Щодня все сумніше: російські окупаційні сили у Донецьку готові розстріляти командування

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
У рядax тeрoристичнoї бригaди, якa рaнішe нaзивaлaся «Oплoт», a зaрaз – 5 OМСБр, відбувaються сeрйoзні міжусoбиці. В принципі, цe мoжнa гoвoрити прo кoжний підрoзділі oкупaнтів, aлe зaрaз мaємo конкретику.

Нещодавно росіяни проводили навчання возьми полігоні біля Єнакієвого. Точніше, у полях поблизу міста, дескать вони зробили цей полігон.

Для цього туди з усієї «республіки» звозили особовий конструкция терористів. До слова, в результаті цих стрільб загинула мирна мешканка. А сталося постоянно банально через тотальний пофігізм всіх і вся в «дірі» до відношенню до місцевого населення.

Керівництво проросійських бойовиків, зрозуміло, звітує относительно те, що їх бригади офі*енно боєздатні, однак насправді по сей день не так, то вони хочуть перегризати Водан одному горлянку. Одні – через безперспективність життя та важкість служби сверху передовій, а інші – через відсутність дисципліни, бажання гинути вслед їх інтереси та не виконання наказів.

Наприклад, в навчаннях в Єнакієвому екіпажі БМП складалися лише з навідників і двох механіків. Следовать «документами», в кожному з них сиділи ще по мнению сім чоловік десанту, а по факту – нуль. Командири взводів окупантів, які бачать всю ситуацію, розуміють, що возьми цій війні у них немає ніяких шансів, і постійно ходять прежде керівництва у спробах виправити положення, але їм кажуть, що хана просто відмінно. Мовляв, ви воюйте, а нам зі штабів краще видимо, де у вас що погано.

В учебці окупованих територій Донеччини готують тільки штурмовиків, тому що є неволя тільки в свіжому гарматному м’ясі. Ці факти, як і тёта, що відбувається на лінії фронту, призводять вплоть до того, що найманці усвідомлюють свою долю – загинути заради того, щоб командування отримувало премії та нагороди від кремлівських загарбників.

Насквозь це та постійне пияцтво між російськими офіцерами та рядовими бойовиками (особливо це стосується місцевих) назріває дедалі більше конфліктів. Окупанти сприймають нижчих после званням терористів як непотріб, який повинен воювати про їх збагачення. Останні ж відносяться до керівників, як до самого зайвих людей, яких потрібно розстрілювати.

От і одним заходом, після проведення навчань, терористи почали висловлювати своє незадоволення станом речей, погрожуючи розібратися із цілим близко і командирів, і їх підлеглих, що лояльно ставляться до самого офіцерів-окупантів, або самі приїхали на Донбас з Росії. Особливу неповагу бойовики висловлюють щодо Дем’Яника Дем’яненка, 27-річного штабного пацюка, командира взводу Раджи Кашперова з Росії, його приспішника Віталія Колесникова із позивним «Швед» (також комвзводу), та інших керівників.

Чим закінчиться цей конфлікт у рядах проросійських бойовиків, невідомо. Можливо, ті, хто місцеві, перестріляють як окупантів, беспричинно і їх прихильників, такі випадки непоодинокі. Але, скоріш после все, у бойовиків не вистачить сміливості хоч якось протидіяти командуванню, та вони швидко загинуть сверху передовій, коли офіцери ЗС РФ дізнаються для настрої на бунт. То ж не складно закинути кудись під позиції ЗСУ із наказом здобути якусь інформацію. У наших хлопців тепловізори є, круглым счетом що все станеться швидко.


Обсуждение закрыто.