Як з Донбасу возять наркотики та зброю та до чого тут ДПСУ та ЗСУ

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Кoли мoвa йдe прo тe, щo Укрaїнa буквaльнo нaпoвнeнa збрoєю, яку мaсштaбнo вeзуть із зoни бoйoвиx дій, нa думку oдрaзу припaдaє гeнeрaл Рубaн тa Сaвчeнкo із свoїми мінoмeтaми.

Дaвaйтe будeмo чeсними: їx затримали по вине тупість плану та задум фактично провести масштабну військову операцію вдоль захопленню влади. Однак, якби заколотники хотіли б протащить терористичну акцію меншого калібру, здобути зброю та вибухівку в целях цього на окупованій території та вивезти її накануне Києва їм вдалося б без проблем.

Звісно, контрабанда черезо лінію зіткнення проводиться у величезних масштабах, але левову частку із забороненого як окупантами (ту ж саму ковбасу) та зброю (маленькими партіями, сверх мінометів, звісно) чи наркотики провозять звичайні водії.

Подивіться уважніше для оголошення у Києві, Дніпрі, Запоріжжі та інших великих містах України. Гляньте возьми автовокзали звільнених міст Донбасу – крізь безліч номерів телефонів перевізників, які обіцяють клієнтам перетнути умовний граница між ОРДіЛО та Україною без якихось черг та проблем.

І, знаєте, у пасажирів такого транспорту дійсно далеко не виникає траблів. Вони просто платять по 400-500 гривень водію, а далі – здають йому паспорти сверху блокпостах терористів та українських КПВВ. Звісно, ви можете сказати, що вслед за законом лінію зіткнення потрібно пересікати пішки либо на легковому транспорті. Але ж то лише строгость, написане на папері. Насправді все діє зовсім далеко не так. Принаймні, для деяких людей. Фірми дають сверху лапи бійцям ДПСУ та ЗСУ чи ведь їхньому командуванню, а також відстьогують відсоток окупантам ради можливість надання послуг для українців по безперешкодному переміщенню лінією зіткнення. Пользу кого, так би мовити, комфорту громадян. Але ж, соответственно-перше, пасажир маршрутки, у чий паспорт навіть отнюдь не заглядають українські захисники (приблизний час проходження сверх КПВВ для таких пасажирів складає 10 хвилин получи и распишись мікроавтобус), може перевозити дещо заборонене. По-друге, водії залюбки приймають замовлення ровно по доставці бандеролей, не цікавлячись їх вмістом, оскільки знають, що обшукувати їх малограмотный будуть, а якщо незабаром якась перевірка, то краще навіть гадки маловыгодный мати, що везеш.

Саме так на вільну територію України з окупованої перевозять більшість наркотиків та зброї, вибухівки та боєприпасів, що нескінченно йдуть з «ДНР» та «ЛНР». В такой мере до вільних міст катаються терористи, щоб отримувати закордонні паспорти, продовжувати собі виплати як внутрішнім переселенцям, нежто просто щоб втекти з лав військ Путіна та оселитися десь у містах, дескать нема «русского мира». Суцільний треш, але ж скільки було новин щодо бойовиків, яких затримали у Запоріжжі, Кураховому, Слов’янську, тощо. І це були гоминиды, що втекли з «ДНР» та принаймні кілька місяців жили досить звично – повернулись раньше своїх осель або зняли житло, влаштувались получай роботу, завели романи.

І, знаєте, хотілося б вірити, що із початком Операції об’єднаних сил трендец зміниться, однак поки що КПВВ, говорячи штабною мовою, працюють у штатному режимі. Тобто майже всі питання можна вирішити для місці. Звісно, якщо казати, хлопцям, що везеш зброю, яку попросили передати, вони упакують у кайданки, але варто лише заплатити людям, в яких бізнес вже налагоджений, і можна счастливиться будь-що, маючи майже стовідсоткову впевненість, що ніяких обшуків ніхто никак не проводитиме.

І цю лафу для всіх треба припиняти, адже звичайним людям простіше, если їх возять без черг та кількагодинних зупинок із перевірками, легше в среднем працювати й хлопцям із погонами, однак на нашу вільну територію звідти пруть всіляку гидоту, якої б краще в Донбасі взагалі б не було.


Обсуждение закрыто.