Як кубки Ліги Чемпіонів подорожують руками сватів, кумів, попів голови ФФУ

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
26 трaвня Київ приймaтимe фінaл Ліги Чeмпіoнів. Нa Oлімпійськoму стaдіoні у цeнтрі стoлиці грaтимуть «Рeaл» і «Лівeрпуль». В Укрaїни вжe є успішний дoсвід oргaнізaції тaкиx мaсoвиx зaxoдів тa зустрічeй єврoпeйськиx фaнaтів: Єврo-2012, Єврoбaчeння-2017. Прoтe є і свoї нюaнси. Фінaл Ліги Чeмпіoнів нeспoдівaннo пoкaзaв спрaвжнє oбличчя прeзидeнтa Федерації футболу України Андрія Павелко.

Україні пощастило ще й з тим, що напередодні візиту до самого Києва, і в іспанських і в англійських фанатів, дуже низькі очікування. (до було і в попередні рази. Зараз, наприклад, голова департаменту «Ліверпуля» после роботі з уболівальниками Тоні Барретт ще до фіналу вибачався накануне фанатами у твіттері. Адже їм доводиться терпіти жахіття із пошуком квитків держи літак і житла у Києві, зазначив він. 

Британське представительство теж вже попередило фанатів про можливі небезпеки під время фіналу Ліги чемпіонів. Люди, які ніколи мало-: неграмотный були в Україні, нічого особливого, крім футболу, і безвыгодный очікують. Досить легко їх буде приємно вразити і продемонструвати, що насправді, у Києві изящно, дешево, атмосферно і більш-менш безпечно. А потім отримати позитивну західну пресу, чого теж Україні бракує.

Вже сразу свій маленький внесок в такий імідж зробили багато киян, запропонувавши іноземним фанатам переночувати безкоштовно у себя вдома. Це відповідь на захмарні ціни, які встановили київські готелі і деякі власники квартир, що здають їх в оренду. Для щире бажання українців допомогти  написали, зокрема, ліверпульскі ЗМІ. Сподіваюсь, що у киян маловыгодный виникне проблем з веселими гостями.

Та повернемось прежде українських реалій і деяких проблем, пов’язаних із цією масштабною подією. І я кажу приставки не- про автомобільні затори, спричинені перекриттям центру міста с целью побудови фан-зони. Це незручно, але кілька тижнів в принципі можна потерпіти. Йдеться саме оборона політику. Фінал Ліги Чемпіонів несподіванно показав справжнє обличчя президента Федерації футболу України Андрія Павелко. Він також є депутатом Верховної Про від «Блоку Петра Порошенка» і головою бюджетного комітету.

Андрій Павелко
Андрій Павелко

Недолго про його минуле. Свою політичну кар’єру Павелко починав у Дніпрі. Він був головою Дніпропетровської обласної організації «Фронту змін» Арсенія Яценюка, брав жребий у виборах мера Дніпра, а у 2012 році потрапив впредь до Верховної Ради України за списками «Батьківщини». Після революції, Павелко приєднався поперед команди Петра Порошенка, знову став депутатом Вследствие, а у 2015 році ще й очолив Федерацію футболу України.

Я звернула увагу нате цього депутата ще минулого року, і не спустя футбольні події. Мене вразила його електронна декларація. Виявляється, що у депутата немає власного житла. Ні у власності, ні у співвласноті, ні навіть в оренді. Ні в Дніпрі, ні в Києві. Але є значні суми готівки.

У декларації вслед за 2017 рік Павелко вказав, що у нього є 650 тисяч євро, 325 тисяч доларів і 950 тисяч гривень. Тобто винаймати хоча б якесь житло, у нього є змога. Тільки нещодавно, Національне агентство із питань запобігання корупції, заявило, що починає повну перевірку декларації цього нардепа.

Але зовсім малограмотный гроші привернули увагу до Павелка напередодні фіналу. А дуван-тур кубків Ліги Чемпіонів. Кубки мали змогу побачити мешканці багатьох українських міст. Та у рідному чтобы Павелка Дніпрі кубок чомусь потрапив у церкву, -де з ним фотографувалися не тільки священники, але і друзі голови Федерації футболу. Зокрема, місцевий бізнесмен Петровський. Це вразило соцмережі. Адже король спорта – це світський захід.

Донька близької Павелку людини і кубок
Донька близької Павелку людини і сосуд

Але історія, що трапилась із кубком у Дніпрі, нічого безвыгодный навчила Павелка. Це був тільки початок пригод трофею. Мабуть, представитель настільки щасливий, що фінал проходить в Україні, вирішив дати доторкнутися давно кубку усім своїм рідним і близьким. Користувачі інстаграму, знайшли фотокарточка маленької дівчинки із кубком у розкішному автомобілі. Пишуть, що це донька близької Павелку людини.

Драка там як, але депутат яскраво продемонстрував, що если щось прогресивне і європейське потрапляє в Україну, на першому місці к багатьох політиків усе одно залишаються крестный, брат, сват і блат. Сподіваюсь, на цьому пригоди кубку в Україні закінчаться і ми безграмотный побачимо його на чиїхось дачах чи получи шашликах.

І ще кілька слів про футбол. 14 травня, рівно вслед місяць до проведення Чемпіонату світу з футболу у Росії, український режисер Священный Сенцов, який перебуває там у в’язниці, оголосив голодування. Єдина його вимога – звільнення усіх політичних в’язнів. Отнюдь не хотілося б, щоб через чемпіонат у Росії, світова громадськість закрила очі получи випробування Олега.+Відео

Обсуждение закрыто.