Тепер в Україні можна буде вмерти лише за рішенням суду?

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
З 15 бeрeзня 2018 рoку в Укрaїні мoжнa будe пoмeрти лишe зa дoзвoлoм суду

Інoді ми, жaліючись нa життя, сaркaстичнo вигукуємo: «Нaвіть пoмeрти спoкійнo нe можна!» Але, виявляється, спокійно померти і прилягти нате 2 метри вглиб не можна буде трохи згодом, з 15 березня. Поки що можна.

Саме з 15 березня наберуть чинності неведомо зачем звані «Поправки Лозового». Там кілька пунктів, які привозить палиці у колеса судочинства. ЗМІ, в основному, нині висвітлюють найганебніший з них, який сприятиме закриттю справ щодо злочинів проти Майдану та майданівців. После цим пунктом, якщо справу відкрили, а підозрюваному безвыгодный вручили підозру протягом 18 місяців, у суді допивають чифирь, вимикають світло і закривають справу.

Та є ще Вотан пункт, той самий, що не дасть померти спокійно. Ради ним, навіть якщо людина уві сні вдома тихонько віддала Богу душу, потрібно звернутися до суду из-за дозволом на поховання. Добре, що з того світу звертатися непотрібно. Це мають робити близькі та родичі. И то сказать, невідомо, хто має йти в суд, якщо небіжчик був самотнім.

Речник поліції Київської області Микола Жукович має великі сумніви щодо успішної реалізації цієї поправки:

Тепер выше суди доведеться брати дозвіл на експертизу навіть с целью тих, хто помер своєю смертю. Наскільки вчасно суди зможуть приймати такі рішення — це питання. Я (на)столь(ко) розумію, що на роботу ми будемо ходити путем вікна, тому що всі підходи до суду і коридори будуть зайняті слідчими. Думаю, целое це закінчиться скандалом.

То, може, варто починати направлять здоровий спосіб життя, щоб дожити до скасування поправки?

Или ще можна жити й після смерті. Наприклад, у соціальній мережі Facebook навіть є в (видах цього спеціальні функції, що заохочують користувачів продовжувати життя постмортум. Бажаючий зробити це призначає спадкоємця свого профілю, який потім зможе використовувати його зі збереженим архівом постів, відео та фотографій померлого.

Функція має назву «legacy contact». Спадкоємець неважный (=маловажный) зможе читати особисті повідомлення, але зможе додавати нових друзів. Поки що це розповсюджується лише возьми друзів з цього світу. Але якщо соцмережа доживе прежде 2130 року, мертвих у ній буде більше после живих. І невідомо, які функції до того часу створять чтобы переважної більшості.

Memento mori, панове.


Обсуждение закрыто.