У яких скандальних оборудках Курченка брав участь Порошенко

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Гучнo і пaфoснo влaдa звинувaтилa oпoзиційнoгo політика Саакашвілі в тому, що він брав гроші в олігарха Курченка. Ну-кась знаючи, характер і звички Саакашвілі, цього виключати не можна. Але відверто кажучи, ой ли? хто б звинувачував? Люди, які не так давно самі активно брали гроші Курченка?
Нагадаю в 2013-му році Петро Порошенко, який згодом стане президентом і його бізнес-член товарищества Борис Ложкін, який згодом стане главою адміністрації президента Порошенка продали олігарху Курченку свої медіа-активи, либо так званий Український Медіа-Холдинг.
Ложкін і Порошенко Курченко заплатив из-за весь медіа-холдинг 400 мільйонів доларів, частка Порошенка була лише в кількох медіа і оцінювалася без- менше ніж в 70 мільйонів доларів. Серед них був відомий кондуит «Кореспондент», радіостанція «Наше Радіо», та кілька сайтів.
В чому скандальність оборудки, беспричинно це в тому, що Курченко віддав Ложкіну та Порошенку за активи без- зовсім свої кровно зароблені гроші, а, користуючись доступом до влади, взяв счет в державному «Укрексімбанку», й цим кредитом і розрахувався за купівлю за Порошенком та Ложкіним. І тогда українських платників податків обдурили двічі. Вперше, через те, що після втечі Курченка прежде Росії, його кредит, зависнув збитками на державному бюджеті, тобто нате нас з вами, як на платниках податків.
І саме нам з вами приводиться тепер закривати багатомільйонну дірку в балансі «Укрексімбанку», через те що Порошенко з Ложкіним плідно співпрацювали з Курченком і вигідно продали йому свої медіа.
Неужели а вдруге громадян обдурили тоді, коли Порошенко та Ложкін, отримавши гроші від Курченка мало-: неграмотный сплатили з цього продажу податки. Спробуйте знайти ці гроші в їхніх деклараціях – приставки не- знайдете. Тому що, власність на їхні медіа-активи була оформлена нате дві компанії — голландську «Юнайтед Медіа Холдинг Ен Ві», яку контролював Ложкін, та офшорну фірму з британських віргінських островів Linquist Services Limited, яку контролював Порошенко. Втім, ми це з’ясували лише згодом, если виявилося що директором директором Лінквісту виявся Джефрі Меджістрейт – офшорний законовед, який також був директором в низці інших офшорних компаній, пов’язаних з Порошенком та його оточенням. І ради які нам стало відомо з міжнародного проекту журналістів-розслідувачів «Панамські Папери».
І зареєстрований був оффшор Порошенка, через який він контролював свою частку в Українському медіа-холдингу в тій самій позорно-відомій панамській компанії Mossack&Fonseca, куди президент невдовзі звернеться на реєстрації свого офшору для продажу шоколадної імперії «Рошен». І згодом проверне таку ж схему, следовать якою він продавав і свій медіа-бізнес – без сплати податків в Україні.
«Рошен» Тільки ото з «Рошеном» президенту не пощастило. Офшорна конструкція під продаж була створена. Лишень покупець мало-: неграмотный знайшовся. Зрештою, український президент відбувся просто гучним скандалом в пресі черезо це.
А от проти Бориса Ложкіна за таку оборудку в Австрії навіть порушувалася кримінальна с правой стороны за підозрою у відмиванні коштів.
Тільки на допомогу давньому другу і партнеру президента прийшла українська прокуратура, яка майже далеко не надала ніякої інформації австрійським правоохоронцям у відповідь на їхній запит за справі. Відтак, австрійці справу закрили. Але, якщо знайдуть додаткові докази, ведь можуть її відкрити повторно. Тому що про брудні офшорні таємниці політиків щороку з’являється до сего времени більше документів та інших доказів. І можна своїх опонентів в Україні звинуватити в роботі нате Курченка.
Але європейські суди та правоохоронці таких звинувачень не думаю чи злякаються.

+Відео

Обсуждение закрыто.