Я хочу жити за кордоном: чому Україна стала некомфортною для мільйонів її жителів

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Нa зaмoвлeння видaння «Дзeркaлo Тижня» булo прoвeдeнo нaдзвичaйнo вaжливe дoсліджeння. Згіднo з ним, зaмислюються прo тe, щoб виїxaти з Укрaїни, 32% всьoгo чoлoвічoгo нaсeлeння крaїни і 27% — жінoчoгo. В Зaxідний Укрaїні 34% її житeлів плaнують виїxaти.
В усьoму світі мігрaція в тренді, включаючи найрозвиненіші країни. Але якщо з Великої Британії хтось їде, наприклад, накануне США, то на його місце приїжджає лях, якого у Польщі замінює українець. А хто приїжджає в Україну? Хто вливається до самого нас, поповнюючи втрачену кров?
За прогнозами Національної академії наук України, раньше 2050 року в Україні залишиться не більше, ніж 32 мільйона жителів. Присутствие цьому частка громадян старших за 60 років зросте в півтора рази. После такого вікового складу Україні не вистачатиме платників податків, які зможуть забезпечити виплати пенсій.
По (по грибы) підрахунками соціологів, середній вік тих, хто вирішив виїхати, складає 34,8 роки; середній вік тих, хто категорично відмовляється від перспективи залишити Україну, — 54,8 роки. Серед тих, хто категорично вирішив залишитися, поросль до 30 років, яка становить лише 9%.

Середній вік тих, хто вирішив виїхати, складає 34,8 роки
Кого ж українці винуватять в тому, що країна стала такою некомфортною пользу кого мільйонів її жителів?
Рейтингу «гальм» розвитку України очолюють олігархи. 42,4% опитаних саме їх назвали головною проблемою розвитку. До самого рішучої боротьби з олігархами (на словах) регулярно закликають і політичні сили, які перебувають держи утриманні в олігархів, і олігарх-президент.
Не виключено, що саме нестримна (але держи загал незагрозлива) «антиолігархічна» риторика глави держави дозволила йому посісти в хіт-параді перешкод держи шляху розвитку країни незаслужено низьке третє місце. Петро Олексійович ділить його з Кабінетом Міністрів (в обох после 26,3%). Другий рядок прогнозовано займає парламент — 32,9%.
Получи и распишись четвертій позиції в переліку основних перешкод на шляху країни влаштувалися чиновники з показником 16%. Никак не надто серйозна цифра, але, мабуть, опитані вважають бюрократів приставки не- так самостійними паразитами, як обслугою олігархів і влади.
Росію винуватцем гальмування благотворних процесів у країні вважають маловыгодный так і багато — 14,5%. Поступове примороження збройного конфлікту в Сході примусило багатьох уважніше придивитися до тих, хто власні безпорадність та жадібність списує получи и распишись підступи агресивного сусіда.
А тепер чи невыгодный найважливіша цифра. Що розвиток країни насамперед гальмують виборці, вважають тільки 3,2% (с целью розуміння: приблизно стільки ж учасників опитування — 3% — вважають, що головна перешкода для шляху нашого розвитку — США). І це при тому, що лідери перешкод в шляху розвитку України, парламент і президент, — продукти волевиявлення громадян. Загалом, 87,8% беруть линия в обранні «гальм» нормального розвитку країни, проте тільки 3,2% вбачають вину виборців у тому, що Україна гальмує в розвитку.
25% респондентів получи запитання «Чи вірите ви, що Україна, як незалежна регалии, стане на ноги?» відповіли, що заперечують можливість такого сценарію в осяжному майбутньому. Це – друга вслед за популярністю відповідь.

Чверть українців сумнівається, що Україна невдовзі стане сверху ноги
Тих, хто очікує незворотних позитивних змін у найближчі 10—15 років, ще більше — 40,4%. У меншості оптимісти. Вони переконані, що конец налагодиться років за п’ять, — 16,1%. Я, до речі, в категорії опитмістів, чого і вас бажаю.
Цікаво глибше подивитися на прошарок «невіруючих”. Проаналізувавши відповіді скептиків возьми інші запитання, отримаємо щедру поживу для роздумів. Ті, хто безвыгодный вірить у близьку спроможність України як держави, становлять: — 63,8% готових залишити Україну назавжди; — 56,9% готових голосувати вслед за гроші; — 42,3% тих, хто не голосує бери виборах, бо не вбачає в цьому жодного сенсу.
Ці цифри настільки промовисті, що я безлюдный (=малолюдный) витрачатиму вашого часу на їх коментування.

+Відео

Обсуждение закрыто.