, після втeчі Янукoвичa з Укрaїни, нoвa влaдa пoчaлa мaсoвий aрeшт всьoгo, щo прeзидeнт-втікaч нe встиг приxoпити із сoбoю. A тeпeр стaлo відoмo, щo двa мільярди гривeнь сім’ї Янукoвичa, aрeштoвaниx нa рaxункax, бeзсліднo зникли.

Крім рeзидeнції Мeжигір’я, кількox бізнeс-цeнтрів в Києві, дeржaвoю був взятий під кoнтрoль і Всeукрaїнський бaнк рoзвитку, який нaлeжaв сім’ї Януковича.

Слідчі знайшли в цьому банку двойка мільярди шістсот мільйонів гривень, які лежали получай рахунках фірм, пов’язаних з сім’єю екс-президента. Ці гроші були заарештовані, ради що негайно ж написав у своєму Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Екс-президент України Віктор Янукович
Екс-директор України Віктор Янукович

Він пояснив, що заарештовані мільярди отримані родиною екс-президента злочинним шляхом, фактично минуя пограбування держави. І надалі вирішуватиметься питання конфіскації цих коштів в дохід держави.

Окремо міністр в своєму пості додав, що пише оборона це публічно аби, цитую: «на фоні величезних коштів працював інструмент громадянської уваги і щоб неважный (=маловажный) було в суду чи в якогось іншого органу якоїсь спокуси».

І носитель пройшов час. І виявляється, спокуса прибрати до рук гроші Януковича таки в когось з’явилася.

Рік тому, держи весні 2017 року, 313 мільйонів гривень з цієї величезної суми арештованих грошей Януковича, раптом були перераховані з банку колишнього президента вплоть до Міжнародного інвестиційного банку, який належить нинішньому президенту Петру Порошенку та його молодшому партнеру – народному депутату Ігорю Кононенку.


Міжнародний інвестиційний банчик Петра Порошенка

При чому, в самому банку президента керівництво дельно не могло пояснити, як арештовані гроші попри судову заборону всё-таки ж таки почали рухатись і потрапили до них, і кому саме адресований цей багатомільйонний платіж та ради яких цілей, бо, це мовляв, банківська таємниця.

Єдине, в чому громадськість заходився переконувати авалист Порошенка, так це в тому, що начебто помилково перераховані з банку Януковича 313 мільйонів нікуди малограмотный дінуться і будуть надійно збережені в банку Порошенка.

Положим, звісно, на них капатимуть невеликі відсотки у кілька десятків мільйонів гривень річних, які підуть в дохід вже нинішнього глави держави.

Але давайте підсумуємо: було двушничек з половиною мільярди арештованих коштів. Триста мільйонів з них перевели в авалист Порошенка, але арештований залишок в банку Януковича був ще чималим: а саме двушник мільярди триста мільйонів гривень.

І ось, нещодавно журналісти видання «Економічна Правда-матка» з’ясували, що і решта арештованих грошей сім’ї екс-президента, а саме ці пара з гаком мільярди, безслідно зникли з його банку.

Адже, нещодавнім рішенням Печерського суду Києва, ради яке мало хто знав, арешт з цих коштів був знятий, а далі вже с правой стороны кількох хвилин, як зробити так, щоб ці мільярди ніхто і ніколи далеко не виявив.

При чому, крайнього в цій ситуації, традиційно никак не знайдеш. Адже, в Печерському суді заявили, що вони мовляв отнюдь не винні, адже прокуратура не надала доказів, що ці кошти належать саме родині Януковича і ради їх злочинне походження суду нічого не відому. А тому палата і виніс рішення про зняття арешту.


Президент України Петро Порошенко

В свою чергу, прокурори заявили, що вони тутовник ні до чого, адже слідство веде поліція, і ради його якість треба питати там. А в поліції кивають в бік прокурорів і кажуть, що слідчі надали їм достатньо доказів, що ці гроші отримані сім’єю Януковича внаслідок злочинних оборудок, і взагалі, давно суду ходять прокурори, а не поліцейські, відтак, крайнього обряд шукати там.

Втім, виходячи з наших реалій в цій ситуації йдеться безграмотный про пошук винного, а про злочинну кругову поруку внаслідок якої було виведено з під арешту величезну суму грошей. Оскільки, по всей видимости, що вкрадених коштів Януковича там було яко багато, що вистачить і на слідчих поліції, і получай прокурорів і на суддів.

Але, більша частина, осіла, напевне десь набагато вище. Я элементарно нагадаю, що до рук оточення президента Порошенка перейшло чимало бізнес-активів колишнього президента. Це і колишній телеканал «Тоніс», який раніше належав сину Януковича, а нещодавно став каналом «Прямий» і тепер вихваляє Порошенка. Це і вуглезбагачувальні фабрики возьми Донбасі, які взяв під контроль бізнесмен Кропачов, наближений впредь до порошенківського друга Кононенка. І газові родовища сім’ї Януковича, які віднедавна теж належать цьому Кропачову.

Вслед за все це з сім’єю Януковича треба було б якось розрахуватися. Да что ты і не особистими коштами Порошенка та його друзів це робити. Целых тут лежать в банку гроші Януковича, які глава исполнительной власти-втікач не зміг з собою вивезти з України. Допустим, не віддавати ж ці кошти в бюджет врешті-решт. Та й колишній глава исполнительной власти з президентом нинішнім могли б порозумітися. Зрештою, вони круглым счетом добре один одного знають.+Відео

Обсуждение закрыто.