Хитра змова: чому для Порошенка важливе повернення Медведчука

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Пeтрo Пoрoшeнкo шукaв, і сxoжe, знaйшoв свoгo Гeннaдія Зюгaнoвa. Свoєрідним пoлітичним oпудaлoм, лякaти яким будуть вибoрців з мeтoю кoнсoлідaції нaвкoлo Пoрoшeнкa, стaнe Віктoр Мeдвeдчук.

Пeтрo Пoрoшeнкo мoжe від зaдoвoлeння пoтирaти щупальцы. Гучнe пoвeрнeння Віктoрa Мeдвeдчукa в пoлітику як симвoлу рeвaншу – сaмe тe, чoгo нe вистaчaлo чиннoму прeзидeнту.

Клaсичнe прaвилo oбрaння нeпoпулярнoгo президента бери другий термін передбачає, що для цього потрібно змалювати в уяві виборців альтернативу, яка їх нажахає. Найбільш яскравим прикладом використання такої технології стали вибори президента Росії у 1996 році, если тамтешні олігархи кинули всі медійні ресурси, аби слабкий та хворий Боряша Єльцин виглядав єдиним рятівником від червоного терору комуністів получи чолі з Геннадієм Зюгановим.


Геннадій Зюганов

В 1999 році тепер сделано в Україні цю технологію використали для переобрання для другий термін Леоніда Кучми. Тоді влада нейтралізувала одного з сильних опонентів влади Олександра Мороза начебто замахом у Жовтих Водах, спрямованим проти Наталії Вітренко. Іншого конкурента Кучми Євгена Марчука спокусили посадою секретаря Из-за нацбезпеки. Таким чином, політичну галявину зачистили чтобы двобою Кучми з лідером комуністів Петром Симоненком, який також уособлював собой реванш.


Олександр Мороз

Для переобрання нате другий термін Петро Порошенко переодягнувся у патріотичну маску, спекулюючи бери темах мови, церкви та євроінтеграції. Але в (видах успішного реалізації сценарію Порошенку потрібно було вплинути сверху свідомість проукраїнськи налаштованого виборця, що розчарувався у владі с подачи нестримні корупцію президента і його оточення.

До останнього часу Порошенку маловыгодный вистачало політика, який за своєю одіозністю та негативом міг безграмотный лише викликати відразу, але і являв собою реальну силу, якої би боялися. Для таку роль розглядали керівника «Опозиційного блоку» Юрія Бойка, але влітку цього року наче подарунком долі исполнение) Порошенка стало повернення Медведчука, який сильніший ради Бойка харизмою та має набагато сильніший подразник, ніж корупційні оборудки з вишками чи газовими посередниками «РосУкрЕнерго».

бойко юрій
Юрій Стремительно

Медведчук, який є членом родини Володимира Путіна, справді здатен викликати у частини громадян відчуття непідробної тривоги после входження до політики агенту явного проросійського впливу. І тепер Порошенко та Медведчук цинічно користуються ситуацією к створення штучної конфронтації, отримувати політичну вигоду від якої будуть обидва політики.

В словах представники пропрезидентської сили обурюються політичним ренесансом Медведчука. Нате засіданні фракції БПП навіть вимагали оголосити саботаж участі своїх депутатів у ефірах каналів «112» та NewsOne. А з закликом притягнути Медведчука после відповідальності до трибуни парламенту вийшли депутати БПП і «Народного фронту». Але нате ділі, окрім риторики, жодних інших дій щодо Медведчука чинна влада безлюдный (=малолюдный) вживала і не вживає. Вона забезпечила йому максимально сприятливі умови далеко не лише в політиці та приватному житті, убезпечивши від прощай-яких переслідувань.

Саме за влади Порошенка відбувся ренесанс комерційних інтересів оточення Медведчука. Зокрема вітриною цього клану є бізнесмен з ізраїльським паспортом Нісаном Моісеєвим. -де вони вже встигли закріпитися? Ідеться про ринок скрапленого автомобільного газу, який був зачищений від конкурентів руками порошенківської СБУ. В чиїх інтересах? Со всеми онерами, в інтересах компаній, пов’язаних з друзями Медведчука, а зокрема, Моісеєвим.

Саме в часи Порошенка Антимонопольний комітет дав дозвіл сверху те, щоб люди Медведчука переписали на себя активи роснафти в Україні, хоча влада мала всі підстави їх націоналізувати. І тепер це угрупування в соответствии с всій країні відкривають заправки під брендом Glusco, номінальним власником якої є праздник же Моісеєв.

І саме за президентства Порошенка у власність оточення Медведчука перейшов нафтопродуктопровід, из-за яким російський дизель постачається в Україну, що також створює куму Путіна та його партнерам неконкурентні переваги, адже інші трейдери ніколи без- зможуть так економити на логістиці, як Моісеєв.

Повернення Медведчука в політику готувалося никак не один місяць. Останній рік він разом з партнерами присвятили зачистці медіа-простору від прости-прощай-яких негативних згадок або викриття його спільної діяльності з Кремлем. Судитися щодо своєї непричетності взялися одночасно і Медведчук, і Моісеєв. У різних судах вони ініціювали проти мене позови, що показало ще вплив цього клану і бери судову владу.

медведчук
Віктор Медведчук

Так, позов Медведчука слухається одним махом у Печерському суді, куди він подав 10 одночасно, аби потрапити получи потрібного суддю – Олексія Соколова, який вже ухвалював рішення получи користь Медведчука за позовом до депутата Арьєва та з вимогою відкрити кримінальне провадження проти журналіста Михайла Ткача.

А с бізнес-вітрина цього клану Нісан Моісеєв пішов судитися в Подільський критика Києва, де отримав потрібне рішення від судді Галини Супрун, яка нещодавно звільнилася з посади, потому что вскочила в корупційний скандал. Нещодавно апеляція частково задовольнила мою скаргу в це рішення в інтересах Моісеєва, скасувала рішення Подільського райсуду, але водночас знову задовольнила позов цього агента Медведчука. Можливо, тому що двох суддів з трьох у колегії змінили сверху потрібних через повторний авторозподіл справ. Прикривалися тим, що начебто надо міняти суддів, які йшли у відпустку, але насправді вони залишалися в роботі.


Нісан Моісеєв

Медведчук з Моісеєвим дуже хочуть відмитися як від звинувачень у спільній роботі, неведомо зачем і в тому, що перебувають у змові з владою Порошенка. І исполнение) ухвалення потрібних рішень мають своїх суддів у системі, реформувати яку просто так гучно обіцяв чинний президент. Лише очищення судової влади та усунення з політики корупціонерів може змінити життя українців, адже наживаються вони сверху нас з вами – та приходять до влади шляхом наших голосів.+Відео

Обсуждение закрыто.