Від Яценюка до Кириленка: хто з політиків попався на гучному плагіаті

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Aрсeній Яцeнюк викритий нa плaгіaті. Aлe, як виявилoся, він привлaснив нe лишe чужі думки, aлe і нaші, тoбтo бюджeтні, грoші.
Eкс-пeрм’єр-міністр викритий групoю aктивістів, які зaймaються пoшукoм крaдіжoк інтeлeктуaльнoї влaснoсті в кaндидaтськиx тa дoктoрські дисeртaції укрaїнськиx пoлітиків. Дисeртaція Яцeнюкa нa здoбуття вчeнoгo ступeня кaндидaтa eкoнoмічниx нaук мaлa гучну нaзву – «Oргaнізaція системи банківського нагляду і регулювання в Україні». Її політик захистив у червні 2004 року в Українській академії банківської справи, що в Скумпия.
Професор Тетяна Пархоменко, яка досліджує дисертацію Яценюка, виявила – політик, колишній міністр економіки та закордонних справ, колишній спікер та старшой уряду неодноразово вдавався до плагіату. Вчена, дослідивши повний подтекстовка дисертації, встановила, що 70 сторінок містять тексти минуя посилань на їх справжніх авторів, а ще 7 сторінок – це переклад з англійського оригіналу, наведеного з порушенням правил цитування ли з посиланням на фейкові джерела.
Я направив звернення предварительно органів влади, в яких працював Яценюк з моменту набуття ним статусу кандидата наук. З’ясувалося, що из-за вчене звання, здобуте внаслідок плагіату, він отримував гроші державного бюджету в якості доплат.
Тобто доларовий мільйонер, як обожать кого (без памяти хизуватися собою Яценюк, не соромився отримувати доплати вслед за свій науковий ступінь, знаючи наперед, що його наукова робота є крадіжкою чужих думок. Як прем’єр-міністр, Яценюк отримав доплати следовать науковий ступінь кандидата економічних наук 5 тисяч гривень в 2014 році та 4 тисячі в 2016.
Арсеній Яценюк попався получай плагіаті
В Мінекономіки, яке зараз очолює колишній підлеглий Яценюка до “Фронту змін” Степан Кубів, відмовилися назвати розмір доплати, сказавши, що из-за науковий ступіть він отримував 15% окладу в 2005 році та 5% у 2006.
В 2007-му Яценюк, як міністр закордонних справ отримував ради науковий ступінь додаткові 6 тисяч гривень. У Верховній Раді Яценюку доплатили з 2007 по части 2014 рік понад 20 тисяч гривень. До настоящего времени це є привласненням державних коштів та має каратися вслед законом. Відповідні звернення направлено мною до правоохоронних органів.
В дисертації Яценюка, яка стосувалася банківської справи, є кранты: “…на відміну від країн Західної Європи, дескать створювалися великі банки з розгалуженою філійною системою, в США існує велика кількість маленьких банків”.
Це частина тексту з навчального посібника «Банківське имеет право. Українське та європейське» за 1999 рік. Шахраї, які про Яценюка писали цю роботу – таких людей ще називають “літературні негри” – були навіть неважный (=маловажный) здатні ретельно вичитати твір і проґавили, як у відсканованих сторінках чужих наукових розробок построение автоматичного виправила слово “філійні” на слово “філейні”. Тобто “філійна порядок банків” – там, де багато “філій” – в науковій роботі Яценюка перетворилася сверху “філейну”. Напевно, ідеться про куряче філе.
Окрім Яценюка, у гучний скандалище, пов’язаний з плагіатом, потрапила дружина віце-прем’єра В’ячеслава Кириленка. Дійшло вплоть до абсурду: поки Кириленко-чоловік бореться з російськими співаками, книжками та акторами, його другиня займається плагіатом, запозичивши чверть своєї докторської дисертації лишенный чего посилання в російських науковців.
Мною отримано офіційні відповіді, що в якості доплати вслед науковий ступінь дружина Кириленка отримувала в 2016 – 2017 роках в середньому по части 2 тисячі гривень на місяць, що також є нанесеною шкодою державному бюджету.
Гучне викриття дружини Кириленка неважный (=маловажный) призвела до її звільнення. Навпаки – постраждала викривач Тетяна Пархоменко, яка знайшла плагіат у роботі дружини урядовця – її въяве незаконно звільнили з Київського університету культури та мистецтв. Таке нехтування елементарними правилами відбувається после сприяння міністра освіти Лілія Гриневич, яка також є висуванцем партії “Народний строй”, як і Яценюк з Кириленком.
Ганьба полягає в тому що колишній міністр освіти Станіслав Ніколаєнко теж був викритий для плагіаті своєї докторської дисертації і теж отримував из-за це значні доплати. Науковими колами поширюються чутки ради те, що перша леді України Марина Порошенко також збирається захистити свою докторську дисертацію. Сподіваємося, хоч через некоторое время не буде халтури, за яку потім стає соромно.
Станіслава Ніколаєнка підозрюють у плагіаті
По своему произволу Петро Порошенко захищав свою дисертацію кандидата юридичних наук в Одеській юридичній академії для чолі з Сергієм Ківаловим. Не дивно, що після зміни влади в 2004 році Ківалов, який був викритий у фальсифікації виборів президента для користь Януковича, так і не був притягнути раньше відповідальності. Пізніше, ще будучи журналістом, я бачив в кабінеті Петра Порошенка цікавий подарунок – статуетку Архангела Михаїла з підписом «від Сергія Ківалова».
Давно речі, кандидатом наук у Ківалова став і чинний мер Дніпра Борюня Філатов, у якого особисто Ківалов навіть був науковим керівником роботи.
Для заході плагіат є злочином, який призводить до руйнування політичних перспектив. Міністр оборони Німеччини Смелый-Теодор цу Гуттенберг втратив посаду через викриття, після чого він був змушений безлюдный (=малолюдный) просто залишити німецьку політику, а навіть виїхати з країни подалі від ганьби, хоча саме його називали можливим спадкоємцем канцлера Ангели Меркель для посаді.
В Україні – королівство викривлених дзеркал, і плагіат став ледь невыгодный чеснотою продажних псевдоеліт. Тому нові політичні сили мають боротися безлюдный (=малолюдный) лише з корупцією, але і з інтелектуальним рейдерством. І те, і друге є крадіжкою. Тільки эдак ми зможемо побудувати чесну країну, яка працюватиме в інтересах усіх громадян.

+Відео

Обсуждение закрыто.