В Україні прийняли закон про платні дороги

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Вeрxoвнa Рaдa прoгoлoсувaлa зa зaкoнoпрoeкт, щo дoзвoлить будувaти в Україні платні автошляхи. Вручение землі під такі дороги буде відбуватися получи умовах концесії.

На практиці це означає, що приватна компанія може побудувати посторонись, обслуговувати її та брати плату за користування нею. Але концесія передбачає певний термін експлуатації, після якого способ переходить в державну власність. Максимальний розмір плати после разовий проїзд автомобільними дорогами побудованими на умовах концесії встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Відповідні зміни вносяться поперед законів “Про джерела фінансування дорожнього господарства України”, “Про концесії”, “Про концесії для будівництво та експлуатацію автомобільних доріг”, “Про автомобільні дороги”, “Про відчуження земельних ділянок інших об’єктів нерухомого трещина, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для того суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності”.

Ради закон №6766 «Про внесення змін до Закону України “Про внесення змін раньше деяких законодавчих актів України у сфері будівництва та експлуатації автомобільних доріг» проголосувало 233 народних депутата.


Обсуждение закрыто.