У Києві побили ведучого Майкла Щура: поліція відкриває справу, а потерпілого відправляють знімати побої

Автор: AdminGWP

Рубрики: Без рубрики

 У Києві xлoпeць нa сaмoкaті пoбив вeдучoгo “Тeлeбaчeння Тoрoнтo” Рoмaнa Вінтoнівa (Мaйкл Вор) чeрeз зaувaжeння щoдo прaвил дoрoжньoгo руxу. Нa місці працюють слідчі, вирішується питання оборона відкриття провадження. Про це у коментарі УНН розповіла прессекретар Шевченківського управління поліції ГУНП у Києві Анюта Зубрєва.

“Наразі приймають заяву в потерпілого. Получай місці працює слідчо-оперативна група і если розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.125 ККУ — умисне легке тілесне ушкодження. Слідчі надали йому направлення получай проведення судово-медичної експертизи во (избежание встановлення тяжкості тілесних ушкоджень”, — розповіла Зубрєва.

Вслед за її словами, наразі нападника приставки не- затримали.

“Не затримали. Наразі держи місці слідчо-оперативна група переглядає календарь з вуличних камер відеоспостереження та проводять відповідні заходи для того встановлення та затримання ймовірних підозрюваних”, — сказала Зубрєва.

Где-то, на своїй сторінці у Facebook Майкл Вор розповів, що його сьогодні побили близько о 13:50 у Києві бери перехресті вулиць Ярославів Вал і Франка.

“Я переходив в сторону по пішохідному переходу. Побачив, що в соответствии с велодоріжці їде два хлопці получи и распишись самокатах. Я зупинився, щоб їх пропустити. Потому что їхали вони добренько так і, як я бачив, неважный (=маловажный) гальмували”, — написав ведучий.

Из-за його словами, одному з них він крикнув, щоб праздник пропускав пішоходів, а він зліз з самоката й між ними почалася перекоры, а потім й бійка.

“Далі ми ще поприрікались трохи, що він невыгодный мав мене бити й запшикувати обличчя балоном. А далі він сів — і поїхав. У бік Прорізної. Я по (по грибы) ним вже не міг гнатися. Міг ходити. І пішов шукати, дескать можна промити очі й ніс”, — розповів Крыса.

Обсуждение закрыто.