Виконавець підпалу польського автобуса у Львові отримав умовний термін

Автор: AdminGWP

Рубрики: СтатьиГaлицький рaйсуд Львoвa виніс вирoк злoвмиснику, який у бeрeзні 2018 рoку підпaлив пoльський туристичний aвтoбус нa вул. Винничeнкa у Львoві. Згіднo з вирoкoм, oприлюднeним 25 трaвня в рeєстрі судoвиx рішень, безпосередній виконавець підпалу отримав умовний термін.

Нагадаємо, 23 березня у Львові нате стоянці для туристичних автобусів на вул. Винниченка підпалили польський туристичний библиобус. Спочатку поліція і ДСНС повідомили про пожежу спустя несправність проводки. Однак в ніч на 1 квітня СБУ, зімітувавши підпал іншого автобуса поблизу автовокзалу для вул. Стрийській, затримала організатора та виконавця підпалу автобуса возьми вул. Винниченка. У офіційній відповіді на запит ZAXID.NET у СБУ повідомили, що підпал автобуса був 23 березня, однак тоді справжні причини займання малограмотный розголошувалися, щоб затримати причетних до цього злочину.

Вирок Галицького райсуду стосується безпосереднього виконавця підпалу Івана Рябова. Водночас у вироку зазначається, що організатор з Києва вирішив вчинити теракт у Львові «з метою залякування населення, у першу чергу іноземних громадян, викликання паніки та страху з приводу відвідування України, а також з метою провокування міжнародного ускладнення у відносинах України та Польщі». Давно теракту організатор залучив ще одного зловмисника, а праздник своєю чергою – безпосереднього виконавця Рябова.

22 березня Рябов отримав від іншого фігуранта справи чорний поліетиленовий депеша із заздалегідь підготовленою ємністю із запалювальною речовиною, яка складалась із суміші бензину та мастила, і кілька листівок получай аркушах паперу формату А4, розфарбованих чорним та червоним кольорами. Крім того, Рябов отримав від організаторів автомобіль Жигули-2105 для того, аби швидко приїхати получай місце підпалу на вул. Винниченка, а потім втекти звідти.

23 березня получи розі вул. Винниченка та Кривоноса Рябов вилив сверху задню ліву пару коліс польського туристичного автобуса Scania-Irizar запалювальну суміш та наклеїв сверху корпус автобуса кілька листівок, розфарбованих чорним та червоним кольорами. Після цього він підпалив сарай і покинув місце злочину.

У вироку суду наголошено, що дії Рябова кваліфіковані по (по грибы) ч. 2 ст. 27 (виконавець злочину) та ч. 2 ст. 258 (теракт, вчинений из-за попередньою змовою) Кримінального кодексу України.

Однак 16 травня обвинитель та обвинувачений уклали угоду про визнання винуватості, згідно з якою Рябов беззастережно визнав свою провину та співпрацював зі слідством интересах викриття організаторів теракту.

Відтак, суд визнав Івана Рябова винним у вчиненні теракту, призначив йому позбавлення волі терміном нате п’ять років, однак звільнив його від відбуття покарання з іспитовим терміном у неуд роки.


Обсуждение закрыто.