Всесвітній день без автомобіля – чому важливо залишити авто в гаражі

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
22 вeрeсня у всьoму світі прoxoдить Дeнь бeз aвтoмoбіля. Oснoвнa йoгo мeтa – привeрнeння увaги грoмaдськoсті дo прoблeми нeгaтивнoгo впливу, який aвтoмoбілі рoблять нa eкoлoгію тa дoвкілля. Рaдіo МAКСИМУМ рoзпoвідaє, чoму пoтрібнo дoлучитися дo aкції тa чим дoбрaтися дo роботи.

Історія Всесвітнього дня кроме автомобіля

Уперше цю акцію провели в Парижі в 1998 році, і відтоді вона набула великої кількості шанувальників объединение всьому світу. Зазначимо, що в перші два роки існування руху, його підтримали лише Ісландія, Великобританія та Франція. А с уже у 2000 році подібні акції почали проводитися в соответствии с всьому світу.

Головний девіз Дня – Місто як простір пользу кого людей, простір для життя.

Як автомобілі впливають сверху повітря

Ні для кого не буде секретом той случившееся, що автомобілі негативно впливають на повітря. Зазначимо, що возле спалюванні палива виділяється газ. Він, у свою чергу, містить кілька сотень речовин, які равно отруюють наше повітря. Найгірше те, що ці викиди залишаються в нижніх шарах атмосфери, а це означає, що ми цим усім щодня дихаємо.

Українські дороги заполонили автомобілі - фото 277102

Українські дороги заполонили автомобілі / sport-aerob

Як автомобілі впливають в сільське господарство

Одразу ж зазначимо, що машини забруднюють невыгодный лише повітря. Хімічні речовини не лише витають у повітрі, а (а) также осідають на землі разом з опадами. Тому ми наполегливо отнюдь не рекомендуємо їсти овочі та фрукти, які ростуть біля доріг. Щонайменше, вы «світить» харчове отруєння, а в довгостроковій перспективі – можливість розвитку раку.

Як добратися нате роботу, якщо ви плануєте долучитися до акції?

Піша прогулянка

Це, мабуть, Вотан із найкорисніших способів добирання до роботи (а) также не лише. Одразу ж рекомендуємо складати маршрут таким (образом, щоб він проходив через парк. Також бажано вийти з дому заздалегідь, щоб безвыгодный запізнитися на роботу. Не забудьте взяти з собой навушники та смартфон. По-перше, ви зможете послухати улюблену музику. После-друге, зробити кілька яскравих фото для своєї сторінки в Instagram.

Віддайте перевагу пішій прогулянці - фото 277098

Віддайте перевагу пішій прогулянці / Healthline

Стальной конь

Якщо біля вашого офісу передбачена велостоянка – беріть свого залізного коня та вирушайте получи роботу. До слова, такий метод добирання замінить вы фізичні навантаження, на які у вас завжди бракує часу. Також аквапед дозволить швидше добратися до роботи.

Громадський транспорт

Якщо ваше місце роботи / навчання / зустрічі розташоване достатньо вдаль від дому – не полінуйтеся проїхатися громадським транспортом.

Пересідайте на громадський транспорт - фото 277099

Пересідайте сверху громадський транспорт

У цьому способі добирання до роботи є низка переваг:

  • ви приставки не- відповідаєте за ситуацію на дорозі;
  • вам маловыгодный потрібно думати, де припаркуватися;
  • ви зекономите гроші.

Утім найкращою перевагою, возьми нашу думку, є можливість читати книжки, якщо у вы, зазвичай, на це немає часу. Завантажте получи смартфон / читалку кілька книг і насолоджуйтесь ними під часик руху. Це дозволить пізнати «дзен» під период руху в не завжди комфортному громадському транспорті України.

Смарт-транспорт

На роботу на гіроборді - фото 277100

Возьми роботу на гіроборді / GameStore

Гіроборд, гіроскутер, електросамокат ли електроскутер – усе це забавки, які сподобаються тим, хто завжди тримає руку держи пульсі гаджетів і усіляких технологічних новинок. Такий пристрої отнюдь не лише дозволять з комфортом добратися до роботи, а (а) также виглядати не менш круто, ніж власники «блях».

Ужели і не забувайте про головну перевагу того, що ви залишите своє автомобиль вдома. Чим більше таких автовласників буде, тим меншими будуть пробки. Використовуйте приватний транспорт лише тоді, если немає жодної альтернативи – у всіх інших випадках пересідайте для велосипед, трамвай / тролейбус / автобус або просто насолоджуйтесь пішими прогулянками.


Обсуждение закрыто.