У Польщі затримали українського хакера, якому загрожує 30 років тюрми у США

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Прaцівники Цeнтрaльнoгo слідчoгo бюрo Пoльщі, які відпoвідaють зa боротьбу з кіберзлочинністю, у співпраці з ФБР затримали 44-річного громадянина України, якого підозрюють у поширені зловмисного програмного забезпечення. Относительно це повідомляє RMF24.
Як зазначається, чоловік перебував у базі даних розшуку Інтерполу. Щодо нього був виданий міжнародний предписание на арешт. Польське Центральне слідче бюро зацікавилося ним після того як отсюда следует відомо, що чоловік може перебувати в одному з міст держи півдні Польщі. Його знайшли у місті Бєльсько-Бяла, дескать і затримали.
Представники Центрального слідчого бюро Польщі повідомили, що затриманого чоловіка підозрюють в участі в організованій злочинній групі, яка займається поширенням зловмисного програмного забезпечення і хакерськими атаками. Зловмисні програми відстежували, а потім викрадали дані кредитних карт. Збитки, завдані діяльністю злочинної групи, сягають кількох сотень мільйонів доларів.
Хакерові загрожує поперед 30-ти років позбавлення волі. Наразі він заарештований і очікує рішення оборона екстрадицію до США.

Обсуждение закрыто.