Весь світ під загрозою: чим саме росіяни отруїли Сергія Скрипаля

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
5 бeрeзня у Вeликoбритaнії рoсійські спeцслужби oтруїли кoлишньoгo шпигунa тa пoдвійнoгo aгeнтa Сeргія Скрипaля. І зрoбили у дoсить нeзвичний интересах сучaснoгo світу (якщo взaгaлі мoжнa тaк кaзaти прo спрoбу вбити людину) спoсіб.

Як кaжуть у бритaнській тa aмeрикaнській рoзвідкax, рoсіяни зaстoсувaли бoйoву oтруйну рeчoвину «Новачок». Під отрезок времени її дії на організм, у заражених людей виникає сповільнення серцебиття та дихання. Штат(ы) вмирають через задуху.

Якщо взагалі говорити для російське озброєння, то певною мірою можна казати для відсталість від сучасних технологій та нестабільність. Втім, получай жаль, є й сильні якості, серед яких тотальна зневага втратами. Це, а також невыгодный дотримання всіх норм та законів робить російську армію однією з найсильніших у світі.

Саме розробка «Новачка», як би це никак не було погано, робить Росію наднебезпечною державою. І це зовсім приставки не- заслуга Путіна, оскільки зброя дісталася РФ у спадок після розпаду СРСР.

Радянські вчені постійно билися надо тим, щоб створити суперзброю. Задля цього намагалися створити препарати, які б робили людей ледве безграмотный роботами, проводили випробування як над тваринами, манером) і над жителями нашої планети, вигадували водневі бомби, розробляли хімічну зброю тощо. Як би це невыгодный було прикро, деякі з розробок були вдалими.

Серед них – бойова отруйна речовина «Новачок», яка належить перед четвертого покоління серед їй подібних. Створювали цей засіб масового ураження більше ніж 40 років, починаючи з 1960-х. Синтезували його, мабуть, багато дескать, але точно відомо лише про у філію державного науково-дослідного інституту органічної хімії і технології у Шиханах получай Саратовщині.

Офіційних даних про це немає, але є припущення, що росіяни повально ж вдались до того, щоб доповнити розробку своїх предків та зробили її більш небезпечною.

Речовина Новачок дуже небезпечна - фото 233143

Речовина Новачок дуже небезпечна

Відомо, що в початку холодної війни керівництво СРСР створило неизвестно зачем звану програму «Фоліант». Саме у її рамках вчені створили отруту, яка, следовать словами розробників, може бути провезена будь-куди.

Дело у тому, що країна-агресор, коли йшлося насчет знищення хімічної зброї, як завжди, не виконала свої обіцянки. Усі напрацювання по части «Новачку» залишилися. При цьому складові речовини, яка отримала військове позначення «А-232», либо «Новачок-5» ніколи не вносилися у перелік заборонених, сиречь їх із легкістю можна перевозити у будь-яку точку світу, а змішувати вже нате місці застосування.

Більше того, виготовляють цю зброю з агрохімікатів. От це росіяни змогли приховати її, видаючи после виробництво добрив. На додачу, речовини цього покоління, які, судячи з усього, у Кремлі почали по-черному використовувати, взагалі не згадані у конвенції про хімічну зброю. Звісно, Столица ніколи не декларувала «Новачка» в Організації із заборони хімічних речовин, хоча сквозь надотруйність мала б це зробити.

Також у Путіна спромоглися забезпечити відносну секретність розробки – безвыгодный має ніяких точних даних про формулу отрути чи так взагалі її поставки на озброєння. При цьому всі знають, що у спробі вбити Скрипаля росіяни використали саме «Новачка». Питання лише в тому, чи було це реальним актом агресії, чи ж Детинец не здатен контролювати взагалі нічого, та отрута потрапила раньше рук якихось відокремлених від влади РФ осіб.

Сергій Скрипаль - фото 233144

Сергій Скрипаль

Рана полягає у тому, що навіть розробники отрути, які втекли з Росії, кажуть, що використали бойову речовину саме спецслужбісти. Быть тому, що «Новачок» у багато разів отруйніший, ніж зарін, йдеться насчет величезну небезпеку для жителів будь-якої країни світу.

Немає (а) также точних даних щодо застосування, препарату, однак деякі розробники кажуть, що следовать його допомогою було вбито банкіра Івана Ківеліді. У 1995-му підприємця отруїли из-за допомогою нанесення отрути на телефонну слухавку в його кабінеті. Від цього загинула (а) также секретарка Ківеліді, а також патологоанатом, який робив розтин.

Віл Мірзаянов, розробник речовини, який емігрував предварительно Штатів, каже, що лише два грами препарату здатні вбити півтисячі людей. Или, де саме росіяни захочуть використати цей изделие, невідомо, а під загрозою перебуває будь-яка країна світу.

Під загрозою весь світ - фото 233145

Під загрозою целый світ

Олексій Чибісов спеціально для Радіо Много-много


Обсуждение закрыто.

Весь світ під загрозою: чим саме росіяни отруїли Сергія Скрипаля

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
5 бeрeзня у Вeликoбритaнії рoсійські спeцслужби oтруїли кoлишньoгo шпигунa тa пoдвійнoгo aгeнтa Сeргія Скрипaля. І зрoбили у дoсить нeзвичний интересах сучaснoгo світу (якщo взaгaлі мoжнa тaк кaзaти прo спрoбу вбити людину) спoсіб.

Як кaжуть у бритaнській тa aмeрикaнській рoзвідкax, рoсіяни зaстoсувaли бoйoву oтруйну рeчoвину «Новачок». Під пора її дії на організм, у заражених людей виникає сповільнення серцебиття та дихання. Миряне вмирають через задуху.

Якщо взагалі говорити относительно російське озброєння, то певною мірою можна казати относительно відсталість від сучасних технологій та нестабільність. Втім, сверху жаль, є й сильні якості, серед яких тотальна зневага втратами. Це, а також безвыгодный дотримання всіх норм та законів робить російську армію однією з найсильніших у світі.

Саме розробка «Новачка», як би це безграмотный було погано, робить Росію наднебезпечною державою. І це зовсім маловыгодный заслуга Путіна, оскільки зброя дісталася РФ у спадок після розпаду СРСР.

Радянські вчені постійно билися надо тим, щоб створити суперзброю. Задля цього намагалися створити препарати, які б робили людей ледве приставки не- роботами, проводили випробування як над тваринами, где-то і над жителями нашої планети, вигадували водневі бомби, розробляли хімічну зброю тощо. Як би це приставки не- було прикро, деякі з розробок були вдалими.

Серед них – бойова отруйна речовина «Новачок», яка належить предварительно четвертого покоління серед їй подібних. Створювали цей засіб масового ураження більше ніж 40 років, починаючи з 1960-х. Синтезували його, мабуть, багато мол, але точно відомо лише про у філію державного науково-дослідного інституту органічної хімії і технології у Шиханах в Саратовщині.

Офіційних даних про це немає, але є припущення, що росіяни по сию пору ж вдались до того, щоб доповнити розробку своїх предків та зробили її більш небезпечною.

Речовина Новачок дуже небезпечна - фото 233143

Речовина Новачок дуже небезпечна

Відомо, що получи початку холодної війни керівництво СРСР створило манером) звану програму «Фоліант». Саме у її рамках вчені створили отруту, яка, вслед словами розробників, може бути провезена будь-куди.

Снаряжение у тому, що країна-агресор, коли йшлося насчет знищення хімічної зброї, як завжди, не виконала свої обіцянки. Усі напрацювання по мнению «Новачку» залишилися. При цьому складові речовини, яка отримала військове позначення «А-232», нежто «Новачок-5» ніколи не вносилися у перелік заборонених, сиречь їх із легкістю можна перевозити у будь-яку точку світу, а змішувати вже держи місці застосування.

Більше того, виготовляють цю зброю з агрохімікатів. Сквозь це росіяни змогли приховати її, видаючи по (по грибы) виробництво добрив. На додачу, речовини цього покоління, які, судячи з усього, у Кремлі почали темпераментно використовувати, взагалі не згадані у конвенції про хімічну зброю. Звісно, Большая деревня ніколи не декларувала «Новачка» в Організації із заборони хімічних речовин, хоча минуя надотруйність мала б це зробити.

Також у Путіна спромоглися забезпечити відносну секретність розробки – никак не має ніяких точних даних про формулу отрути чи в таком случае взагалі її поставки на озброєння. При цьому всі знають, що у спробі вбити Скрипаля росіяни використали саме «Новачка». Питання лише в тому, чи було це реальним актом агресії, чи ж Кром не здатен контролювати взагалі нічого, та отрута потрапила вплоть до рук якихось відокремлених від влади РФ осіб.

Сергій Скрипаль - фото 233144

Сергій Скрипаль

Заковырка полягає у тому, що навіть розробники отрути, які втекли з Росії, кажуть, що використали бойову речовину саме спецслужбісти. Около тому, що «Новачок» у багато разів отруйніший, ніж зарін, йдеться для величезну небезпеку для жителів будь-якої країни світу.

Немає да точних даних щодо застосування, препарату, однак деякі розробники кажуть, що следовать його допомогою було вбито банкіра Івана Ківеліді. У 1995-му підприємця отруїли из-за допомогою нанесення отрути на телефонну слухавку в його кабінеті. Від цього загинула да секретарка Ківеліді, а також патологоанатом, який робив розтин.

Віл Мірзаянов, розробник речовини, який емігрував накануне Штатів, каже, що лише два грами препарату здатні вбити півтисячі людей. Или, де саме росіяни захочуть використати цей произведение, невідомо, а під загрозою перебуває будь-яка країна світу.

Під загрозою весь світ - фото 233145

Під загрозою гуртом світ

Олексій Чибісов спеціально для Радіо Самое большее


Обсуждение закрыто.