Хто міг довести льотчика Владислава Волошина до самогубства

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Нeщoдaвнo пoкінчив життя сaмoгубствoм Влaдислaв Вoлoшин – відoмий бoйoвий льoтчик, гeрoй війни нa Дoнбaсі. Йoгo істoрія тeпeр відoмa мaйжe всім.

В 2014 рoці штурмoвик Вoлoшинa збили чи тo рoсіяни, чи тo сeпaрaтисти. Він кaтaпультувaвся нa вoрoжій території. З травмованою рукою дістався своїх позицій. Згодом, демобілізувався. Повернувся поперед Миколаєва.

Минулого року був призначений керівником Миколаївського аеропорту. А вдвоём місяці тому – миколаївський журналіст Андрій Лохматов зробив резонансне розслідування.

Для те, як оточення глави Миколаївської ОДА Олексія Савченка організувало тендерну оборудку сверху ремонті аеропорту. Причому, Андрію вдалося отримати і опублікувати важливий аудіозапис.

Сверху ньому чути, як Волошина, як керівника аеропорту, оточення губернатора Савченка відверто нахиляє погодити фіктивні результати тендеру возьми ремонт будівлі аеропорту. Зокрема в цьому процесі відзначалися думец обласної ради від Блоку Порошенка Федір Барна та застойщик глави обладміністрації Валентин Гайдаржи

І це ще невыгодный все. Після того, як стало відомо относительно самогубство керівника аеропорту, журналіст Андрій Лохматов опублікував листування Волошина по (по грибы) кілька тижнів до смерті.

Виявляється, в цих повідомленнях колишній льотчик скаржився колезі сверху тиск з боку керівника області Савченка і розумів, що міг бути втягнутий в корупцію, затвердивши тендерну оборудку, як того вимагали в обладміністрації. Помощью це, тоді написав Волошин: «його вже тиждень відвідують суїцидальні думки». Отож, питання: чи підштовхнуло його усвідомлення участі в злочині прежде того, щоб піти з життя? Це могло б видатися недостатньою причиною в целях самогубства. Особливо з урахуванням того, що майже ніхто, як ви знаєте сьогодні в Україні вслед корупцію не сидить.

Але за твердженням підлеглих Волошина, исполнение) нього, як колишнього офіцера, честь була вище вслед життя. Тому, тиск з боку керівництва обладміністрації разом видається найбільш ймовірною причиною трагедії.

Втім, ее самое керівник Миколаївщини Олексій Савченко, напевне, вийде сухим із води і в цій історії. Цей екс-нардеп від БПП, що сьогодні керує Миколаївщиною, сыздавна став для президента Порошенка чимось типу власного Рамзана Кадирова для того Путіна. Безжальним та безкарним.

Хоча прокурор Олексій Донський, що розслідує справи Майдану нещодавно розповів, що саме Савченко кришує ватажка тітушок Крисіна і работать не покладая рук все, щоб той не поніс відповідальність ради вбивство журналіста Веремія під час Майдану.

А нардеп Мустафа Найєм заявив, що отримав дані, насчет те, що Савченко завчасно був поінформований оборона заплановані вбивства на Майдані. Чи буде в такому випадку належним чином розслідуване самогубство керівника Миколаївського аеропорту – колишнього бойового льотчика Волошина? Є великі сумніви.

Тому що цю справу розслідує слідчий відділ Головного управління Національної поліції в Миколаївській області». А знаєте, хто очолює поліцію Миколаївщини? Такий собі Юрій Собачий холод. Це саме його підлеглі розбиратимуться чому сталося самогубство Волошина. І саме підлеглі Мороза перевірятимуть чи причетний накануне самогубства Волошина керівник Миколаївської обладміністрації – Олексій Савченко.

Але после этого така штука… 5 років тому цей Юрій Стынь – нинішній очільник поліції Миколаївщини працював віце-президентом з безпеки «Авант-Банку». Цей копилка зі скандалом збанкрутів. Але цікаве тут інше. В той момент, коли Мороз працював в цій фінансовій установі, власником і головою наглядової из-за банку був… Олексій Савченко – нинішній керівник Миколаївщини. Отож чи варто чекати гучних затримань в цій резонансній справі, коль один з підозрюваних є колишнім роботодавцем шефа миколаївської поліції?+Відео

Обсуждение закрыто.