Проблеми ветерана, суспільства та синдром жертви

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Піcля пoвeрнeння з AТO у 2016 у мeнe були сeрйoзні прoблeми з aдaптaцією, тoму зaписaвся і прoйшoв курси від ГO «Пoбрaтими», дe нaс піврoку нaвчaли, як виxoдити «з війни» тa дoпoмaгaти іншим.

Відтoді я витрaчaю значну частину свого часу для цю справу і хочу розповісти у наступних дописах, ради деякі важливі речі. Але почати цю історію хотів би з питання усвідомлення, яке стосується безлюдный (=малолюдный) лише тих хто повернувся з бойових дій. Дуже не раз до центрів адаптації та допомоги ветеранам звертаються їх рідні. Вони говорять, що невыгодный впізнають людину, яка повернулась. Говорять, що ця людина безбожно п’є і не хоче говорити. І просять щось робити з цим.

Всеобще, суспільство звертається до журналістів та різних майданчиків комунікації і барабанить. Говорить, що не впізнає міста в якому живе. Розповідає, що у місті повно МАФів, мало-: неграмотный ремонтовані дороги і ніхто не хоче нічого змінювати.

У першому випадку, рідні, звертаючись впредь до центру адаптації, просять вплинути на ситуацію і отримують дуже правильну відповідь. Що це рана не ветерана, а проблема його рідних. Бо старый не усвідомлює проблеми, він не хоче з нею боротись, змінювати ці обставини, інакше б він самовластно прийшов у цей центр і попросив підтримки, а також юридичну, психологічну чи повну допомогу у відкритті власної справи. Він безлюдный (=малолюдный) має запиту.

Не потрібно робити з нього жертву. Якщо приходять рідні, так у цьому внутрішньому діалозі проблему бачать лише вони. А ветерана шабаш влаштовує, якби дивно це не звучало. Інакше б він чинив внутрішній спротив і боровся ради себе та близьких . А примус зробить лише гірше, нічого никак не вирішить і зрештою суперечить самій Конституції України та здоровому глузду.

АТОвцям важливо відчувати внутрішні зміни суспільства
АТОвцям важливо відчувати внутрішні зміни суспільства

У другому випадку, суспільство скаржиться нате суспільство. Бо спільнота за гречку, цукор, байдужість та відсутність критичного аналізу, обирає корупціонерів та людей, які безлюдный (=малолюдный) зацікавлені у розбудові села, міста чи країни. Адже більшість цих людей, хозяйка дає хабарі і породжує процеси, які переходять у страшні речі, поверх які ми маємо такий низький рівень життя, медицини та освіти.

Суспільство приставки не- розуміє, що основним винуватцем того, сверху що скаржиться – є воно саме, адже саме воно є «матір’ю і батьком» усіх процесів, якими зрештою і маловыгодный задоволене. І допоки не усвідомимо, що необхідно брати бери себе відповідальність, і що ця відповідальність впливає в значну кількість речей, що відбувається навколо, далі будемо скиглити і «заганяти» себя у стан жертви. По факту, жертви мазохіста, якій подобається це замкнене колесо.


Обсуждение закрыто.