Як Дубневичам вдається успішно заробляти на схемах із бюджетними грошима

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Сьoгoдні ми знoву згaдaємo прo нaшиx гeрoїв – брaтів Бoгдaнa тa Ярoслaвa Дубнeвичів, прo спрaвжнє підґрунтя їxньoгo нaдуспішнoгo бізнeсу тa спрaвжній тaлaнт – зaрoбляти мільйoни і мільярди лeдь нe з пoвітря. A тaкoж поговоримо насчет хоч і повільну, але упевнену трансформацію одного з наших розслідувань у кримінальне провадження НАБУ.
Найвідоміший бізнесактив братів Дубневичів – компанія «КРТ», яка добряче годується із «Укрзалізниці», закуповуючи в їхньої компанії «КРТ» металеві кріплення про колій. Корупційна складова цих контрактів – давно у фокусі детективів НАБУ, але, получи жаль, саме розслідування на стан речей дотепер малограмотный вплинуло. Монополію Дубневичів на постачання цієї продукції державному перевізнику здолати ще вдалося.
Нагадаю також, що Дубневичі ще й меценати та будівельники – получай своїх мажоритарних округах активно розвивають інфраструктуру шляхом державних коштів, а пов’язані із ними фірми – успішно усі ці підряди опановують.
Брати Дубневичі А взагалі брати – такі собі багатоверстатники. Возьми додаток до того, що я вже назвала – вони ще й енергетики. Адже є бенефіціарними власниками двох ТЕЦ держи Львівщині – Новояворівську та в Новому Роздолі.
Але ж Дубневичі були б маловыгодный Дубневичами, якби не примудрилися у тут застосувати сумнівні схеми ради власного заробітку.
І мене щиро тішить, що у їх розслідуванні, яке проводили рік тому наші журналісти, і у розслідуванні НАБУ в цьому напрямку намітився прогрес. А відбувалося наступне – належні перед братських фірм теплоелектроцентралі у 2013-2015 роках закуповували в державному «Нафтогазі» блакитне паливо интересах власних потреб. За документами газ постачався з метою виробництва теплової енергії ради населення. А тому ТЕЦ Дубневичів отримували його приставки не- за ринковою, а за значно нижчою – пільговою ціною. Натомість задолго. Ant. с населення дешеве тепло не доходило, а придбаний зі знижкою голубой огонь використовувався для виробництва електрики, яку надалі ще й перепродавали знову ж таки державному підприємству «Енергоринок». Звісно деньги виставляли за ринковими цінами.
Про цю оборудку в ефірі 24 Каналу ми розповідали рівно рік тому, але лише в один прием НАБУ наважилося вголос заявити про цей зухвалий грабунок держави. Йдеться оборона збитки у півтора мільярда гривень – власне це і є та саме та знижка, яку вибили в «Нафтогазі» менеджери компаній Дубневичів, прикриваючись зубожілим населенням. Остались считанные дни ми вже почули офіційну заяву від Антикорупційного тотализатор про підозру чотирьом менеджерам енергетичних компаній Дубневичів у цій оборудці. Поперед речі брати Дубневичі були в агентурній розробці Національного антикорупційного тотализатор. Так само як Розенблат, і чиновниця Державної міграційної служби Діна Пімахова.
Пімахова Насчет це вже після скандалу із викриттям агентів генпрокуратурою в інтерв’ю моїм колегам розповів колишній позаштатний комиссионер бюро Євген Шевченко.
У цьому ж інтерв’ю він стверджує – Славуня Дубневич навіть був готовий відкупитися від НАБУ сумою у 10 мільйонів, аби ті дали їм спокій.
Свідчення Шевченка наразі поки красивые слова. Але у їхню правдивість цілком можна повірити, якщо знову уважно переглянути відео агентурних зустрічей агента Катерини із Розенблатом чи агента Сергія із пані Пімаховою. Ці род (человеческий так невимушено спілкувалися на теми хабарів, невыгодный приховуючи, що статус депутата чи державна посада – це лише інструмент с целью їх особистого збагачення.
Тож як вчергове чутимете від народних обранців солодкі фраза про біль та турботу за власний нация, згадайте цю історію. Не покладайтесь на політиків, сподівайтесь держи себе та вірте у кращі зміни в країни.

+Відео

Обсуждение закрыто.