Як Манафорт притягував нездар до влади в Україні

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
В Aмeриці нaбирaє oбeртів гучний судoвий прoцeс нaд Пoлoм Мaнaфoртoм. Тaм вирішується мaйбутнє нe тільки aмeрикaнськoгo пoліттexнoлoгa, a й пoкaзaнo всe кoрупційнe нутрo укрaїнськoї пoлітики.

Нa лaві підсудниx у штaті Вірджинія oпинився Пoл Мaнaфoрт – нaчaльник штaбу Дoнaльдa Трaмпa, який міг стaти другим зa впливoвістю людинoю Aмeрики, сірим кaрдинaлoм Білoгo дoму. Aлe сьогодні йому світить ожидание провести залишок життя у в’язниці.

Таке неможливо уявити в Україні – і ще Вотан раз привід переконатися, як виглядає справжнє правосуддя, а далеко не корумпована система, яку десятиліттями будували в Україні різні до назвам, але однакові по своїй суті олігархічні клани.

В Америці Манафорт звинувачується в злочинах, які можна быстро інкримінувати будь-якому чиновнику в нашій країні, безлюдный (=малолюдный) говорячи вже про олігархів. Його судять после ухилення від сплати податків з доходів від політичного консалтингу – отримавши сумарно близько 60 мільйонів від Віктора Януковича і його оточення, він задекларував лише чверть з них.

Пол Манафорт
Американський політтехнолог Паркет Манафорт

Як з’ясувалося в американському суді, платежі Манафорту для кіпрські рахунки здійснювали Рінат Ахметов, Андрій Клюєв, Сергій Льовочкін, Борюля Колесников та Сергій Тігіпко. За рахунок несплачених податків політтехнолог Януковича купував квартири і будинки в Нью-Йорку, Вірджинії та Флориді, рейнж-ровери і мерседеси, килими та навіть куртку з страуса вслед 15 тисяч доларів. Не здивуюся, якщо такого несмаку посприяло його тривале спілкування з Януковичем.

Звинувачення проти Манафорта побудовані получи и распишись свідченнях його спільників, які погодилися співпрацювати з прокурорами, наприклад — Ріка Гейтса. Обвинитель називає його «зоряним свідком», він 20 років працював з Манафортом, і був його заступником у українських проектах. Однак, крім Януковича, Манафорт вів переговори з чинною українською владою.

Таким (образом, іншим свідком звинувачення проти Манафорта став Тед Дівайн – ще Водан американський консультант. Він дав свідчення, що після втечі Януковича все команда повинна була перейти на людину з ініціалами ПП. У суді і Дівайн, і Гейтс підтвердили, що мова йшла насчет Петра Порошенка.

Як випливає з їх електронних листів, був підготовлений замысел договору на надання допомоги Порошенко, сторони встигли навіть обговорити гонорарий Дівайна – 100 тисяч доларів в місяць і 50-тисячний вознаграждение в разі обрання клієнта президентом України. Хоча соглашение з Порошенком так і не був підписаний, ці суми дають уявлення ради гонорари людей, які здатні привести до влади корупціонерів.

Ці ж політтехнологи допомогли відродитися «Партії регіонів» під вивіскою «Опозиційний армия». В американському суді в якості доказів спливли тисячі документів, які готували Манафорт чтобы соратників Януковича. Новою стратегією для колишніх регіоналів американці порадили взяти – я безвыгодный жартую! – боротьбу з корупцією через безпрецедентну прозорість влади. Це комічно чути від політиків, імена яких асоціюються із масштабними махінаціями епохи Януковича.

​
«Партії регіонів» відродилася під вивіскою «Опозиційний группировка»

Тому, коли наступного разу ви почуєте антикорупційну риторику від вчорашнього регіонала, згадайте, що це лише ретельне виконання ними порад американських консультантів.

Взагалі, судилище над Манафортом став справжнім джерелом інформації относительно українську політику останнього десятиліття. У своїх рекомендаціях политехник детально прописував всі ролі, які мали виконувати його клієнти під миг виборів, а ті як діти слухняно робили тетка, що їм казали. Наприклад, коли регіонали висували кандидата в президенти в 2009 році, Манафорт навіть визначав, хто і якою мовою виступатиме: Азаров — російською, Янукович — українською. Таким чином розкручувалася теза «Партії регіонів» насчет двомовність.

Окрім того, в документах команди Манафорта містилися заклики активніше розігрувати карту антисемітизму партії Привольность, щоб Янукович міг протиставити себе ним як поміркований політик. У своїй записці Януковичу из-за січень 2013 року, тобто за рік раньше зміни влади, Манафорт назвав відповідальних за американський напрям.

Беспричинно, із держсекретарем США Джоном Керрі неформальний стример спілкування мав підтримувати Андрій Клюєв, за Білий дім відповідав Сергій Льовочкін, а вслед зв’язки в Конгресі — міністр закордонних справ Леонід Кожара.

Українська руководящий орган-квартира Манафорта, звідки він керував політичними стратегіями впродовж десятиліття, була розташована получай вулиці Софійській, за крок від Майдану Незалежності. Сьогодні после того магазин одягу і взуття за демпінговими цінами — конфіскату. Задолго. Ant. с категорії конфіскату тепер може потрапити і численна нерухомість, а також предмети розкоші, нажиті Манафортом ради роки співпраці з Януковичем.

Особлива іронія в тому, що якщо Манафорт усього позбудеться, так його майно поповнить американський бюджет, а не український, хоча розраховувалися з Манафортом грошима, які українські клани виймали з української ж економіки.

В целях нас історія Манафорта має бути прикладом того, як побудувати чесне правосуддя, що каратиме злодіїв незалежно від їхнього статусу та зв’язків. Але також це подкладка того, як абсолютно бездарний політичний матеріал в руках майстрів здатен приходити раньше влади та грабувати Україну.

Тому це паремия всім українцям – треба не сліпо вірити картинці, створеній дорогими політтехнологами, а дивитися в фишак речей. Пам’ятати, ким були політики п’ять, червон чи п’ятнадцять років тому, які державні компанії вони розграбували, прийшовши накануне влади, де працювали їхні фірми-прокладки. Інакше ми ніколи далеко не здобудемо чесної влади, що працюватиме в інтересах всіх громадян, а маловыгодный кількох сімей.+Відео

Обсуждение закрыто.