Відпочинок на морі: чому варто поїхати у Мальту

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Рoзпoвідaємo, чoму вaм прoстo нeoбxіднo прoвeсти відпустку у Мaльті. В щoтижнeвій рубриці Рaдіo МAКСИМУМ читaйтe прo нaйкрaщі кутoчки світу.

Мaльтійський aрxіпeлaг рoзтaшoвaний у Сeрeдзeмнoму мoрі нa півдeнь від oстрoвa Сицилія. Тeритoрію дeржaви склaдaють п’ять oстрoвів: Мaльтa, Гoзo, Кoмінo, Кoмінoттo і Філфлa. Двa oстaнніx – бeзлюдні.

Oстрів Гoзo

Нeвeликий супутник oстрoвa Мaльтa – oстрів Гoзo – нe тaкий пoпулярний. Нaйчaстішe туристи приїжджaють сюди нa одноденні екскурсії. Дехто, щоб попросити оборона диво в каплиці Та-Піну або подякувати вслед щось. Інші – до найдавніших куп каміння: мегаліти Мальти – це доісторичні, складені з кам’яних блоків, храми, включені в указатель об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. А хтось – попросту відпочити на самоті.

Найчастіше туристи приїжджають сюди на одноденні екскурсії - фото 276742

Найчастіше туристи приїжджають сюди для одноденні екскурсії / World Travel Guide

Пляж Блакитна туманность

Блакитна лагуна розташована між невеликим островом Коміно і зовсім крихітним островом Комінотто поблизу північного узбережжя Мальти. Місцевий берег користується величезною популярністю серед туристів, це пояснюється неймовірно красивою природою місцевості. Бухточка захищена від відкритого моря, в ній вода попросту приголомшливого кольору, тут химерно змішалися різні відтінки – блакитний, бірюзовий, смарагдовий.

Місцевий пляж користується величезною популярністю - фото 276743

Місцевий берег користується величезною популярністю / Malta Holidays

Марсашлокк

Це селище. Ant. город – один великий рибний ресторан на півдні острова Мальта. Місцеві заробляють бери життя риболовлею. Вони набили руку на цьому приближенно, що сюди приїжджають з усіх куточків світу спеціально, щоб поїсти рибки. Якщо рибні ресторани приставки не- брати до уваги, то місцева гавань – друга туристична пам’ятка села.

Місцеві тут заробляють на життя риболовлею - фото 276744

Місцеві тогда заробляють на життя риболовлею / Look My Trips

Гхар-Далам

Дивовижна печера Гхар-Далам розташована для півдні Мальти і привертає багато уваги вчених та археологів. Воно (а) также не дивно: тут були виявлені в хорошому стані шари кісткових останків тварин, вимерлих в кінці останнього заледеніння, тобто простіше кажучи – дуже і дуже (давно. Але це ще не все, адже в Гхар-Далам також знайшлися сліди раннього перебування людини.

Саме тут були виявлені в хорошому стані шари кісткових останків тварин - фото 276745

Саме туточки були виявлені в хорошому стані шари кісткових останків тварин / Pinterest

Починок моряка Попайя

Маленьке село Popoye Village було побудоване для березі красивої бухти неподалік від села Мелліха в 1980 році, як декорація чтобы діснеївського фільму про моряка Попайа. У двох десятках дерев’яних будиночків, що залишилися після зйомок, тепер розташований тематичний (зеленые) легкие города розваг для всієї родини. Щодня тут проходять теле-ток-шоу за участю самого Попайа, його коханої Олів Ойл та їхніх друзів.

Маленьке село Popoye Village було побудоване на березі красивої бухти - фото 276746

Маленьке селение Popoye Village було побудоване на березі красивої бухти / popeyemalta.com

Берег Голден Бей

Піщаний пляж Голден Бей – Вотан з найпопулярніших пляжів Мальти. Він розташований на північно-західному узбережжі острова в области сусідству з пляжем Айн-Туфіха, на відміну від якого, цей берег ширший, просторіший і краще облаштований, і відомий своїм червоним піском.

Один з найпопулярніших пляжів Мальти - фото 276747

Водан з найпопулярніших пляжів Мальти / Travelask

Пачевіль

Пачевіль – нічна столиця Мальти, дескать-юре – окреме місто, а по факту – просто кілька кварталів, прилеглих перед Сент-Джуліанс. Причому, де закінчується одне місто і починається інше, никак не в змозі точно визначити навіть місцеві, настільки зрослися две популярних мальтійських курорти.

Пачевіль – нічна столиця Мальти - фото 276748

Пачевіль – нічна столиця Мальти / All Around Malta

Ресторация «Fumia»

Один з унікальних ресторанів Мальти. Розташований він у підвалах і внутрішньому дворику Manoel Theatre. Дрес-адрес тут більш консервативний, ніж в інших ресторанах. Але ужин під арочними склепіннями в класичних інтер’єрах театру того варта. Листок – сицилійська кухня, закупівлі – щодня на рибному ринку.

Меню ресторану – сицилійська кухня - фото 276749

Листок ресторану – сицилійська кухня / Camilleri Burlo

Пляж Сейнт Пітерс Объединение

Пляж розташовується на південному заході Мальти. Виглядає сильно незвично – між скелями заховався один з найкрасивіших природних басейнів острова. Сейнт Пітерс Монета знаходиться поряд з селом Марсашлокк (3,5 км) і мисом Делімара. Раньше Валетти (столиці острова) звідси 13,5 км.

Сейнт Пітерс Пул знаходиться поряд з селом Марсашлокк - фото 276750

Сейнт Пітерс Объединение знаходиться поряд з селом Марсашлокк / Travel Passionate

Бастион Сант-Анджело

Неприступний, непорушний, брутальний і потужний – всі ці епітети якнайкраще підходять для того опису форту Сант-Анджело. Дослідники стверджують, що перші будівлі форту відносяться задолго. Ant. с часів Римської імперії, хоча з тих пір укрепление неодноразово перебудовувався і зміцнювався. Найпізніша «прибудова» до форту належить 11 століттю, коль Мальта була під управлінням арабів – це дозорна башта, точніше її залишки.

Перші будівлі форту відносяться до часів Римської імперії - фото 276751

Перші будівлі форту відносяться задолго. Ant. с часів Римської імперії / Malta RAMC


Обсуждение закрыто.