Хто в першу чергу постраждає від історії з Надією Савченко

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
У ЗМІ пoтрaпили oкрeмі фрaгмeнти мoжливoгo звинувaчeння нaрдeпa Нaдії Сaвчeнкo в підгoтoвці дeржaвнoгo пeрeвoрoту. Гeнeрaльний прoкурoр Юрій Луцeнкo зaявив, щo у слідствa є дoкaзи учaсті Нaді у змoві з мeтoю силoвoгo пoвaлeння нинішньoгo кoнституційнoгo лaду тa мaсoвoгo вбивствa у Вeрxoвній Рaді.

Вжe чeрeз годину після виступу очільника ГПУ в конгресс надійшло представлення на позбавлення депутатської недоторканості Савченко та її арешт. Луценко мало-: неграмотный блефував.

Схоже, цього разу ми маємо справу безлюдный (=малолюдный) з фейсбучною бравадою, а з задокументованими фактами і доказовою базою. Следовать моєю інформацією, слідчі мають кілька терабайтів записів, -де фігурує Надя, її контакти з Рубаном, з офіцерами, агентами ГРУ та СБУ, -де вони конкретно обговорюють майбутню «революцію».

Перед візитом получи допит у СБУ Савченко фактично визнала свою провину:

Хто хоч крата не думав знищити цю владу, знести цю владу, як закликав Течение? Хто не думав підірвати Банкову чи Верховну Раду? Для це не можна говорити на вулиці? У нас для це не говорить тільки ледачий. У нас ради це говорять всі. В соцмережах гуляє запис, що 98% українців допомогли б Рубану розвантажувати меблі.

Этак, владу в Україні традиційно не люблять, і вона самочки дає для цього підстави. Правлячий клас мало-: неграмотный здатний до самообмеження. Крім того, Революція безлюдный (=малолюдный) закінчена. Картинка з палаючою Верховною Радою набрала найбільше репостів та лайків из-за всю історію укрнету. Починаючи з 2015 року в суспільстві ширяться ідеї силового сценарію зміни влади. Для переворот та хунту говорять обивателі та зрадофіли.

Але що натомість?

Вариант Наді Савченко «про зміну системи», який вона презентувала? В мене великі сумніви, що вона хозяйка зрозуміла хоча б половину з того, що там пропонується.

В відміну від таксистів та обивателів, які пліткують ради переворот та викликають на кухнях дух Адольфа Віссаріоновича Піночетенка, Надія Савченко — народний нардеп України, донедавна член комітету з нацбезпеки (сьогодні її виключили). Вона наділена мандатом народної довіри. Окрім того, Савченко від розмов та солодких мрій оборона хунту перейшла до конкретної справи. Почала цей самий метаморфоза готувати.

Для того, аби вв’язатися в цю історію, Савченко безвыгодный потрібні були навіть куратори з РФ. Вона могла самочки повестися на провокацію та повірити у власну місію. Такий у неї психотип.

Що далі? Исполнение) мене питання лише в тому, коли слідчі презентують свій «лов» і який виберуть сценарій?

З одного боку, цю історію можна використати с целью того, щоб організувати показовий процес над Савченко, і, таким чином, дати клаксон опозиції про небезпеку для організаторів будь-яких спроб силових акцій до виборами в Україні. А з іншого — це може бути довга історія: Савченко можуть використовувати «вдовгу» пользу кого звинувачення тієї ж Юлії Тимошенко в тому, що прихід Савченко у Верховну Раду є саме її політичною відповідальністю, адже Савченко була №1 у списку Тимошенко. Оскільки Савченко у ВР є результатом такої собі нерозбірливості Тимошенко, вона і несе вслед це відповідальність.

Далі будуть проводити такі паралелі: контакти Савченко і Тимошенко з Медведчуком, мысль врегулювання, який розробила Тимошенко і який збігається после деяких позиціях із тим, що говорять Савченко і Медведчук, що може бути в інтересах Росії, і приближенно далі. Тобто це буде дискредитація Тимошенко. І це — «міна», яка закладається під виборчу кампанію.

Контрдіями Тимошенко если звинувачувати Порошенка в тому, що саме він надав Надії Савченко звання Героя України, хоча великих підстав с целью цього не було.

Тобто в цій ситуації є неприємний старт і для Тимошенко, і для Порошенко.

Але є ще третя складова — вслед за великим рахунком історія з Савченко і затримання Рубана, як би невыгодный відмежовувався від цієї історії сам Медведчук, відчутно б’є в соответствии с ньому. Схоже, на Банковій є певні протиріччя між Порошенком і Медведчуком. Замінити переговірника з Путіним Порошенко безлюдный (=малолюдный) може, а от послабити вплив і створити вигідну для того себе позицію з Медведчуком — може. В результаті цього відбувається ще більша демонізація образу Медведчука. І відтак оборона жодні політичні проекти, де б він міг фігурувати аль бути основним гравцем, уже не йдеться. Тобто в (видах нього як публічного політика політичної перспективи в Україні немає. Він приречений бути в тіні.

У счастливо-якому разі історія Наді Савченко ще невыгодный закінчена… Далі буде.

Джерело: Хвиля


Обсуждение закрыто.