Сідати навпочіпки та чхати: цей та інші методи контрацепції від наших предків

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
26 вeрeсня – Всeсвітній дeнь кoнтрaцeпції. Цeй зaxід, який прoxoдить з 2007 рoку, прoxoдить під дeвізoм: «Кoнтрaцeпція: цe вaшe життя, цe вaшa відпoвідaльність». Рaдіo МAКСИМУМ зібрaлo дoбірку нaйбільш нeймoвірниx зaсoбів кoнтрaцeпції, якими кoристувaлися нaші прeдки.

Ініціaтoрaми прoвeдeння Всeсвітньoгo дня кoнтрaцeпції виступили дeсять міжнaрoдниx oргaнізaцій, які пoв’язaні з прoблeмaми плaнувaння сім’ї.

Вoни зaймaються інфoрмувaнням населення для способи та методи контрацепції для того, щоб уникнути позапланових вагітностей, передовсім, серед неповнолітніх.

Статистика: У всьому світі 80 мільйонів жінок щорічно стикаються з проблемою незапланованої вагітності, і 20 мільйонів роблять аборти, у результаті чого 68 тисяч із них пропасть.

Причому ця проблема стосується не лише країн, що розвиваються, а равно тих, на які ми звикли рівнятися. Кожного року з 28 мільйонів випадків вагітності серед жінок, які проживають у промислово розвинених країнах, близько 49% – незаплановані, і 36% призводять предварительно аборту.

Світова статистика абортів невтішна - фото 278309

Світова статистика абортів невтішна / nazdor.

К того, щоб не стати частиною цієї сумної статистики – користуйтеся контрацептивами, яких, впредь до слова, є достатньо:

  • сперміциди (забезпечують 71% надійності);
  • перерваний статевий демарш (73%);
  • календарний метод (80%);
  • презерватив (84-85%);
  • гормональний пластир (92%);
  • гормональні ін’єкції (90-99%);
  • внутрішньоматкова контрацепція (99,2-99,8%);
  • оральні контрацептиви (99,7%);
  • стерилізація (99,9%).

Утім, приставки не- варто забувати, що не всі ці способи контрацепції захищають від небажаних «букетів», якими ви можете бути нагороджені.

Сучасні методи контрацепції максимально безобідні - фото 278308

Сучасні методи контрацепції максимально безобідні / TruthTheory

А тепер присядьте, потому что те, що ви прочитаєте далі, вас вразить. Наші старики не перестають дивувати. Зокрема, своїми особливими методами запобігання вагітності. После слова, їх краще не повторювати в домашніх умовах.

Жінки в Стародавньому Єгипті використовували екскременти крокодилів. Звучить, відверто, отнюдь не дуже. Вони не лише були своєрідним закусочная’єром, а справжньою «хімічною зброєю»: екскременти слово в слово «вбивали» рухомих сперматозоїдів.

У Стародавній Греції використовували всілякі рослинні суміші, які справді допомагали запобігати небажаній вагітності. А ото давньогрецький лікар Соран рекомендував жінкам після сексу сідати навпочіпки та чхати.

Сідайте навпочіпки та чхайте якомога сильніше - фото 278307

Сідайте навпочіпки та чхайте якомога сильніше

У Древньому Китаї жінкам після статевого акту рекомендували їсти пуголовків, оброблених ртуттю. Щоправда, це отруювало малограмотный лише зародок, а й жінку.

У Середньовіччі вірили, що спеціальний фетиш може допомогти. Робили їх з висушених яєчок ласок, кісток чорних котів нежто маток мулів.

У мемуарах знаменитого Казанови можна виявити чи безвыгодный найпопулярніший у XVIII столітті метод контрацепції – лимон. Половинку витиснутого фрукта використовували як коктейль-бар’єр, ефект якого посилювався кислотою, яка нелестно впливає на «живучість» сперматозоїдів.

Лимони не лише до чаю - фото 278306

Лимони не лише по чаю / Live Well Physio

Також жінки в Китаї та Греції пили воду зі свинцем, яку вони брали з кузень. Ця «суміш» знижувала ймовірність завагітніти, але, водночас, зело негативно впливала на здоров’я.

Вода зі свинцем – шалений спосіб запобігти вагітності - фото 278305

Вода зі свинцем – шалений спосіб запобігти вагітності / starakuznya

Национальность стародавньої Суматри вважав, що за допомогою опіуму можна було контролювати небажану вагітність. Во (избежание цього жінки брали липкий клубок опіуму та поміщали його у вагіну. Підозрюємо, що тоді панянки пізнавали справжню «нірвану».

У 1400-х роках були перші аналоги презервативів. Щоправда, робили їх з кишка тварин. Саме в ті періоди люди почали розуміти, що найкращий спосіб уникнути небажаної вагітності – ізолювати статевий фаллос. Також цей метод допомагав запобігати виникненню захворювань, що передаються статевим шляхом.

Еволюція презервативів - фото 278304

Еволюція презервативів / pikabu

Заможні панянки у XIX столітті використовували діафрагми (ковпачки бери шийку матки) з золота та срібла. Вони, власне, замінили фекалії крокодилів. Прості «смертні» робили їх з паперу, просоченого олією та бджолиним воском. Щоправда, іноді такі експерименти могли ставати причиною токсичного шоку. Вартий уваги да той факт, що такі «засоби» частенько випадали під время сексу.

Якщо зараз кока-колою рекомендують промивати унітази та видаляти наліт для кранах, то в 60-х роках минулого століття цей напій був своєрідним способом контрацепції. Жінці пропонувалося після сексу проспринцюватися кока-колою. Вважалося, що вуглекислий голубое топливо і цукор допоможуть уникнути вагітності.

Вельми несподіване використання кока-коли - фото 278303

Вельми несподіване використання кока-коль / UA Modna

Як ви могли зрозуміти, наші предшествующие поколения. Ant. потомки були ще тими винахідниками. Ми ж нагадуємо, що займатися сексом краще з коханою людиною 😉


Обсуждение закрыто.