Суд виніс вирок незрячому, який вбив 24-річну дівчину на Львівщині

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи24-річнoгo нeзрячoгo мeшкaнця сeлa Вeрxуткa Явoрівськoгo рaйoну Юрія Лoзинськoгo, який у липні минулoгo рoку вбив дівчину-oднoлітку з Тeрнoпільщини, щo приїxaлa дo ньoгo у гoсті, зaсудили дo 8 рoків ув’язнeння. Прo цe йде мова в оприлюдненому 17 травня вироку Городоцького районного суду.

Вбивство трапилось 19 липня 2017 року. Як з’ясувала поліція, хлопець познайомився з 24-річною дівчиною соответственно телефону, після чого запросив її до себя в село Верхутка. Після того, як дівчина приїхала поперед нього у гості, вони кілька годин поспілкувались, а потім вирушили получи відпочинок до місцевого озера.

«Там між ними відбулась інтимна близькість, після якої між ними виник конфлікт, та він, поваливши потерпілу сверху землю, душив її 15-20 хв., а переконавшись, що вона мертва, сеть душити та пішов додому за лопатою», — йдеться у судовому вироку. Повернувшись з лопатою, чоловік закопав тіло у лісі неподалік дороги.

Згодом батько дівчини, помітивши її тривалу відсутність вдома, подав у поліцію заяву относительно її зникнення. Дівчину оголосили у розшук, а 30 серпня вбивця самовластно прийшов у поліцію і зізнався у скоєному. За його словами, причиною вбивства значит те, що дівчина, у якої була вада хребта, стала насміхатися надо ним після інтимної близькості.

Через тиждень після затримання чоловіка «Нова тернопільська газета» оприлюднила подробиці цього вбивства, якому передувала дивна історія. Вслед за даними місцевих журналістів, дві сестри, обоє з вадами хребта, познайомились в соответствии с телефону з мешканцем Закарпаття з ДЦП. Коли вони приїхали прежде нього в гості, виявилось що закарпатець не чекав їх удвох і из-за три дні відправив одну з сестер, Наталю, у гості предварительно свого приятеля на Львівщину — 24-річного незрячого Юрія Лозинського. Їхня зустріч закінчилася вбивством.

Іншу сестру, Тетяну, яка залишалась з закарпатцем, поліція визволила лише 31 серпня, після того як Лозинський зізнався у вбивстві і розповів, як познайомився зі своєю жертвою. З’ясувалося, що закарпатець з ДЦП утримував її в себя вдома насильно, забравши у неї телефон і пенсійну банківську картку.

У матеріалі «Нової тернопільської газети» також розповідається, що розкрити вбивство допомогла слідчим вчителька, що мешкає поруч з будинком родини вбитої дівчини. Вона с подачи спільних знайомих знайшла номер телефону Сергія із Закарпаття, в якого згодом отримала антре Юрія Лозинського. За словами вчительки, вона кілька разів говорила з Лозинським, просила його допомогти їй розкрити злочин та розповідала для хід слідства. Після однієї з розмов із вчителькою, Юрій Лозинський пішов у відділ поліції і зізнався, що саме він вбив дівчину.

Під часы судового засідання 8 травня батько вбитої дівчини заявив, що далеко не має до обвинувачуваного претензій, однак просить покарати його суворо.

Згідно висновку судово-медичної експертизи, Юрій Лозинський никак не страждає психічними захворюваннями і під час скоєння вбивства далеко не перебував у стані афекту.

Відтак колегія суддів Городоцького районного суду визнала чоловіка винним і засудила його бери 8 років ув’язнення. Термін відбування покарання, згідно вироку суду, рахується з дня затримання чоловіка – 30 серпня 2017 року.


Обсуждение закрыто.