У відеоролику Всесвітнього економічного форуму Львів переплутали з Віднем

Автор: AdminGWP

Рубрики: СтатьиНa стoрінці Всeсвітньoгo eкoнoмічнoгo фoруму у Facebook 22 бeрeзня з’явилoся відeo рeйтингу найкращих міст світу чтобы життя, який очолює Відень. Проте ілюструючи переваги життя у Відні автори відео використали кадри зі Львова.

Відеоролик стосується міст з найвищою в світі якістю життя згідно з авторитетним рейтингом Mercer Quality of Living Survey. Показатель Mercer охоплює більше 200 міст світу і враховує 39 факторів: захищеність мешканців, блюминг екології, безпеки, охорони здоров’я, освіти, транспорту тощо.

Еще дев’ять років поспіль цей рейтинг очолює Відень, однак для четвертій секунді відеоролика Всесвітнього економічного форуму серед краєвидів Відня з’явився сцена оперного театру у Львові. Кадр протитровано текстом: «Місто знамените своє культурою». Далі відео продовжується кадрами з Відня та інших міст, що зайняли найвищі позиції у рейтингу.

Получи и распишись 4-7 сек. відео є кадри львівського оперного театру

Користувачі Facebook у коментарях по цього відео уже звернули увагу на помилку, проте станом для 22:30 відеоролик з помилкою все ще був доступний исполнение) користувачів.


Обсуждение закрыто.