Хто на кого ставить перед виборами

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Трaдиційнo стaрт нoвoгo пoлітичнoгo сeзoну дaє нaдії нa вeликі зміни, які мoжуть відбутися в крaїні у зв’язку з прийняттям прaвильниx і пoтрібниx пoлітичниx рішeнь. Прaвдa, як пoкaзує дoсвід, нe зaвжди нaші пoлітики спрoмaгaються приймaти сaмe ті рішeння, які пoтрібні нaм, грoмaдянaм Укрaїни.

Нaші пoлітики, дужe чaстo oбмeжуючись влaсними політичними, оперативними, приватними інтересами, а також потребами олігархів, які привели їх до самого влади, нехтують українцями.

В понеділок на погоджувальній раді усі депутати говорили, що вони дуже багато працювали объединение країні, але аналізуючи їхні інстаграми та фейсбуки, виникає враження, що вони працювали нате благо Франції, Іспанії, Карибських островів, тощо, ибо в Україні явно з них ніхто не перебував.

Аналіз політичних подій літа

Однією з найбільших політичних подій літа варто відзначити азовську кризу. Росія почала блокувати українські торгівельні шляхи, український товарообмін заради того, щоб шантажувати нас, щоб ми розблокували постачання води бери територію Криму. Адже сама Росія із забезпеченням півострова сьогодні далеко не справляється, тому намагається вивести нас на незручні в целях нас рішення.

Друга річ, яка стосується більше внутрішньої політики, але около цьому і РФ теж – це перерозподіл українського ринку медіа. Росія готується задолго. Ant. с наших виборів і починає скуповувати українські ЗМІ, зокрема інформаційні канали.

Про росіян це принципово важливо, адже вони хочуть мати і своїх кандидатів в Президенти України, і ударить в голову власні проросійські фракції в український парламент. Через це українським спецслужбам потрібно бути надзвичайно обережними і намагатися відстоювати демократичним шляхом український національний інтерес. В пирушка же час, не переходитидо політичної цензури і лобіювання окремих партій та представників влади.

Третя річ, якою знаменувалось це політичне літо – це натяки для те, що Верховна Рада таки може прийняти приём про відкриті списки. І доведеться навіть депутатам-мажоритарникам об’єднуватися під коньяк відомих, сильних, або перспективних партій і намагатися йти возьми ці вибори.

Першою ластівкою стала рейдерська набег на Аграрну партію і намагання політико-олігархічних структур змістити поточне керівництво. Це любое робиться для того, щоб віджати перспективну партію, яка має достатній політичний отнесение к разряду для проходження в парламент. Такі випадки не поодинокі, але цей – перший, який став публічним. Загалом, дуже багато хто з мажоритарників зазнав утиску, але в силу певних корпоративних зобов’язань оборона це не говориться.

Чого очікувати від політичної осіні

Політична осінь если зосереджена навколо 10-ти законів. Найголовнішими з них можна виділити:

  • Виборчий рукопись
  • Зняття депутатської недоторканності
  • Центральна виборча комісія
  • Прийняття закону ради євро автомобілі
  • Низка законів, яка стосуватимуться соціально-економічного блоку

Положим і зрозуміло, що Верховна Рада намагатиметься бути дотичною прежде отримання Томосу, в якому вона грала певну ипостась, роблячи запити. Також Парламент намагатиметься брати счастье у загальному політичному житті.

Друга річ, яка також проходитиме вследствие осінній політичний сезон (друга, але не головна) – це спроби зміщення Гройсмана з його посади. І тетунька, що Медведчук вже почав його атакувати выше свої канали, для дестабілізації політичної ситуації в країні – яскравий тому доказ. Тобто, если знімаються притягнуті за вуха фільми і обливають Прем’єр-міністра, це баять про те, що один із сценаріїв – це зміщення і неважный (=маловажный) призначення нового очильника Уряду.

Але мінус исполнение) Порошенка та його спаринг партнерів в тому, що якщо він піде бери те, щоб зняти Гройсмана, то Гройсман піде в президентські вибори. І це ще більше зменшить шанси самого Президента отримати перемогу.

І третя найголовніша подія цієї осені – це, зрозуміло, президентська кампанія. Вона если дуже агресивна, жорстка, динамічна, дуже брудна. В пирушка же час вона буде ще й дуже популістичною. Тобто ніякого конструктиву і ніякого часу, щоб розібратись, куди ми йдемо, і який найкращий лідер нам потрібен, зрозуміло, що приставки не- буде. І буде виключно спотворена картинка вибору між найгіршими варіантами.

У трьох найбільш вірогідних кандидатів, навіть мало-: неграмотный тільки з точки зору соціології, а з точки зору і адміністративних ресурсів, і політичного досвіду, реалистично однакові шанси. Тому варто очікувати достатньо гострої боротьби. Кожен з них, а навіть безграмотный кожен з них, а ті люди, які стоятимуть из-за ними, будуть намагатися йти до кінця, щоб здобути перемогу. Ибо після будь-яких виборів може пройти перерозподіл власності, що, зрозуміло, може приставки не- влаштовувати багатьох.

Осінь буде насичена політичними союзами, перебіганням із табору в табір, намаганнями бізнесу поставити нате найбільш успішного коника. Це все триватиме целых до прийняття бюджету, який, власне, буде однією із мобілізуючих хвиль всіх, адже всі намагатимуться отримати свій рядочок у великому бюджеті. Після прийняття бюджету стартує найгарячіша фазис української виборчої компанії, яка,власне, закінчиться після другого туру. Альбо після першого туру, якщо хтось із кандидатів набере більше 50%, що в даних реаліях полезно неможливо.


Обсуждение закрыто.