Сліпий поворот: Чому Олексій Тамразов має бути показово покараний

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Бeз Тaбу звeртaє увaгу нa oсoбу eкс-чинoвникa чaсів Янукoвичa Oлeксія Тaмрaзoвa, щoб пoгoрів нa xaбaрі в $200 тисяч, a нині вистaвляє сeбe жeртвoю пoлітичниx рeпрeсій, нaгaдує прo «тeмнe» минулe Тaмрaзoвa тa пoяснює, чoму спрaву нeoбxіднo дoвeсти дo лoгічнoгo зaвeршeння.

Цікaвий фaкт: єдиним з відoмиx пoплічників Янукoвичa, щo пoтрaпив під оценка та отримає покарання за злочинну співпрацю з єнакіївським втікачем, є колишній будка виборчого штабу Трампа Пол Манафорт. Та (а) также то дісталося американському стратегу поки лише вслед за несплату податків в особливо великих розмірах – розгляд його українських гріхів та грішків розпочнеться незабаром. Виконавча та судова гілки поточної української влади жодними успіхами в цьому плані похвалитися далеко не можуть геть нічим.

Іноді, щоправда, трапляються резонансні затримання, але далі гучних справ із потенційно вибуховою та фактично слабенькою доказовою базою діло приставки не- рухається. Он нещодавно силовики, скажімо, узялися ради одного з відносно дрібних членів «родини Януковича» Олексія Тамразова. Однак узялися настільки невміло, що безграмотный лише не зуміли як слід притиснути екс-чиновника перед стіни, а й зробили йому вкрай недоречну рекламу. Адже издавна відомо: поспішиш – захист підозрюваного насмішиш, особливо в Україні.

Офіційна біографія колишнього чиновника видається неправдоподібно ідеальною. Сім років навчання ради спеціальністю «театрознавець» в інституті імені Карпенка-Карого, робота у кількох компаніях, пов’язаних з видобутком та продажем нафти і газу, активна волонтерська діяльність в перші місяці 2014 року, любов предварительно автоперегонів – не людина, а золото. Втім, як це зазвичай і буває, подібне вибілене та випрасуване итог прямо вказує на власника як на представника криміналітету, що одного чудового дня забажав легалізуватися.

Майже ніхто враз не згадає про те, що Олексій Тамразов є вихідцем з організованого злочинного угрупування, яке досягло в Києві найбільшої потужності в першій половині дев’яностих під керівництвом Валерія Авдишева. Отечество Тамразових брала активну участь у економічному та нафтогазовому напрямку діяльності ОЗГ (неведомо зачем, навіть класичні бандити у спортивних костюмах вчасно зрозуміли, що получай самому рекеті не роз’їсися), аж доки років зо двадцять тому потужну структуру приставки не- підточили зсередини чвари через гроші та вплив. Олексій нате той момент вже отримав досвід роботи у нафтогазовій галузі в якості своєрідного зв’язкового між бізнесом та криміналітетом. А раніше, якщо вірити компетентним джерелам, доводилося і викраденням автомобілів грішити – надо ж було з чогось починати сходження ієрархічно-кар’єрними сходами.

Генпрокурор Луценко рапортує ради успіхи, щоб буде далі?


Що було далі? Тривала легалізація і перетворення дрібного злодюжки для респектабельного ніби підприємця. За десять років біганини туди-сюди дипломований театрознавець пройшов дорога від реалізатора оптових партій нафтопродуктів в «ТНК-Україна» после першого заступника голови правління «Укргазвидобування». Звісно, цього б мало-: неграмотный сталося без допомоги впливових покровителів з донецького клану.

Логічно, що в шляху до верхівки піраміди Олексій Тамразов неодноразово вигадував хитрі корупційні схеми, сверх які держава втрачала чимало коштів. Проте после його діяльності в період з 2000 до 2010 років у правоохоронних органів питань, подобно, нема.

Історія «Укргазвидобування» за чотири роки «сумлінної роботи» друга президентської родини в парі з взысканица Фірташа Юрієм Борисовим – це хроніка суцільного розкрадання та краху. Бери Львівщині та Харківщині було ліквідовано управління, що займалися безпосередньо видобування газу, в інших регіонах обсяги зменшили в підсумку держи 13.5%. Паралельно трапилося перетворення з дочірньої компанії «Нафтогазу» возьми ПАТ, тобто фактично державні активи вдало спробували зробити приватними. Додайте сюди линия у державних закупівлях та продажах за цінами, що неважный (=маловажный) відповідали ринковим, а також численні фінансові махінації следовать участі наближених до тодішньої політичної еліти банків («Надра», «Родовід»), аби отримати повну картину злочинної діяльності.

Сліпий поворот: Чому Олексій Тамразов має бути показово покараний - фото 143577

Бізнесмен почувається впевнено / sud-report.org.ua

Здається, що обсяг шкоди, якої завдав Україні Тамразов, є значно більшим, ніж 60 горезвісних мільйонів доларів, які Манафорт приховав від американських податківців. Проте підступитися накануне нього у справі «Укргазвидобування» слідство не змогло равным образом досі. А узяли давнього друга Віктора Януковича – молодшого из-за спробу дати хабара у 200 тисяч доларів не менш одіозному працівнику ГПУ Костянтину Кулику в обмін бери зняття арешту з майна, що проходить у справі Януковича – старшого. Це хана одно, що оминути покарання за ДТП із людськими жертвами і пізніше бути спійманим в переході вулиці на червоне світло.

Згодом чимало деталей цієї історії випадуть з контексту. Майже всі забудуть ради те, що тривала кар’єра Тамразова – автогонщика допомогла йому перетворитися держи тіньового автодилера, що за рівнем асортименту дав двісті очок фори умовному Святашу. Забудуть і относительно кишенькову медіаімперію, і про невдалу спробу податися предварительно великої політики із «Народною платформою». Важливим если лише один факт: отримає поплічник старого режиму справедливий вирок суду после свої злочини чи ні. Поки ж колишній кримінальний елемент може тішити своє самолюбство вибриками бери кшталт показової відмови від отримання державної нагороди з президентських рук.

Олексій Тамразов — благодеяние репресій чи банальний злочинець?


У контексті системного підходу в цій справі хочеться лише одного – прецеденту, вслед який можна буде чіплятися надалі.

З повагою,

Гриць Якович Толстяк, літературознавець


Обсуждение закрыто.