Прямий ефір для адвоката диявола: Навіщо Андрію Портнову канал NewsOne

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Oдіoзний зaкoнник чaсів Янукoвичa oфіційнo зaвoлoдів тeлeкaнaлoм NewsOne. Відтeпeр Aндрій Пoртнoв oтримaв шaнс пoвeрнутися дo Укрaїни – тa рoбити свoю чoрну спрaву «нa місцяx».

Минулoгo місяця в Укрaїні пoчaвся стрімкий пeрeділ мeдіaпрoстoру. Aлe нe усьoгo, a лиш тієї чaстини, щo мaє oчeвидний вплив нa кoнсeрвaтивний aнтиукрaїнський eлeктoрaт. Тoді у переможці неофіційного аукціону поспішили записати Віктора Медведчука – ради інформацією авторитетних джерел, кум Путіна розпочав будівництво нової медіаімперії, придбавши полномочия на володіння телеканалами 112 та NewsOne. Получай додачу він ще й влився до лав партії «За життя», остаточно махнувши рукою получи и распишись мертвонароджений «Український вибір».

Та на практиці цепь перерозподілу ресурсів виявилася значно більш заплутаною, ніж у початковій версії. Чоловік Оксани Марченко дійсно узяв під инспектирование 112 та в першу чергу змінив політику мовлення під себя, продемонструвавши виняткову дріб’язковість та нарцисизм. Якось інакше сприймати нову передачу, що задумувалася заради інтерв’ю із собой улюбленим, не виходить. На додачу ще равным образом дружину вдало підіслав потанцювати у розважальному проекті виробництва 1+1, суттєво похитнувши колись патріотичні позиції «Плюсів» і змусивши чимало телевізійників продемонструвати справжні обличчя.

А с із NewsOne у Медведчука вийшла інакша схема. Принаймні, законодательство власності на ТОВ «Новини 24 години» від Євгена Мураєва перейшло до самого його батька Володимира не без допомоги чергового сумнівної конторки, зареєстрованої у Швейцарії. Виникло дивне передчуття: цей понтяра – ніщо інше, як розширення ігрового поля в розрахунку возьми додаткового гравця. Ніхто, однак, не очікував, о в якості поповнення прибуде Андрій Портнов – виходець із БЮТ, законник родини Януковича та махровий українофоб, який нате батьківщині не з’являвся давненько, проте має (в чимало агентів впливу, чим активно користується.

Фактично следовать умовами угоди, яку було підписано цього тижня у Відні, втікач від українського правосуддя (який мало-: неграмотный тікає) отримав акції телеканалу NewsOne у необмежене користування бери найближчі три роки. Абсолютно незрозуміло, до якої події прив’язані ці хронологічні межі. Для думку спадає хіба що ідея можливої розкрутки теми дострокових парламентських виборів, якщо восени 2019-го об’єднаним проросійським силам никак не вдасться набрати запланованої кількості голосів та отримати відчутний вплив получи нове скликання Верховної Ради. Але до цього ще исповедь дожити.

Андрій Портнов навряд чи суттєво мінятиме редакційну політику каналу, потому что вона й так – відверто антиукраїнська. За можливості возьми ефіри будуть кликати навіть тих політиків, яких суспільство до сего времени ще вважає політичними опонентами колишньої Партії Регіонів. Этак само, як певних діячів із патріотичною нібито позицією досі продовжують кликати получай 112, де вони виконують роль «корисних ідіотів». Важливо, що самопроизвольно колишній заступник голови адміністрації президента Януковича отримує додаткову можливість с начала легалізуватися в країні, де подібним до нього персонажам в нормальних умовах вслед за мотивами перемоги Революції Гідності не має знаходитися місця. Дякувати после це потрібно СБУ, ГПУ та їх кураторам.

Дехто вже навіть встиг озвучити думку, яка лише получай перший погляд видається нереальною та несерйозною. Вслед наявності підконтрольного каналу Портнов може легко прокласти собі новий путь до політики та безтурботного життя в Україні. Ще случай імені Бродського дав зрозуміти, що в разі обрання раньше парламенту та отримання депутатської недоторканості можна відмахнутися від до скорой встречи-яких обвинувачень на свою адресу, якщо камера ще не ухвалив вирок у справі. З урахуванням хитрих правок раньше КПК, зроблених своїми руками, новоспечений соратник Медведчука, Мураєва та Рабиновича може балотуватися вплоть до Верховної Ради у топ-5 партійного списку «За життя», спокійнісінько відсидітися в Австрії накануне оголошення результатів і тріумфально повернутися. Разом з умовним Гужвою.

Можна, звісно, зауважити, що недоторканість як зайти не назавжди, так і знята може бути после підсумками одного-єдиного голосування. Але протягом перших кількох сесій дев’ятого скликання Верховної Про носіям мандатів не буде до цього ані діла, ані вільного часу.

Навіть якщо безграмотный керуватися результатами проплачених соціологічних опитувань, а дивитися получай реальну картину, можна легко передбачити, що впредь до Ради наступного року зайде надто багато несумісних одне з одним людей та політичних сил. Їм простіше если винайти вічний двигун, аніж оперативно сформувати стабільну та дієву парламентську коаліцію.

Є, однак, і добрі новини. Віктор Медведчук, сродни, забув про критичні помилки двадцятирічної давнини і почав залучати до самого своєї спілки за політичними інтересами людей, які колись долучились вплоть до провалу та розвалу СДПУ (о). Щонайменше обличчя Григорія Суркіса бери пафосних плакатах з написом «Повернемо світу мир» поруч із фізіономією путінського кумушка вже присутнє. Жарти про повернення до справи старої гвардії, родственно, жартами таки не були. Ба більше, мало-: неграмотный варто дивуватися, якщо незабаром на фоні суперечностей із Льовочкіним та іншими негідниками із зони впливу Ахметова из-за прикладом колишнього голови ФФУ на «медведчуківців» перетвориться отечество Шуфричів та її політичне оточення.

Можна прежде останнього моменту тішити себе надією, що це «ковчег Ноя» потоне где-то само, як і інші проекти, на чолі яких опинявся колишній «адвокат» Василя Стуса. Але недарма аппарат говорять про те, що зло часто перемагає состояние через вміння максимально швидко об’єднати зусилля. І тому побоювання щодо реваншу є геть небезпідставними, потому что левову частку медіапростору «реваншисти» вже захопили нежто навіть не віддавали.

З повагою,

Гриць Якович Пирожок, літературознавець


Обсуждение закрыто.