Тільки українське! 10 нових пісень, які вас зачарують

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Кліп KOZAK SYSTEM нa вірш Жaдaнa, кoмпoзиція-пoдaрунoк від Мaрія Ярeмчук тa дoвгooчікувaний aльбoм Vivienne Mort. Рaдіo МAКСИМУМ прoпoнує вaшій увaзі нoвинки в укрaїнській музиці.

Нумo слуxaти нoві укрaїнські пісні рaзoм! Мaємo исполнение) вaс спрaвді круті нoвинки 😉

KOZAK SYSTEM – Я віддaм

Укрaїнський рoк-нервюра Kozak System після фіaскo у відбoрі нa Єврoбaчeння-2018 випустив відeo нa пісню «Я віддaм», слoвa ради якoї нaписaв відoмий письмeнник Сeргій Жaдaн. Нoвий кліп відрізняється від трaдиційниx рoбіт гурту, xoчa нa екрані вдоволь драми, яка ідеально зливається з цією музичною історією. Дивіться!

KOZAK SYSTEM – Я віддам – дивіться кліп онлайн:


Марія Яремчук – Назавжди

У куртаг свого 25-річчя Марія Яремчук вирішила зробити подарунок фанам та представила ліричний место під назвою «Назавжди», створений у жанрі альтернативного R&B в поєднанні з ніжним соул вокалом. По (по грибы) словами Марії, в основі композиції закладений глибокий символізм і прихований зміст. «Це пісня относительно силу жіночих чар і безкомпромісну любов. Якщо любиш, в таком случае на всі сто», прокоментувала прем’єру Яремчук. Що скажете?


KAZKA – Артистка

Після не надто успішної участі в Нацвідборі получи Євробачення-2018 гурт KAZKA також вирішив безвыгодный робити паузи у творчості і випустив довгоочікуваний кліп держи свою конкурсну пісню «Дива». За словами музикантів, нове відео – це ожилий український публичный дом у сучасній фешн-інтерпретації, з низкою статичних мізансцен-метафор, наповнених Світлом, Вірою та Дивом.

Цікаво, що кліп «Примадонна» музиканти присвятили відомому режисеру Сергію Параджанову – як вдячність по (по грибы) його внесок в українську культуру та її розвиток. Вийшло дуже стильно та навіть магічно, дивіться!

KAZKA – Артистка – дивіться кліп онлайн:


Vivienne Mort – Досвід (увраж)

Нарешті гурт Vivienne Mort представив новий реліз, для який прихильники Даніели Заюшкіни ой як зачекалися! «Досвідом» – це повноформатний лонг-плей, який вмістив у себя десять новеньких треків (включно із поетичним інтро «Екран» і хвилинною роботою «Вчора»), та вже знану пісню «Іній». Додамо, що «Досвід» став лише другим повноформатним альбомом київського колективу.


ТЕЛЬНЮК: Сестри – Со временем, де ти (кліп)

Згадувати чудове минуле та йти у світле майбутнє побажали українцям учасниці проекту «ТЕЛЬНЮК: Сестри», презентувавши свою нову, весняну следовать настроєм роботу «Там, де ти». Новинка від сестер нагадує оборона необхідність цінувати кожну життєву мить, а також закликає дякувати усім рідним вслед подаровані емоції, які назавжди лишаються із нами в теплих спогадах. Свою пісню «Далее, де ти» артистки також вирішили доповнити добіркою власних світлих спогадів.

ТЕЛЬНЮК: Сестри – Далее, де ти – дивіться кліп:


Віталій Козловський – Літай

Український співак Віталій Козловський випустив ліричну композицію під назвою «Літай». Автором музики та слів україномовної пісні став В’ячеслав Лещенко. «З жінками марно сперечатися… Їх потрібно вислуховувати, цілувати і вибачатися. Винен ​​не винен яка різниця ?! Жінки безвыгодный шукають логіки, вони шукають нескінченних підтверджень любові», прокоментував прем’єру пісні Козловський. Згодні?


Panchyshyn Ти і я

Відтепер Panchyshyn – це група, а мало-: неграмотный проект! Остап Панчишин презентував новий сингл «Ти і я», який увійде перед дебютного альбому команди. За словами соліста, з появою саме цієї пісні угоду кому) музикантів починається новий етап музична формація з розряду тимчасового проекту перетворилася для повноцінну музичну групу зі своїм стилем, ім’ям та стабільним складом.

Відзначимо, що автором музики та тексту став своевольно Остап Панчишин, який написав пісню під враженням від фільму «Він і Вона». «Шелковица немає жодних підтекстів чи прихованих філософських ідей. Трендец просто. Якщо натиснути на play, то ви почуєте історію кохання, яке кожен куртаг робить життя кращим та світлішим», поділився артист.


ЛесикСам – 7 днів, 7 ночей (кліп)

Музичний чертеж «ЛесикСам», засновником якого є Олег Турко (Лесик, екс-учасник гурту DZIDZIO), випустив нову романтичну пісню «7 днів, 7 ночей». Новинка розповідає нам історію маза, яка перебуває у так званому букетно-цукерковому періоді. Втілити жіночу значимость Лесик запросив свою давню знайому Лєну Абакумову, і вийшло дуже ефектно!

ЛесикСам – 7 днів, 7 ночей – дивіться кліп:


Віктор Винник і МЕРІ – Непринужденно Прощай

«Цьом-цьом, па-па! Лови таксі», – співає у своїй новій композиції Віктор Винник. Нетиповим є невыгодный тільки зміст новинки, а й саунд. За словами артиста, хоча звучання пісні і має дещо іншу від звичної форму та рясно наділене чималою кількістю електронних елементів та спецефектів, воно дуже припало йому задолго. Ant. с душі. Нам теж сподобався такий експеримент МЕРІ, а що скажете ви?


Cheros x Alexjazz x Sheemy – Мій Будинок (кліп)

По вашої уваги дебютний реліз музичного лейблу Past Future Jam – спільна робота трьох його резидентів, які вже мають из-за плечима досвід як сольної діяльності, так і співпраці з іншими артистами. Йдеться оборона Cheros (засновник Past Future Jam, Vinyl Dj, Sound Producer, Bounce Artist, Media Creator), Alexjazz (MC, jazzy & mellow hip-hop виконавець), та Sheemy (Sound Producer M1 Chanel, DJ, ли просто людина-оркестр).

«Все, що нас оточує – це і є свой дім. Саме про це наша пісня, саме оборона це ми хотіли сказати і в музичному відео», – поділилися. Зйомки ролика відбувалися у столичному vinyl secret room.

Cheros x Alexjazz x Sheemy – Мій Будинок – дивіться кліп:


А яка з пісень сподобалася вы найбільше? Пишіть у коментарях!+Відео

Обсуждение закрыто.