Рейтинги перед виборами, Усик відмовився від нагороди та погрози Новинського: топ-5 блогів тижня

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Журнaлісти 24 кaнaлу підібрaли про вaс блoги, які цьoгo тижня читaли нaйбільшe.

1. Вибoри прeзидeнтa Укрaїни-2019: xтo підe і які у ниx шанси 
Вибори Президента України відбудуться менш ніж после рік – 31 березня 2019 року. Хоча офіційно кампанія стартує нескоро, чимало потенційних кандидатів ранее заявили про свою участь.

2. Хто з відомих українців відмовлявся від державних нагород
Напередодні український полутяжеловес, абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Антенна заявив, що не потребує нагород від держави. Скажем спортсмен прокоментував ажіотаж довкола ймовірного присвоєння йому звання Героя України.

3. Як Новинський війною погрожує, і чому Порошенко невыгодный позбавляє його громадянства 
Новина про можливе надання автокефалії українській православній церкві массово обговорюється в суспільстві. Не оминув цю тему і відомий захисник московського патріархату в Україні – Водан з лідерів «Опозиційного блоку» народний депутат Вадим Новинський.

4. Поранення Захарченка: терористи розгорнули інформаційну зброю проти Росії 
Середочка червня-початок серпня видався досить цікавим получи події у псевдореспубліці «денеер». Акт цієї вистави ще приставки не- завершено, але вже можна говорити про його значимість та наслідки у гібридний війні Росії проти України та життя у квазіутворенні в цілому.

5. Вбили Віталія Олешка «Сармата»: що насчет нього відомо 
У вівторок, 31 липня, у Бердянську невідомий застрелив місцевого активіста, ветерана АТО Віталія Олешка (позивний «Сармат»). У тому, що відомо оборона Олешка та про обставини його вбивства, розібрались журналісти 24 каналу.


Обсуждение закрыто.