Сталося перше смертельне ДТП за участю Tesla Model X: Відео

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
У минулу п’ятницю в СШA стaлoся Происшествие зa учaстю eлeктричнoгo крoсoвeрa Tesla Model X. В рeзультaті aвaрії зaгинув вoдій.

По (по грибы) даними джерел мережі, інцидент стався на трасі 101 в Маунтін-В’ю (Каліфорнія). Аппарат на великій швидкості врізалася в бетонний роздільник, після чого зіткнулася з автомобілями Mazda і Audi. Як повідомляють свідки, відразу після цього загорілася передня частина Model X.

В результаті удару та пожежі фронтальна частина електромобіля була повністю знищена. 38-річного водія вдалося витягти з кабіни, однак він помер в лікарні.

Хто винен в цьому Происшествие поки складно сказати. Немає інформації про тетюха, як їхала машина — на автопілоті або нате ручному управлінні. Однак виплила інше проблема — гасити електричні батареї Tesla нередко складніше, ніж машини з ДВС. У Компанії рекомендують використовувати угоду кому) цього велику кількість води, а також відстежувати кош батарей з допомогою тепловізора навіть якщо вони вже погашені.

В даний часок йде розслідування інциденту, в якому бере участь поліція і фахівці Tesla. Офіційного коментаря від компанії поки безграмотный надходило.Обсуждение закрыто.