Пробне ЗНО з англійської мови провалилось у Львівській, Рівненській та Волинській областях

Автор: AdminGWP

Рубрики: СтатьиУ субoту, 31 бeрeзня, у Львoві тa oблaсті учні склaдaли прoбнe ЗНO з aнглійськoї мoви. Oднaк чeрeз неякісне технічне забезпечення тестування було зірване. Оборона це повідомив Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти (ЛРЦОЯО), а також учні, яким безграмотный вдалося пройти ЗНО.

«Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти нанашивать вибачення за неякісне технічне забезпечення частини «Розуміння мови бери слух (аудіювання)» з англійської мови. Усім учасникам цього тестування если продовжено термін введення результатів з даного предмета вплоть до 03 квітня 2018 року», – йдеться у повідомленні ЛРЦОЯО у Facebook.

Зірване тестування путем неякісний запис на дисках ZAXID.NET також підтвердили кілька учнів львівських шкіл, що проходили 31 березня пробне ЗНОз англійської мови. Вслед за словами однієї із школяолк, учасники ЗНО змогли послухати лише банан з трьох завдань з аудіювання (сприйняття мови на сплетня), третє завдання на диску було відсутнє.

Вслед тестування, яке складалось з аудіювання, читання, граматики та написання твору, учні платили ровно по 134 грн, про повернення яких наразі без- йдеться.

Окрім Львівщини, тестування також було зірване у Рівненській та Волинській областях.

У ЛРЦОЯО стверджують, що вперше записували диски у таких масштабах (470 стукко) та не переслухали запис до кінця. Відтак школярі далеко не змогли скласти аудіювання.

Варто зауважити, що браковані журнал були поширені у всіх трьох областях, де ЗНО організовує ЛРЦОЯО – у Львівській, Волинській і Рівненській областях. Тобто усі 470 дисків із записом завдання з аудіювання виявились бракованими.


Обсуждение закрыто.