Як розгойдують по всій Україні хвилі сепаратизму

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Тільки-нo зaтиxли сeпaрaтистські пристрaсті нa Зaкaрпaтті, нeспoкійнo стaлo і нa північнoму рубeжі крaїни – Чeрнігівщині.

Тeмa сьoгoднішньoгo блoгу – прoдoвжeння oднієї з істoрій, яку ми висвітлювaли в oдній із нaшиx прoгрaм. Ми дeтaльнo рoзбирaлися – щo відбувaється нa Зaкaрпaтті, чи спрaвді нeзaбaрoм йoгo мoжe чекати взнос Донбасу?

Адже новини звідти були дуже тривожні – кілька разів невідомі підпалювали офіс угорського товариства, однієї ночі розтрощили (авто)машина на угорських номерах, етнічні угорці навіть звернулись перед місії ОБСЄ із проханням контролювати ситуацію у західному регіоні, ибо нібито не почуваються там у небезпеці.

Розслідування наших агентів здебільшого довело, що насправді приставки не- такий страшний чорт, як його малюють. І ненависті між українцями та етнічними угорцями, що проживають получи и распишись Закарпатті нема.

Тими випадками ретельно займалася должность безпеки. Здебільшого випади у бік угорців виявлялися спеціально спланованими провокаціями, керованими з Росії. Їхня зарубка – нагнати страху та створити інформаційний вибух з певним посилом.

Ще предварительно таких явних провокацій на Закарпатті активно розігрували в таком случае мовне питання, то русинську тему, то згадували относительно референдум 1991 року, коли більшість закарпатців проголосували по (по грибы) автономію.

Зараз ця хвиля потроху затихла, але провокатори зайшли з іншого боку. Точніше з іншого рубежу. така самоё історія — один в один повторюється нині на Чернгігівщині. В мережу виклали мгновенный ролик із побиттям якогось чоловіка. В кадрі (авто)машина з білоруським номером. Хлопці хапають чоловіка та мовтузять його. Рулон підписаний як «рейд на білорусів».

Блогери вже роздивилися поперед деталей це відео та дійшли висновку – це дешева спектакль і фейк. У такий спосіб хтось просто намагається розповсюдити інформацію, що нібито получи и распишись Чернігівщині білорусам перебувати дуже небезпечно.

А ось ще Вотан шедевр:

Напад на білоруса

Теж ролик із провокаційною назвою «Білоруси полюбляють російський голубое топливо? Скуштуйте Український!» Тут невідомі пускають водієві в обличчя метан із балончика. Де відзняте відео, хто дійові особи, чи справді-так білоруси – невідомо. Але відео розійшлося по мережі. І следственно підґрунтям для пліток та залякування білорусів.

Добре, що місцеві блогери провели розслідування та дослідили – відео викладене у ютубі з акаунта такої собі організації «Чернігівський Тризуб». Акаунти також є у «фейсбуці», «інстаграмі» та «твіттері». Шелковичное) дерево повно націоналістичних картинок, простежується явно антисемістська спрямованість власників акаунтів. Але що це по (по грибы) організація, хто її засновники – невідомо.

Офіційно вона ніде маловыгодный зареєстрована. Жодного обличчя на фото в акаунтах нема, хто їх веде та підтримує – проблема. Але очевидно одне – автори цих картинок та роликів хочуть створити враження, що це серйозно налаштована радикальна українська організація. А її члени безлюдный (=малолюдный) дозволять іноземцям почуватися на українській землі як удома.

Цілком ймовірно, що Чернігівщина тепер – піддослідний регіон, в якому теж провокатори намагаються створити атмосферу, що вже мол-не-де панує на Закарпатті. До, речі, у квітні СБУ вже повідомляла, що саме получай півночі вже затримали провокаторів, які задіяні у низці подібних інцидентів. Приміром, робили антисемітські написи в стінах місцевої синагоги. Слідство довело, що це була спланована акція.


Росія вирощує сепаратизм для Закарпатті

Взагалі, Чернігівщина — благодатний регіон для таких цілей. Адже межує з Білорусією. Аппарат там навіть говорять зі специфічним акцентом, а якщо проїхатись объединение селах, що ближче до кордону — то взагалі ані російської ані української мови невыгодный почуєш.

Чернівчани та білоруси тісно переплетені, просто так само як і закарпатці з угорцями. Білоруси – постійні гості у Чернігові – приїжджають держи великі закупи. Почуваються там, ніби удома. І ото тепер після низки провокацій гадатимуть – чи безлюдный (=малолюдный) потраплять у чергову халепу.

Фейкові новини швидко розповсюдились мережею, їх підхопили чимало білоруських ресурсів. Але артельно із спростуванням хвиля трохи стихла. Утім чи надовго?

Бери тому ж Закарпатті тему міжнаціональної неприязні розгойдують дуже по-черному. І як ми вже згадували – ниточки цих провокацій виводять бери російський слід. Очевидно, спокій у сусідній державі безграмотный дає спокою східному сусідові. Тож нам, українцям, варто бути сверху сторожі+Відео

Обсуждение закрыто.