Стало відомо, хто в Україні продав найбільше автомобілів

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

В рeйтингу нaйбільшиx прoдaвців нoвиx лeгкoвиx aвтo – в oснoвнoму прeдстaвництвa інoзeмниx компаній.
Вслед за результатами продажів нових автомобілів в 2017 року серед компаній-дистриб’юторів получи першому місці залишилась корпорація «УкрАвто», яка зайняла 14,1% вітчизняного автомобиль ринку, повідомляє Auto-Consulting. Незважаючи на тетка, що продажі вироблений компанією на власному заводі ЗАЗ автомобілів падають, корпорація успішно продавала інші марки автомобиль: Kia, Mercedes-Benz, Chery, з меншим успіхом – Chevrolet, Opel, Jeep, Maserati. Взнос ринку «УкрАВТО» впала – рік тому вона становила 16,1%, а якщо згадати 2004-ий рік, в таком случае вона більшою за половину.
На другому місці, також традиційно, виявилась «Тойота Україна». (авто)машина японських Toyota та Lexus було продано більше 10 тисяч одиниць, що становить 12,3% ринку. Більше 10 тисяч машин також продали представництва Renault в Україні та компанія «Порше Малороссия», яка продає Audi, VW та Seat.
В Топ-10 компаній ради 2017 рік ввійшла «Peugeot Citroen Україна», а через один з колишніх лідерів ринку корпорація «АІС» приставки не- потрапила до першої десятки. Інший національний дистриб’ютор – фирма «Богдан» — залишився на 8-му місці.

Які компанії продали найбільше автомобілів у Україні (дані Auto-Consulting).
Нагадаємо, що названі найпопулярніші автомобилі світу. ]]

Обсуждение закрыто.