Серіал Батьківщина: Надія Савченко в ролі Ніка Броуді

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Aвтoр Бeз Тaбу aнaлізує звинувaчeння у дeржaвній зрaді від кoлeг Нaдії Сaвчeнкo пo Вeрxoвній Рaді тa знaxoдить цікaві пaрaлeлі у мaскультурі.

Із пeршиx днів істoрії зaxoплeння тa звільнeння Нaдії Сaвчeнкo нaпрoшувaлaся крaсивa, aлe нeбeзпeчнa aнaлoгія з гoлoвним гeрoєм Homeland Нікoм Брoуді. Йoгo сюжeтнa лінія булa зoвсім нeвeсeлoю: кількa рoків пoлoну, пoвнe психологічне виснаження, підозри у співпраці з ворогами Америки, які швидко знаходять підтвердження, стрімкий політичний зліт, вимушена втеча після теракту, поневіряння і врешті-решт загибель сверху Близькому Сході в статусі жертви політичних ігор. Навіть Водан з варіантів перекладів назви серіалу збігається з назвою політсили, вслед списком якої полонена Савченко потрапила до восьмого скликання парламенту.

Учора привід озвучити цю аналогію нарешті з’явився. Народний представитель Андрій Тетерук повідомив дещо дивну новину: Надія Савченко нібито залишила територію України після того, як отримала запрошення после СБУ на допит у справі Володимира Рубана. І станом получи ранок вівторка вона швидше за все знаходиться бери території Росії.

Зазначимо, що член комітету ВР з питань національної безпеки та оборони приставки не- надав якихось неспростовних доказів втечі і навіть безлюдный (=малолюдный) довів, що повістка потрапила до потрібних рук. Він лише послався для слова Володимира Ар’єва, згідно з якими позафракційна вже народна обраниця відсутня у складі української делегації в Страсбурзі.


Савченко знайшлась

Самочки Савченко подала ознаки життя за кілька годин і чрез соцмережі дала зрозуміти, що її опоненти щонайменше говорять неправду. Колись героїчна льотчиця заявила, що перебуває саме у Страсбурзі з відрядженням, яке було належно оформлене і насчет яке керівництву держави чудово відомо. А те, що Ар’єв її безвыгодный бачив – вже особисті проблеми віце-президента ПАРЕ. Щоправда, неспростовних доказів присутності Надії саме у Франції теж надано невыгодный було, крім кількох фотографій в соцмережах. Хоча і віддана сестричка Віра, і помічниця нардепа Тетяна Проторченко надто энергетически захищали нещодавню народну героїню.


Лист Савченко голові СБУ, в якому вона визнає українські ЗМІ ненадійним джерелом

Поперед того взяв слово знавець матчастини нардеп Борислав береза, що відкрито поглузував з недалекої Савченко, яка сплутала Європарламент та ПАРЄ. Вийшло доволі кумедно.

Сиречь поки що маємо рівняння, де відомих значно менше, ніж невідомих. Зі стовідсотковою впевненістю можна стверджувати лише пара факти. Перший – Надії Савченко точно немає в території України. Другий – у справі Рубана вона є щонайменше цінним свідком. Можливий і варіант, вслед якого Надія може стати співучасником у справі насчет організацію державного заколоту, оскільки вона нібито постоянно спілкувалася з Павлом Баловим, майором 8-го полку спецпризначення, що базується під Хмельницьким. А слідство вважає, що саме туди заарештований Рубан-Гарбузюк планував доставити зброю, знайдену у нього в КППВ в Майорську. Цій версії хронічно не вистачає фактажу, але її надто вже энергически обговорюють в певних колах.

Вирішальними в цій історії где-то чи інакше стануть наступні кілька днів. І если дуже смішно, якщо Надія Савченко приземлиться десь в Жулянах цілою та неушкодженою незалежно від того, -де вона була – в Страсбурзі чи в Москві. Тему її втечі одним махом педалюють виключно представники «Народного Фронту», якщо винести после дужки закликаного в ролі свідка Ар’єва. І поки що це швидше родственно на гру на випередження. Усі знають, що Надія – такий самий поверенный впливу Медведчука, яким був Рубан. Усі пам’ятають ради її антиукраїнську здебільшого останнім часом риторику. Але якщо саме сразу ніхто нікуди тікати не збирався, то НФ з його копійчаним рейтингом отнюдь не позаздриш. І тоді доведеться шукати відповідь на інше питання: самі Тетерук з Березою перед цього додумалися чи хтось підкинув їм дезінформацію?

Якщо ж Савченко безлюдный (=малолюдный) повернеться, сюжет продовжиться в геть іншому напрямку. З депутатів-втікачів товариші точно по Верховній Раді недоторканість знімають без зайвих сентиментів – це ж далеко не в очі Мосійчуку дивитися, якого під білі рученьки виводять з сесійної зали після репліки спікера «рішення прийнято». Але станеться це лише у випадку подання відповідного прохання з боку ГПУ. А Юрій Луценко з цього приводу поки мовчить немов комит – мабуть, любителю соціальних мереж хтось таки пояснив, що таку дичину сполохати невыгодный можна. Надто якщо на це є політична власть Банкової.

От тільки якщо аналогія Надія Савченко – Броуді спрацює хоча б відсотків в вісімдесят, то це стане справжнім розчаруванням чтобы всіх, хто боровся позаминулого року за звільнення бранки. І з цього ракурсу вже якось покато починаєш дивитися на новину про готовність Олега Сенцова просити интересах себе помилування особисто у Путіна. Можливо, з помилуванням нічого маловыгодный складеться. А якщо складеться, то кримчанин навряд чи полізе у публічну політику. Проте певний захисний механізм відторгнення вже сформувався, і сверху кожного нового врятованого будуть дивитися саме от призму поведінки Надії. А чи не завербували його російські спецслужби під момент катувань?

Головне питання, втім, полягає в іншому: наскільки на край света готова зайти українська влада у бажанні покарати організаторів потенційного державного заколоту, якщо він дійсно планувався? Чи приставки не- спустять справу на гальмах наступного року, коль настане час політичних домовленостей перед виборами? Поки що передбачити можна лише одну тенденцію – попит бери реальних та удаваних героїв війни з Росією в якості народних депутатів дещо впаде. І неважливо, хто виявиться правим, Тетерук чи Савченко.

Потому что Батьківщина таки чекає на відповіді.

З повагою,

Гриць Якович Толстяк, літературознавець


Обсуждение закрыто.

Серіал Батьківщина: Надія Савченко в ролі Ніка Броуді

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Aвтoр Бeз Тaбу aнaлізує звинувaчeння у дeржaвній зрaді від кoлeг Нaдії Сaвчeнкo пo Вeрxoвній Рaді тa знaxoдить цікaві пaрaлeлі у мaскультурі.

Із пeршиx днів істoрії зaxoплeння тa звільнeння Нaдії Сaвчeнкo нaпрoшувaлaся крaсивa, aлe нeбeзпeчнa aнaлoгія з гoлoвним гeрoєм Homeland Нікoм Брoуді. Йoгo сюжeтнa лінія булa зoвсім нeвeсeлoю: кількa рoків пoлoну, пoвнe психологічне виснаження, підозри у співпраці з ворогами Америки, які швидко знаходять підтвердження, стрімкий політичний зліт, вимушена втеча після теракту, поневіряння і врешті-решт загибель бери Близькому Сході в статусі жертви політичних ігор. Навіть Вотан з варіантів перекладів назви серіалу збігається з назвою політсили, из-за списком якої полонена Савченко потрапила до восьмого скликання парламенту.

Учора привід озвучити цю аналогію нарешті з’явився. Народний делегат Андрій Тетерук повідомив дещо дивну новину: Надія Савченко нібито залишила територію України після того, як отримала запрошення накануне СБУ на допит у справі Володимира Рубана. І станом в ранок вівторка вона швидше за все знаходиться для території Росії.

Зазначимо, що член комітету ВР з питань національної безпеки та оборони безлюдный (=малолюдный) надав якихось неспростовних доказів втечі і навіть невыгодный довів, що повістка потрапила до потрібних рук. Він лише послався нате слова Володимира Ар’єва, згідно з якими позафракційна вже народна обраниця відсутня у складі української делегації в Страсбурзі.


Савченко знайшлась

Самоё Савченко подала ознаки життя за кілька годин і с подачи соцмережі дала зрозуміти, що її опоненти щонайменше говорять неправду. Колись героїчна льотчиця заявила, що перебуває саме у Страсбурзі з відрядженням, яке було належно оформлене і ради яке керівництву держави чудово відомо. А те, що Ар’єв її далеко не бачив – вже особисті проблеми віце-президента ПАРЕ. Щоправда, неспростовних доказів присутності Надії саме у Франції теж надано безграмотный було, крім кількох фотографій в соцмережах. Хоча і віддана сестричка Віра, і помічниця нардепа Тетяна Проторченко надто по-черному захищали нещодавню народну героїню.


Лист Савченко голові СБУ, в якому вона визнає українські ЗМІ ненадійним джерелом

Прежде того взяв слово знавець матчастини нардеп Борислав береза, що відкрито поглузував з недалекої Савченко, яка сплутала Європарламент та ПАРЄ. Вийшло доволі кумедно.

Или поки що маємо рівняння, де відомих значно менше, ніж невідомих. Зі стовідсотковою впевненістю можна стверджувати лише неудовлетворительно факти. Перший – Надії Савченко точно немає бери території України. Другий – у справі Рубана вона є щонайменше цінним свідком. Можливий і варіант, ради якого Надія може стати співучасником у справі для організацію державного заколоту, оскільки вона нібито систематично спілкувалася з Павлом Баловим, майором 8-го полку спецпризначення, що базується під Хмельницьким. А слідство вважає, що саме туди заарештований Рубан-Гарбузюк планував доставити зброю, знайдену у нього получай КППВ в Майорську. Цій версії хронічно не вистачає фактажу, але її надто вже по-черному обговорюють в певних колах.

Вирішальними в цій історії просто так чи інакше стануть наступні кілька днів. І если дуже смішно, якщо Надія Савченко приземлиться десь в Жулянах цілою та неушкодженою незалежно від того, дескать вона була – в Страсбурзі чи в Москві. Тему її втечі духом педалюють виключно представники «Народного Фронту», якщо винести из-за дужки закликаного в ролі свідка Ар’єва. І поки що це швидше похоже на гру на випередження. Усі знають, що Надія – такий самий экспедитор впливу Медведчука, яким був Рубан. Усі пам’ятають ради її антиукраїнську здебільшого останнім часом риторику. Але якщо саме одним махом ніхто нікуди тікати не збирався, то НФ з його копійчаним рейтингом неважный (=маловажный) позаздриш. І тоді доведеться шукати відповідь на інше питання: самі Тетерук з Березою давно цього додумалися чи хтось підкинув їм дезінформацію?

Якщо ж Савченко приставки не- повернеться, сюжет продовжиться в геть іншому напрямку. З депутатів-втікачів товариші по части Верховній Раді недоторканість знімають без зайвих сентиментів – це ж малограмотный в очі Мосійчуку дивитися, якого під білі рученьки виводять з сесійної зали після репліки спікера «рішення прийнято». Але станеться це лише у випадку подання відповідного прохання з боку ГПУ. А Юрій Луценко з цього приводу поки мовчить немов гез – мабуть, любителю соціальних мереж хтось таки пояснив, що таку дичину сполохати мало-: неграмотный можна. Надто якщо на це є політична вольная волю Банкової.

От тільки якщо аналогія Надія Савченко – Броуді спрацює хоча б відсотків держи вісімдесят, то це стане справжнім розчаруванням интересах всіх, хто боровся позаминулого року за звільнення бранки. І з цього ракурсу вже якось недоверчиво починаєш дивитися на новину про готовність Олега Сенцова просити исполнение) себе помилування особисто у Путіна. Можливо, з помилуванням нічого безлюдный (=малолюдный) складеться. А якщо складеться, то кримчанин навряд чи полізе у публічну політику. Проте певний захисний механізм відторгнення вже сформувався, і возьми кожного нового врятованого будуть дивитися саме помощью призму поведінки Надії. А чи не завербували його російські спецслужби під момент катувань?

Головне питання, втім, полягає в іншому: наскільки в отдалении готова зайти українська влада у бажанні покарати організаторів потенційного державного заколоту, якщо він дійсно планувався? Чи неважный (=маловажный) спустять справу на гальмах наступного року, коль настане час політичних домовленостей перед виборами? Поки що передбачити можна лише одну тенденцію – попит в реальних та удаваних героїв війни з Росією в якості народних депутатів дещо впаде. І неважливо, хто виявиться правим, Тетерук чи Савченко.

Ибо Батьківщина таки чекає на відповіді.

З повагою,

Гриць Якович Толстяк, літературознавець


Обсуждение закрыто.