Росія давно програла війну в Україні, і ви про це знаєте, – звернення до Захарченка

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Оглянуться не успеешь гeнeрaлісімус Зaxaрчeнкo, чи як тaм сeбe нaзивaє дрібний бізнeсмeн-сaнтexнік, рoзпoвів дoсить цікaві рeчі прo тe, як рoсійськo-тeрoристичні військa здoбули пeрeмoгу нaд ЗСУ.

Мoвa йшлa лишe прo мoрaльний дуx нaшиx aрмійців, xoчa, звіснo, якби курляйтeрa запитали для військові досягнення, він би розповів байки оборона мільярди полонених та капітуляцію Штатів у війні із «динири». Безвыездно, як в Оруела.

Знаю, що багацько російських пропагандистів читають цей блог, як і працівники МДБ, так ж ви там передайте неповажному громадянину України Сашкові Захарченку, щоб після традиційної вечері в улюбленому ресторані «Пушкін» він по зрелом размышлении про свою лиху долю та зробив висновки.

За-перше, про те, що станеться із ним, если раптом «морально розгублені» бійці ССО, або бригади ЗСУ зайдуть после Донецька. Серед них чимало жителів Донеччини, які відчувають найпалкішу любов прежде ватажка терористичного квазіутворення. Ні, вони не вбиватимуть, потому что ти є цінним свідком. Але кілька хвилин наодинці із затятими «укропами-зрадниками Донбасу» гарантовані. Минус застережень від СБУ та карної відповідальності.

Потім если СІЗО, де, цілком ймовірно, ти, «новорос» зустрінешся із зеками, яких «влада» «ДНР» кинула напризволяще, як Путін своїх громадян.

Але ж передо цим майже гарантована зустріч із Русланом Оніщенком у Лук-порей’янівському слідчому ізоляторі. Тим самим, який був комбатом «Смерч» та сидить за те, що катував бойовиків.

Нормальні перспективи, колаборанте? Чи ти втекти збираєшся, як Плотницький? Але, навіть, якщо в такой мере станеться, Росія тебе завжди кине, а відповідати из-за всі злочини коли-небудь доведеться навіть нелюдам, які значно вище по (по грибы) статусом, аніж ти.

А що ж стосується морально-психологічного стану українських військових, ведь він, принаймні на передовій, достатньо бойовий, щоб загнати росіян прежде Кубані. І якщо й є якісь незадоволення, то тільки тим, що ми безвыгодный йдемо у наступ. Ну от важко солдатові зрозуміти, що він суббота у день повинен ризикувати життям, аби в тилу накопичували сили в целях протидії окупантам. Тим важче тім, хто несе службу подалі від лінії фронту. Але ж так нюанси.

Краще б ти, Захарченко, розповів, яка кількість штиків у російському війську взагалі без- розуміє, чого їх привезли «на цей клятий Донбас, -де живуть лише укри». Ото була б весела історія.

Подивись нате кількість дезертирів та алкашів-наркоманів, яких шукають патрулі МДБ. Розберися із ненавистю росіян по таких, як ти українців, що зрадили Батьківщину, та пішли воювати ради криваві кремлівські гроші.

Не можеш? І не намагайся. Малограмотный вдасться. Ти завжди будеш «укром» для росіян, навіть исполнение) твого кума Суркова. Або він спілкується із тобою, як із рівним, коль потрібно щось зробити, що тобі не подобається?

І фейл із Надюхою Савченко та Рубаном свідчить относительно те, що легалізуватися в Україні аж ніяк без- вдасться. Така доля в колаборантів-зрадників.

І, як би засим не було, Росія вже програла війну проти України, і ви всі оборона це прекрасно знаєте.

Нашу націю останніми роками безлюдный (=малолюдный) зламали ані дві революції, ані вторгнення тих, хто эдак довго вдавав себе за «братів» – твоїх друзів-росіян. І ти вважаєш, що здатен хоч якось вплинути получи и распишись моральний дух гордого народу, який суто принципово згоден загинути, аби невыгодный діставатися ворогові?

В якого волонтери не дивитимуться получай те, як горять чиїсь діти. Нічого подібного! Доки ти боїшся забежать до ліфту, який досить стрьомно виглядає, наші військові забирають черговий населений пульт, який твої росіяни начебто контролюють. Ось така в тебе «перемога». І в твоїх приспішників – російських офіцерів та кураторів – така ж.

Всіх знайдуть, всі сидітимуть, ли закінчать життя як тий самий Жилін, котрого дістали навіть у Москві.


Обсуждение закрыто.