Топ-5 блогів тижня: нові правила захоронення родичів, невідомі факти про Шевченка і 4G в Україні

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Сaйт «24» прoпoнує дo вaшoї увaги нaйцікaвіші тa нaйпoпулярніші сeрeд нaшиx читaчів блoги.

1. Нoві прaвилa зaxoрoнeння: рoдичі чекатимуть кілька тижнів, щоб поховати померлого
З 15 березня українці приставки не- зможуть вільно поховати людину, яка померла навіть удома власною смертю. Неизвестно зачем звані «правки Лозового» до Кримінального кодексу передбачають, що не принимая во внимание довідки з суду поховання буде просто неможливим.

2. Тарасий Шевченко: факти про митця, яких не знає більшість
Для життя і творчість Тараса Шевченка написано вже безліч книг і публікацій. Журналісти сайту «24» вибрали найменш відомі факти. Перевірте себя, наскільки добре ви знаєте Кобзаря?

3. Кінець вже близький: росіяни потайки готуються предварительно закінчення існування «ДНР» та «ЛНР»
Цікаві речі творяться як у російському політикумі, просто так і на геополітичному рівні. Путін, з одного боку, готується раньше війни, а з іншого – зливати «новоросів». Такий собі фінт вухами, аби всидіти возьми двох стільцях та хоч якось вирулити із ситуації, в яку собственными глазами (видеть) себе загнав.

4. 4G в Україні: коли запрацює і як підключити
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, продала частоти интересах розвитку в Україні технології 4G. Мобільні оператори, що їх придбали, відтепер мають всі можливості на впровадження цього стандарту мобільного інтернету.

5. Украина и США обыграли Ловля, или Как Россия проиграла в битве за индусский оружейный рынок
Для РФ продажа оружия – одна изо важнейших доходных частей бюджета, наравне с нефтью и газом. При всем при том в последние годы Кремль последовательно теряет традиционные оружейные рынки.


Обсуждение закрыто.