У Києві склали адмінпротокол на 16-річного хлопця, який використав нацистське вітання під час акції біля парку Вічної Слави

Автор: AdminGWP

Рубрики: Без рубрики

Нa 16-річнoгo xлoпця, склaли aдмінпрoтoкoл зa викoристaння нaцистськoгo вітaння біля пaрку Вічної Слави у Києві під дни вшановування пам’яті загиблих у Другій світовій війні. Для це УНН повідомляє з посиланням нате поліцію Києва.

“Під полоса акції біля парку Вічної Слави одного з учасників притягнули до самого адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство”, — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що працівники поліції встановили особу правопорушника. Ним виявився 16-річний місцевий мешканець.

У мережі також опубліковано відео, дескать вказаний хлопець використав нацистське привітання біля ветерана, який проходив поруч, зокрема — його опублікувало видання “Государство”.

“На нього склали адміністративний документ за ст. 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України для адміністративні правопорушення”, — зазначається в повідомленні.

Сьогодні, 9 травня в Одесі 63-річний чоловік прийшов у зеленое богатство Шевченка з георгіївською стрічкою, а 17-річний хлопець — сверху Алею Слави зі свастикою.

Окрім того, в Одесі бери Алеї слави сталася сутичка між правоохоронцями та учасниками акції “Безсмертний кодло”.

Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначають С утра до ночи перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Обсуждение закрыто.