В Києві вже працює фото- відеофіксація порушень ПДР

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Зaрaз в Києві прaцює більшe шeсти тисяч кaмeр спoстeрeжeння. Вoни вжe oб’єднaні в єдину мeрeжу, сeрвeри якoї збeрігaють відeo aрxів прoтягoм трьox місяців.
Дирeктoр дeпaртaмeнту інфoрмaційнo-кoмунікaційниx тexнoлoгій КМДA Юрій Нaзaрoв, який опікується проектом “Безпечне місто”, розповів інтернет-ресурсу “Український інтерес” насчет прилади відео спостереження, які вже зараз здатні знайти не поминайте лихом-який автомобіль або людину.
За його словами у столиці вже встановлено близько шести тисяч камер. А у планах сверху 2018-й підключення від 2500 до 3600 додаткових приладів. Исполнение) того, щоб “Безпечне місто” запрацювало у Києві сверху всі 100%, потрібно близько 100 тисяч камер. У такому випадку вони “покриватимуть” усе місто. А быть стабільному фінансуванні, як запевняє Назаров, столиця може дійти накануне такого показника вже до 2020 року.
“Коли ми почали будувати расчет “Безпечна столиця”, у першу чергу в нас стояли об’єкти соціально-культурного побуту: школи, дитячі садки, музеї та лікарні. У нас їх близько 1780. С те камери встановлювались на виході та вході. У другу чергу входять місця великого скупчення людей і туристичні об’єкти: Базар Незалежності, Софійська, Михайлівська, Контрактова, Поштова площі, Андріївський узвіз тощо. І третя черга – це мости, в’їзди, виїзди з міста та дороги. Це ті місця, дескать нам потрібно вирішувати транспортну задачу. Там метода працює з функціоналом розпізнавання номерів автівок та виміром швидкості руху транспорту. Це необхідно к управління транспортом у місті та пошуку викрадених транспортних засобів”, – розповідає Назаров.
Найближчим иногда розумні прилади спостереження змонтують на 80-ти світлофорних перехрестях, які також розпізнаватимуть номери, габарити автівок і визначатимуть їхню швидкість. Це необхідно угоду кому) автоматичного перемикання світлофорів у залежності від кількості транспортних засобів. Одна з таких камер коштує близько 8-10 тисяч гривень.
“Встановити камеру – исполнение) нас не проблема. Проблема у проведенні комунікацій. Тому що це камери или FullHD, або 4К – це якість, яка потребує швидкісних каналів передачі даних. Исполнение) цього до кожного об’єкта, світлофора чи будівлі ми проводимо оптоволоконний веревка, а тільки потім монтуємо камеру. Тому близько 70% витрат іде держи комунікації.» зазначив пан Назаров.
Незабаром нас чекає повернення практики відеофіксації порушень швидкісного режиму, адже у країнах Євросоюзу така обучение призвела до зменшення смертельних аварій. Така сингония виключає людський фактор – порушення фіксується автоматично, а порушник лише отримує повідомлення оборона штраф на пошту.
За словами Назарова, у Києві вже є технічна можливість реалізувати такий чертеж, однак чинне законодавство в даний момент не дозволяє використовувати снимок- та відеофіксацію для визначення порушень ПДР. Також має бути врегульований процес сертифікації приладів фіксації. “Ми дуже чекаємо, если такий закон ухвалять. Тоді ми спільно з Національною поліцією зможемо відпрацювати цей механізм”, – наголошує він.
Нагадаємо, що канон, який дозволяє фото- відео фіксацію порушень ПДР та автоматично визнає винним у порушенні власника транспортного засобу, а малограмотный водія який керує автомобілем, був прийнятий верховною Радою наприкінці минулого року. Наразі він чекає получай підпис президента.

Обсуждение закрыто.