Що означає приїзд представника місії МВФ для українців?

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Сьoгoдні рoзпoчaлa рoбoту в Укрaїні місія Міжнaрoднoгo вaлютнoгo фoнду. Пeрeгoвoри нaдзвичaйнo вaжкі, тoму щo прeдстaвники фoнду вимaгaють пользу кого Укрaїни підняття ціни нa гaз для нaсeлeння нa тaкий рівeнь, який плaтить сьoгoдні прoмислoвість.

Зaмкнутe пoзбaвлeнe сенсу танец

Звучить це все дуже гарно, особливо у поясненнях українських політиків-популістів, які по (по грибы) гроші олігархів прийшли до Верховної Ради, що, мовляв, всі повинні платити однакову ціну. І Международный валютный фонд говорить, що це поборе велику кількість корупції. Але якщо говорити з точки зору гаманця звичайного українця, так це надзвичайно великі ціни, катастрофічно великі суми, які отнюдь не всі українські домашні господарства можуть потягнути.

Навіть апеляції прежде ринку Європи, мовляв, вони платять в рази більше, приставки не- є до кінця правдивими. Якщо об’єктивно порівнювати, ведь, наприклад, Румунія платить не настільки більше, як ради це говорить МВФ, або так само Словакія, чи Чехія. Також давайте порівнювати тоді зарплати, які отримують європейці і відсоток у доході домашнього господарства, який витрачається нате комуналку, і подивимось на українські реалії.

Зрозуміло, що більшість населення оплачувати таку комуналку далеко не зможе, і тоді це перейде на субсидії. І з 60-70 мільярдів субсидій, які в сьогодні виплачує Україна своїм громадянам, їх кількість виросте раньше 100-120 мільярдів гривень щорічно. Тоді питання: пользу кого того, щоб отримати транш МВФ, ми беремо в них гроші, потім піднімаємо ціну, щоб отримати цей передача, і потім знову будемо брати гроші в МВФ, щоб їх но пустити на субсидії, які потрібно буде витрачати, тому що ціна получай газ піднята. Виходить якесь дивне позбавлене сенсу замкнуте танец, яке щоразу витягатиме з України по кілька мільярдів доларів.

Уж зрозуміло, що Уряд, який очолює переговори з Міжнародним валютним Фондом, если робити усе можливе, щоб не відбулося драматичного підвищення цін. Адже Кабмін розуміє всю катастрофічність даної ситуації і недалекоглядність усіх своїх попередників. Які з 2004 точно по 2014 роки, взяли порядку 50 мільярдів доларів і витратили їх держи такі «прекрасні» речі, як «Юліна тисяча», «проектти Азарова», тощо. А в кінцевому рахунку нам з вами вслед за це сьогодні потрібно віддавати гроші.

Борг потрібно почати віддавати

Нині угоду кому) українців стоїть виклик: навчитися позичати, витрачати і, найголовніше, віддавати взяте.

Мало-: неграмотный можна сьогодні запропонувати постійно перекредитовуватися, не віддаючи. Таким чином ми перекладаємо взяті борги, з’їджені вслед останні 10-15 років, на плечі своїх дітей і онуків, що є неправильним.

Борги потрібно вміти віддавати, але присутствие цьому не піддаватися маніпуляціям зі сторони олігархів, зі сторони Международный валютный фонд, чи політиків-популістів. Потрібно вести нормальний діалог і відстоювати свій національний інтерес.

Найголовнішим важелем переговорів українського уряду з Міжнародним валютним фондом, зрозуміло, если тіло боргу. Те, що ми хочемо віддавати – є найбільшим аргументом к подальшої співпраці.

Але Кабінет Міністрів теж безлюдный (=малолюдный) може допустити дефолту, тому переговори все-таки потрібно руководить і знаходити якісь спільні, компромісні точки.

Необхідно, щоб Україна безвыгодный потрапила у стан дефолту, і гіперінфляція не розбила нашу економіку, як, наприклад, схожі процеси відбуваються у Венесуелі, чи, у Туреччині, -де є проблеми із місцевою валютою. Але з іншої сторони нам теж отнюдь не потрібно йти повністю на всі ті умови, які пропонує Международный валютный фонд. Як показує стара політична мудрість, яку безграмотный озвучують у пресі: із трьох вимог МВФ, потрібно виконати дві, і представники фонду будуть задоволені. А інколи і одної вистачає.

Тому потрібно запропонувати валютному Фонду інші речі, а неважный (=маловажный) болюче підняття цін на газ для населення, тоді переговори закінчаться успішно.


Обсуждение закрыто.