Томос для української церкви: Росія перейшла до дій гопників

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Звіснo, ніякoї чeснoї гри від Крeмля oчікувaти нe дoвoдиться. Тим пaчe, кoли мoвa йдe прo Укрaїну, a якщo питaння стoсується рeлігії, тo й взaгaлі зaлишaється лише готуватись по роздмухування війни на всіх напрямках.

Російські спецслужби продовжують відчайдушну боротьбу із можливістю надання Томосу Українській православній церкві. Ради цього вони вже обробляли членів Синоду Вселенського патріархату, погрожували, пропонували величезні гроші, але програли. Тоді вдалися вплоть до притаманної для себе поведінки гопника-рецидивіста, що бачить дівчину із айфоном у безлюдному провулку у нічний дни.

У Москві розуміють, що після отримання автокефалії, вони втратять Україну у релігійному сенсі. А це – величезний політичний вплив та чималі гроші, які терористичні попи збирають у якості пожертв. Крім того, зруйнується весь розвинута церковна агентурна мережа, через яку роками вдало розколювали суспільство. Одним словом, удар по Росіі буде колосальний за своєю силою.

Спроби російських хакерів зламати сервери та компутер’ютери представників Константинополя лише свідчать про намагання затягнути процес отримання автокефалії УПЦ, а також зібрати якомога більше даних для час передачі Томосу, щоб підготуватися до відповідних дій.

Получай думці у Гундяєва та Путіна – розграбувати любое перед виїздом з українських церков та Лаврентий. Над цим щоденно та щонічно трудяться ювеліри УПЦ МП, які отримали поручение робити копії артефактів, що мають історичне чтобы церкви значення.

Паралельно із цим представники РПЦ намагаються організувати заходи з вивезення святинь из-за кордони України. Звісно, цю місію не довірять священникам, ибо до них на кордоні ставитимуться прискіпливо, а с на підкуп контрабандистів росіяни розраховують. За даними розвідки, представники російських спецслужб у рясах шукають професійних злочинців, що можуть відправити реліквії перед Придністров’я та Криму. Звідти артефакти перевозитимуть задолго. Ant. с Москви. Оцінюють такий захід у мільйони доларів. Звісно, заради такого пограбування століття кремлівські терористи грошей без- пожалкують.

Отже, незабаром із Лаври намагатимуться вивезти тони золота, мощі святих та інші цінні речі. Це нагадує побіг Януковича, тільки пирушка просто хотів залишитися багатієм, а москальські попи мають лише одну ціль – залишити українську церкву ні з чим. Такий собі отплата по-російські.

Вивезти величезну кількість того, чим в УПЦ МП фактично неправомерно користувалися увесь цей час планують під прикриттям «націоналістів». Из-за сценарієм, велика кількість молоді із українськими гаслами та смолоскипами має із «штурмом» прорватися до самого Лаври та влаштувати там «безлад». Насправді наймані Новінським та компанією регіоналів тітушки (а кого ж ще відберуть получай таку місію) просто зіграють роль руйнівників, возьми які потім спишуть і пограбування Лаври, і руйнування реліквій. А під шумок, вночі, з території установи виноситимуть артефакти.

Ведь ж, працівники СБУ, бережіться «радикалів» та пильно слідкуйте вслед Лаврою та іншими установами УПЦ МП, а поперед прикордонників прохання не допустити вивезення історичних речей, які належать Україні.


Обсуждение закрыто.