Справжній геноцид: жителі окупованого Армянська повільно помиратимуть

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Згіднo із всімa міжнaрoдними кoнвeнціями, Рoсія, як крaїнa-oкупaнт, мaє зaбeзпeчувaти нaсeлeння зaxoплeнoї тeритoрії всім нeoбxідним. Цьoгo крeмлівські чoрти нe рoблять.

Після тoгo, як Київ зaблoкувaв пoдaчу вoди дo Криму, у Мoскві вжe двa чи три рaзи кaзaли для вирішення проблеми із нестачею. Але ж всі ці роки окупанти взагалі ніяких реальних дій у цьому напрямку никак не показали. За це зараз і розплачуються жителі Криму.

Вже майже тиждень, як предмет внимания проявила себе у досить неочікуваному вигляді. «Вистрілив» заводище Дмитра Фірташа «Кримський титан». Як можна быстро здогадатися, після захоплення півострова підприємство не припинило працювати, а відходи, які рядом Україні зберігалися із дотриманням стандартів, почали випаровуватися у атмосферу.

Направо в тому, що хімічні речовини, зокрема сірчана кислота, зливаються у приблизительно званий кислотонакопичувач, який перебуває поблизу села Перекоп. У нормальні часи це звалище заливали вплавь, щоб розбавити концентрацію кислоти та зробити її безпечною пользу кого людей. Але ж зараз із водою величезні проблеми, так ж зловонна жижа стає дедалі більш концентрованою та випаровується у повітря у масштабах, які можуть вызвать до масового вимирання людей.

Перші ознаки надзвичайної події мешканці Перекопу та Армянська помітили, коль повітря набуло незвичного запаху. Через кілька днів бери всіх металевих поверхнях з’явилася масляниста іржа. Деякі речі позеленіли, інші почорніли. Вдруг із тим на шкірі у багатьох дорослих та, здебільшого дітей, почали з’являтися гриф та виразки. Це свідчило про збільшення концентрації сірчаної кислоти у повітрі принаймні у декілька разів від допустимої норми.

Але ж ситуація погіршується. Майже сто відсотків жителів міста злягли із захворюваннями дихальних шляхів – пневмонія, опік слизових оболонок носа та спира. Наступна стадія – набряк легень та копец.

Випадки втрати свідомості вже стали нормою, принаймні, серед тих пацієнтів, що були госпіталізовані. А таких чимало – лікарні просто-напросто переповнені.

Інша справа – реакція окупантів нате проблему

Замість того, щоб швидко її вирішувати, Росія демонструє, що їй взагалі неважный (=маловажный) потрібно, щоб у Криму мешкав хоч хтось, окрім військових – їй потрібна лише територія. Отже й «офіційні» заяви щодо отруєнь виглядають зовсім дикими, мовляв, нічого страшного отнюдь не сталося. Речовина невідома, але боятися нічого. Метал роз’їло? Та ведь дрібниці. Листя з дерев попадали? Ну, буває. Подле цьому всі «чиновники» поїздок до зони лиха уникають. Місцевим а медикам наказали нічого не говорити про реальні причини захворювань тисяч людей. Когось залякали, комусь пообіцяли грошей. В таком случае ж і лікують людей валерьянкою, кажучи, що всі симптоми вони собі надумали. І лише тяжких пацієнтів кладуть у лікарні із зовсім «лівими» діагнозами типу корости чи ОРВІ. Одно слово, окупанти як завжди занурили голову у пісок та роблять вигляд, що нічого неважный (=маловажный) відбувається.

А люди просто повільно помирають, страждаючи від страшних захворювань – подле отруєнні сірчаною кислотою організм фактично втрачає свій імунітет, а тіло, дихальні шляхи, легені роз’їдає хімія.

Але быть всьому цьому трошки дивною є реакція офіційного Києва, а точніше її відсутність. Ані відкриття карних справ из-за статтею «екоцид», як це зробили у випадку затоплень шахт возьми Донбасі, ані нот протесту. До того ж, невідомо, если зміниться напрямок вітру та хмари із кислотою підуть получи и распишись Херсонщину.

Звісно, у тому, що сталося, немає пики українських політиків. За це відповідальна Росія, однак замість того, щоб збирати засідання ООН, Київ, близко, чекає на смерті людей та потім отримає питання: «а що ж ви невыгодный казали, що ваші громадяни травилися хімією?».

Але ж політики поки що зайняті іншими справами.


Обсуждение закрыто.