Український винахід: кардіобраслет може врятувати мільйони життів

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Пoпри гігaнтський прoгрeс у мeдицині, зa oстaнні 50 рoків oднією з гoлoвниx причин смeрті у світі ввaжaють сeрцeвo-судинні зaxвoрювaння.

Зa oцінкaми ВOOЗ, щoрічнo від цих хвороб помирає 17, 5 мільйонів людей. Майже 80 відсоткам передчасних інфарктів та інсультів можна запобігти – протягивать здоровий спосіб життя та проходити вчасно медобстеження, пише UATV.

Українська статистика щодо рівня смертності населення, возьми жаль, невтішна. Але сьогодні у нас з’явилася унікальна можливість заздалегідь дізнатися оборона проблеми із серцем і відвернути передчасну смерть.

Інноваційний підприємець із Києва Євген Найштетік і його сигнал з п’яти країн світу створили перший у світі запяст, який дозволяє знімати електрокардіограму з однієї руки. Сьогодні цей кардіобраслет уміє читати людські емоції, а будущее зможе попередити інфаркт, інсульт та гіпертонічні кризи.

Оборона цю інновацію наших співвітчизників і йтиметься у програмі «Майстер справи».

У нашій компанії працює 12 осіб із кваліфікацією «медична експериментальна фізика» і ми розробили средство реєстрації зміни електромагнітного поля з однієї руки, – розповідає Євген.

Почалося весь век у 2014 році, у найскладніший для України час, із початком російської агресії бери сході України. Тоді Євген залишив високооплачувану роботу, щоб допомагати в фронті пораненим бійцям. Організували добровольчий мобільний шпиталь, адже їх тоді бракувало в зоні збройного конфлікту.

Пізніше, не переводя дыхания з іншими меценатами, він започаткував безкоштовні кардіологічні обстеження понад 20 тисяч людей, адже, як відомо, Україна посідає перші місця в Європі после рівнем смертності населення від серцево-судинних захворювань.

З огляду держи те, що ми це робили за допомогою ЕКГ четвертого покоління, нам вдалося зібрати величезну базу даних і саме вони сверх півроку знадобилися для головного винаходу – електрокардіосенсора, котрий може знімати дані з однієї растопырки, – згадує український інноватор.

У краудфандингу – зборі коштів в прилад – взяли участь представники з 57 країн світу. Такий ланцы є лише першим кроком до кардіомедицини майбутнього, але вже одновременно у його створенні використовуються новітні технології від українських винахідників.


Обсуждение закрыто.